Перейти до змісту

Протест проти прийняття закону про мови. Єднаймося до опору!


Prosto

Рекомендовані повідомлення

У нашому світі все складно організовано і є дуже тонка грань в поняттях. Наприклад, росіяни у Севастополі й інших містах, коли чують українську мову, задовольняють свої почуття національної ідентифікації та гідності й закономірно просять/вимагають розмовляти язиком. Це називається патріотизм. Якщо ж українці спробують таким же чином задовольнити такі ж почуття у своєму середовищі це називається фашизм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 527
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

У нашому світі все складно організовано і є дуже тонка грань в поняттях. Наприклад, росіяни у Севастополі й інших містах, коли чують українську мову, задовольняють свої почуття національної ідентифікації та гідності й закономірно просять/вимагають розмовляти язиком. Це називається патріотизм. Якщо ж українці спробують таким же чином задовольнити такі ж почуття у своєму середовищі це називається фашизм.

Нє. Це називається "комплекс меншовартості". Вас тролять, а Ви ведетесь. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нашому світі все складно організовано і є дуже тонка грань в поняттях. Наприклад, росіяни у Севастополі й інших містах, коли чують українську мову, задовольняють свої почуття національної ідентифікації та гідності й закономірно просять/вимагають розмовляти язиком. Це називається патріотизм. Якщо ж українці спробують таким же чином задовольнити такі ж почуття у своєму середовищі це називається фашизм.

Нє. Це називається "комплекс меншовартості". Вас тролять, а Ви ведетесь. ;)

Ще півстоліття тому за таке розстрілювали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нашому світі все складно організовано і є дуже тонка грань в поняттях. Наприклад, росіяни у Севастополі й інших містах, коли чують українську мову, задовольняють свої почуття національної ідентифікації та гідності й закономірно просять/вимагають розмовляти язиком. Це називається патріотизм. Якщо ж українці спробують таким же чином задовольнити такі ж почуття у своєму середовищі це називається фашизм.

Нє. Це називається "комплекс меншовартості". Вас тролять, а Ви ведетесь. ;)

Ще півстоліття тому за таке розстрілювали.

півстоліття тому назад багато за що розстрілювали, але це не є показником тут і зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще півстоліття тому за таке розстрілювали.

Півстоліття тому тривала хрущовська відлига, під час якої перестали розстрілювати політичних в'язнів. Погано не знати історію рідного краю ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Півстоліття тому тривала хрущовська відлига, під час якої перестали розстрілювати політичних в'язнів. Погано не знати історію рідного краю ;)

Скільки для вас півстоліття? 40? 50? чи 60 років? Український патріотизм у союзі не вітався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что вы тут историю вспоминаете?зачем? ну будут они,те,кто хотят писать официально на русском,пусть пишут себе.Хотя бы коверкать украинский не будут.Азарова и иже с ним всё равно никто уже не переучит,зато на этом фоне игры в двуязычие украинский выиграет,ибо у пол страны обострится синдром патриотизма. И Кто то из-за принципа будет говорить на украинском языке,тем более с русскоязычными.всё нормально. Ведь насильно никто никого не заставляет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что вы тут историю вспоминаете?зачем? ну будут они,те,кто хотят писать официально на русском,пусть пишут себе.Хотя бы коверкать украинский не будут.Азарова и иже с ним всё равно никто уже не переучит,зато на этом фоне игры в двуязычие украинский выиграет,ибо у пол страны обострится синдром патриотизма. И Кто то из-за принципа будет говорить на украинском языке,тем более с русскоязычными.всё нормально. Ведь насильно никто никого не заставляет.

Так то воно так.... просто прикро, що більше 20-ти років перед всім світом намагались довести, що ми НАРОД, КРАЇНА! мова! символи! стяг! гімн!, а в результаті обісрались... показали, що ми так і не стали країною.... так і лишились окраїною... імперії...

Звичайно, я так не думаю, ми не окраїна, але так бачить це цивілізований світ в світлі останніх подій. А особливо так бачить це "великий брат"...

Гірше за все те, що це все штучно робиться, щоб знову зіштовхнути народ, знову відволікти від важливішого.... так завжди в нас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якісь нетолерантні вони, чи як то воно зветься...

Ні, як було сказано в сюжеті - зазомбовані заполітизовані. Чесно кажучи мені їх шкода. При тому що коли я приїжджаю в 80-тисячне російське містечко в гості до тещі і з випадковими знайомими спеціально починаю розмовляти українською (при тому що рідна для мене - російська), так, заради приколу, дехто з них щиро посміхався і переходив на українську а потім признавався що сам він з України або батьки звідси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виток спіралі з іншими словами старих значень, царь, пан, купець росіяни та хлопи з своєю мовою :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якісь нетолерантні вони, чи як то воно зветься... ;)

Не уявляю собі таку ситуацію з російською в Луцьку...

Чудовий приклад для Гетто, людини яка в повсякденні розмовляє українською, а на форумі пише російською, як потрібно ставитись до рідної мови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чудовий приклад для Гетто, людини яка в повсякденні розмовляє українською, а на форумі пише російською, як потрібно ставитись до рідної мови.

Якщо вище вірне, то Гетто - зрадник мови та безхребетний слизень з збільшеним інстинктом виживання та адаптації. Вдосконалення російської письмової для майбутніх документів. Гидко.

Прошу вибачення за перехід на особистості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чудовий приклад для Гетто, людини яка в повсякденні розмовляє українською, а на форумі пише російською, як потрібно ставитись до рідної мови.

Якщо вище вірне, то Гетто - зрадник мови та безхребетний слизень з збільшеним інстинктом виживання та адаптації. Вдосконалення російської письмової для майбутніх документів. Гидко.

Прошу вибачення за перехід на особистості.

Принаймні так він написав в одному зі своїх постів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опять старая песня начинается.

Гетто москаль,пишет москальским языком,да спроси ты у любого из форумчан, или любых форумчанок: ) знающих меня по реалу. какой я москаль? я разговаривать на русском практически не могу,акцент страшнейший,украинский акцент,но мне УДОБНЕЙ и ПРОЩЕ писать именно на русском. Причины читай где то выше. И прекращайте эти нелепые закиды, по поводу моего русского писания на форуме..задрали.честно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то Гетто цікавий феномен

разговаривать на русском практически не могу

а пише чомусь російською. :) Хоча Бог з ним. До речі в своєму пості я не звинувачував його в "москалізмі", а просто ставив в приклад ставлення носіїв російської до своєї мови. Є в них чому повчитися, в тому числі і Гетто.

P.S.: Пригадалось, як колись довелось зустрітися з одним хлопцем, який читав англійською без жодних помилок (хто вивчав англійську той знає. що таке англійська орфографія), але не розумів абсолютно нічого з того що прочитав. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты об билингвизме слышал?

При билингвизме два языка сосуществуют друг

с другом в рамках одного коллектива,

использующего эти языки в различных

коммуникативных сферах в зависимости от

социальной ситуации и других параметров

коммуникативного акта..

читай энциклопедии. меньше вопросов задавать будешь. будешь умнее казаться:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки для вас півстоліття? 40? 50? чи 60 років? Український патріотизм у союзі не вітався.

Пів століття - воно і в Африці пів століття.

А якщо розмовляти українською мовою - це патріотизм, то підкину історичний факт - Микита Хрущов в 1956 році оголосив українську і узбецьку мови, другими державними мовами, так як це були мови найбільших етнічних груп на території СРСР. Тому стріляти за таке ніхто й не збирався, ні тоді, ні зараз. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене дуже зацікавив той факт,що людина практично не може розмовляти російською, але при цьому цією ж мовою пише. :) Мій досвід вивчення іноземних мов показує. що як правило буває навпаки. Хоча звичайно в кожного індивідуально. Але в усій цій ситуації, я всього навсього хотів звернути уваги на ставлення російськомовних жителів Криму до рідної мови.

P/S: Щодо

будешь умнее казаться :)

то я дотримуюсь принципу озвученому в книзі Пікуля "Честь имею": Лучше быть чем казаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты об билингвизме слышал?

Гетто хватить спамити а знову забанять :)

Мені здається Гетто спамить тому що не має, що відповісти по суті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм! Всегда удивлялся почему к меньшинствам(аля узбекам/молдавам/болгарам),относятся более лояльно, чем к людям говорящим на русском языке в Украине. :) Ибо если ты гОворишь на Инглише во Львове (например) то ты Супергерой (ты ж с Евро Приехал) , а вот если с Раши то точно (Пид.р). а? Отсюда и противостояние, вам не кажется? Конечно Украина не достигла уровня ФАШИСТСКОЙ латвии (и слава Богу) , но мне кажется если бы изначально в Украине не начали тотальное угнетение Русского языка, то на правительственном уровне не стал бы вопрос о "Официальном признании бла бла бла". Нет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да Г-ди!! Яку саме суть ти бажаєш прочитати в даному топіку? Тебе бентежить те,що я розмовляю однією мовою,а пишу на іншій? І не важливо,чи це українсько-російська, чи китайсько-індонезійська.

Все.

Якщо бажаєш щось уточнити-в приват, а я залишаю цю тему до наступної репліки... в тему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм! Всегда удивлялся почему к меньшинствам(аля узбекам/молдавам/болгарам),относятся более лояльно, чем к людям говорящим на русском языке в Украине. :) Ибо если ты гОворишь на Инглише во Львове (например) то ты Супергерой (ты ж с Евро Приехал) , а вот если с Раши то точно (Пид.р). а? Отсюда и противостояние, вам не кажется? Конечно Украина не достигла уровня ФАШИСТСКОЙ латвии (и слава Богу) , но мне кажется если бы изначально в Украине не начали тотальное угнетение Русского языка, то на правительственном уровне не стал бы вопрос о "Официальном признании бла бла бла". Нет?

Не згоден. Вам же ж ніхто не забороняє розмовляти російською. Ні тут ні на вулиці. Як на мене ніякого угнєтєнія не має. Його видумали політики. Не дарма цю тему підняли перед виборами. Треба ж якось відвернути увагу людей від важкого соціально-економічного станк в країні. Казки про покращення вже сьогодні вже не спрацьовують. Виникла загроза, що україномовний Захід та російськомовний Схід обєднаються в боротьбі проти нинішньої влади, Тому то й було використано яблуко розбрату - питання мови. Через пресу людям забивають голови усіляким фашизмом. Дивіться як легко Ви навішуєте ярлики. Якщо Латвія - то фашистська. А чим завинили люди, які просто хочуть жити в своїй державі, розмовляти своєю мовою. Їх же десятиліттями відучували від своєї мови. От чию мову притісняли так це їхню. А що стосується України, то притіснєнія - це видумка вигідна в першу чергу політикам. А звичайні люди завжди знайдуть спільну мову, чи це російська чи українська. чи ще якась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українцям властиво перейматися маштабною проблематикою, геополітикою, макроекономікою. Нас хвилює купа питань, які безпосередньо жодного впливу на нас з вами не мають. Це вже давно вкурили політики і донедавна, вся політико-економічна ситуація зводилась, до питань мови, ролі московського попріархата в релігійному житті українців, здали Крим чи не здали. І вибирали відповідних ораторів, які потроху і довели Україну до руїни. Можливо потрібно сконцентруватись на власному розвитку, намагатись "зробити щось своє", почати свій маленький бізнес, займатись вихованням власних дітей. Все одно більше на нікого ви вплинути не зможете. Кожен вчится на власних помилках. От не кожен американець знає столицю власної країни, але у власній справі він геній. Вибирати політика не заради України, а заради себе і своєї сім'ї, егоїстично і прискіпливо. Щоб падлюка навіть і не думала мутити якісь темники щоб вас розвести.

Багатьох гнітить парадокс, як може державна влада руйнувати базові принципи власної держави. Звичайно, що адекватна влада всіляким чином старається виховати патріота, бо це найлегший шлях для керування країною загалом. Патріот готовий багато чого витерпіти задля успіху власної країни. Наша ж влада прямо зацікавлена в повній дибілізації, люмпенізації населення, бо це єдиний шлях втриматись такій категорії керівників. Тільки здибілізована, розпорошена маса, ще й з купою релігійно-психологічних комплексів і забобонів, з середньовічним мисленням буде потужним фундаментом для династії фараонів януковичів. Тож всі кроки логічні і передбачувані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да Г-ди!! Яку саме суть ти бажаєш прочитати в даному топіку? Тебе бентежить те,що я розмовляю однією мовою,а пишу на іншій? І не важливо,чи це українсько-російська, чи китайсько-індонезійська.

Все.

Якщо бажаєш щось уточнити-в приват, а я залишаю цю тему до наступної репліки... в тему...

Та не треба так нервувати. Я всьо-навсього хотів звернути Вашу увагу на те як ставляться росіяни до своєї мови, і що цьому у них варто повчитися (Це вже мабуть втретє сьогодні повторюю). Ну і крім того звернув увагу, що людині важко говорити російською. але вона добре нею пише. Мені це дійсно цікаво. Ну а щодо привату - гаразд. надалі. якщо виникатимуть питання - писатиму в приват. Спілкуватися з Вами цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...