Перейти до змісту

Протест проти прийняття закону про мови. Єднаймося до опору!


Prosto

Рекомендовані повідомлення

доречі всі ті угорці чудово володіють і українською

і якщо щось запитаєшся в когось на вулиці чи на базарчику то не отримаєш відповідь типу "гаварите са мной на нармальнам язикє..." як це через раз чуєш в тому ж криму

Сміливо можу назвати Берегове своєю Батьківщиною, там народився і прожив в 15км. 17 років. В моєму селі було 70% угорців. З них хто щось кумекав це старші люди і то тільки російською. Молоде ж покоління ложило на українську з високого польоту не менше ніж росіяни. Хоча угорці менш гонорові. Фактично кажучи оцей закон просто легалізув все те що там робилось. Оскільки в самому Берегово майже всі держ. інститути очолюють угорці і спілкуються в них переважно ж на їх мові. Маю знайому, працює бухгалтером в одній з сільських рад району(село 100% українське), то на нарадах в райдерж адміністрації розказувала вона, половина представників сільських рад нічого не розуміє, тому що всі наради проводяться угорською. Таких прикладів можу навести багато.

Українців які знають/розуміють угорську набагато більше ніж угорців які володіють українською.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 527
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

ну ми там цілий день шарилися по місту

ні з ким проблем не виникло

хоча реально люди і на зупинках і в кафешках спілкуються виключно угорською.

як варіант - ми для них туристи які привезли бабло, тому і шанують

а ще - вони все ж більше європейці

сподобалось що вони гордяться своєю історією і традиціями... на відміну від більшості з нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ну не подобаються мені

суржики. Ні український, ні російський. "

а приведи мне пример именно русского суржика. у нас тут.

украинский знаю: ліз па лестнице, а впав з драбини. а с русским то как?

азаровский язык не в счёт,там клиника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сподобалось що вони гордяться своєю історією і традиціями... на відміну від більшості з нас.

історію свою і культуру вони справді леліють, приділяють багато уваги. Різні фестивалі бали і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось випадково на тижні натрапив на закарпатський сайт, а там опитування:

Закарпаття повинно бути:

Областю у складі України 4072 голосів 27.9%

Автономією у складі України 1317 голосів 9.0%

Незалежною державою 2204 голосів 15.1%

Увійти до складу Угорщини чи Словаччини 6613 голосів 45.4%

Як начальство скаже так і буде 373 голосів 2.6%

Загальна кількість проголосувавших: 14579

http://uzhgorod.net.ua/vote/

Чесно кажучи, був дуже здивований, не знав про такі тенденції....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось випадково на тижні натрапив на закарпатський сайт, а там опитування:

Закарпаття повинно бути:

...

Увійти до складу Угорщини чи Словаччини 6613 голосів 45.4%

...

Чесно кажучи, був дуже здивований, не знав про такі тенденції....

А Волинь би обрала "Увійти до складу Жечі Посполитої" :)

А що ти дивуєшся, хіба хтось колись запитував народ, ЩО він хоче?! За нас вирішують "там", а потім вбивають нам "нашу" думку через ЗМІ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;)

post-8369-0-03311600-1347350449_thumb.jp

Правильно писать не ели-ели, а еле-еле. :)

Следовательно: "Ели еле-еле ели ели".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;)

post-8369-0-03311600-1347350449_thumb.jp

Правильно писать не ели-ели, а еле-еле. :)

Следовательно: "Ели еле-еле ели ели".

согласен :) но аФтар не я :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ну не подобаються мені

суржики. Ні український, ні російський. "

а приведи мне пример именно русского суржика. у нас тут.

украинский знаю: ліз па лестнице, а впав з драбини. а с русским то как?

азаровский язык не в счёт,там клиника.

"В казачьих сообществах по сравнению с другими сообществами были значительно более распространены языковые заимствования из самых разных языков, что очевидно обогащало язык, вместе с тем изменяя его. Украинский суржик можно сравнить и поставить в один ряд с различными казачьими говорами разных областей России — кубанской балачкой и донским гутором. С этой точки зрения суржик — это свободный язык свободных людей, лишь минимально, в меру необходимости, ограниченный догматичной лексической и грамматической нормой. Все языки мира с этой точки зрения представляют собой кодифицированные и нормированные суржики, смеси элементов более древних языков. По словам Иваницкого: «Веками языки смешивались, человечество не делало из этого проблемы»."

если такого не знаш так об чём гутарить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВВ (а саме Скрипка) давно скурвились ) Недавно тільки сперечався на цю тему, а тепер є вагомі докази :)

гроші не пахнуть

Микола Азаров і Дмитро Фірташ відкриють найбільший тепличний комплекс на західній Україні
Микола Азаров і Дмитро Фірташ відкриють найбільший тепличний комплекс на західній Україні

Дата публікації 20.09.2012 | Автор Прес-служба

КИЇВ, 20 вересня. 21 вересня в селі Синьків Заліщицького району Тернопільської області відбудеться урочисте відкриття найбільшого на Заході України і одного з найсучасніших в Європі тепличного комплексу «DF Agro» (Синьків). Площа тепличного комплексу становить 10 гектарів, а з часом планується її розширити до 40 гектарів. Щорічно тут буде вирощувати 4 тис. тонн томатів, 1,55 тис. тонн перцю і 350 тонн огірків. Тепличний комплекс відкриють Прем’єр-міністр України Микола Азаров та Голова Федерації роботодавців України, інвестор тепличного комплексу «DF Agro» (Синьків) Дмитро Фірташ.

Після урочистого відкриття тепличного комплексу відбудеться круглий стіл, присвячений питанням розвитку агропромислового комплексу та відродження сільських територій за участю Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, Голови Федерації роботодавців України Дмитра Фірташа і більше 20 власників та керівників найбільших агропромислових компаній України.

Свято в Сінькові завершиться концертом «Живи в Україні!», в якому візьмуть участь Софія Ротару, Таїсія Повалій, Олександр Пономарьов, Олег Скрипка, гурт «ТіК», Ілларія, Анастасія Петрик, Антоніна Матвієнко, Марія Яремчук, Арсен Мірзоян. Ведучі концерту – Олег Скрипка та Марія Яремчук. Концерт пройде на новому стадіоні, який може вмістити п’ять тисяч чоловік.

Концерт «Живи в Україні!» транслюватиметься на Першому національному 23 вересня о 20.00.

http://ua.fru.org.ua/mikola-azarov-i-dmitro-firtash-vidkriyut-najbilshij-teplichnij-kompleks-na-zaxidnij-ukraini/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо? суржик свободный язык? не заперечую,але носії этого свободного языка должны понимать и помнить то, что цією мовою,вірніше суржиком,они вільно можуть спілкуватись в межах певної спільноти,которая понимает и принимает эту гутірку, але аж ніяк не потрібно, а часом і шкідливо для суспільства,когда начинают свой суржик выдвигать в лидеры. Чем он круче других? Легенду о Вавилонской башне вспомнить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо? суржик свободный язык? не заперечую,але носії этого свободного языка должны понимать и помнить то, что цією мовою,вірніше суржиком,они вільно можуть спілкуватись в межах певної спільноти,которая понимает и принимает эту гутірку, але аж ніяк не потрібно, а часом і шкідливо для суспільства,когда начинают свой суржик выдвигать в лидеры. Чем он круче других? Легенду о Вавилонской башне вспомнить?

Гетто, зміни нік на "Вавілонська вежа" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и кто то упрекает меня за флуд? :) а толку менять? ник можно изменить,но нельзя изменить человека,изменившего свой ник (с) Гетто

только что придумал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Легенду о Вавилонской башне вспомнить?
до речі я не знаю її (мені має бути соромно?) розкажи.

Серйозно, я без іронії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вас на гугле забанили? и единственный источник информации только из этого форума? странно, не в обиду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вас на гугле забанили? и единственный источник информации только из этого форума? странно, не в обиду :)

та я просто зара іншим зайнятий, нема часу на гугл :)

...От же ш чоловік! :) дав йому можливість по суті виписатись, а він не хоче :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вы хотите публичности? пишите...а тут оценят. и не обижайтесь, балконы падают :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну чудак-человек... ты спросил

... Легенду о Вавилонской башне вспомнить?
- тебе ответили "вспомнить"... И? и опять флуд...

----------

и при чем тут публичность?... :_40:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо? суржик свободный язык? не заперечую,але носії этого свободного языка должны понимать и помнить то, что цією мовою,вірніше суржиком,они вільно можуть спілкуватись в межах певної спільноти,которая понимает и принимает эту гутірку, але аж ніяк не потрібно, а часом і шкідливо для суспільства,когда начинают свой суржик выдвигать в лидеры. Чем он круче других? Легенду о Вавилонской башне вспомнить?

Ти просив привести приклад російського "суржика" -тобі привели ,та ще й з роз*ясненням... і .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

І сказав цей доХтор бред собачий... Не дивлячись на даний закон, кожен має право розмовляти на тій мові, на якій забажає, наприклад російській, українській і т. д. Регіональну мову за законом можуть ввести в регіон, якщо кількість людей що нею розмовляють переважна більшість, а не як професор писав, коли захочуть чиновники. На мою думку кожна людина вільна і має право розмовляти на тій мові, на якій їй зручно. Та коли кожен з людей захоче написати заяву в деж. установу і т.д., писати її прийдеться тільки на українській мові, тобто кожен її також мусить знати. Люди Ви хоч самі читайте ті закони перш ніж обурюватись . Бо це справді сжоже на гру хомячків якими керує партія Свобода та Наша Україна.

я щось нічого не зрозумів, ЩО ти хочеш сказати... Ти ЗА те, що ДЕРЖАВНІ чиновники собі можуть обирати мову, чи ПРОТИ?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...