Перейти до змісту

Подружня свобода


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

В попередньому топіку прозвучала (чи, гм, була написана) думка чоловіка про те, що дружині треба дати свободу, і сім'я або розвалиться, або заквітне. Додаємо аналогічну фразу стосовно чоловіків, говоримо про вільну сім'ю (класифікацію сімей всі знають?), забовтуємо питання: "Що ви думаєте з цього приводу?" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все хорошо в меру - вот мое мнение. и свободы и обязанности.

Якась неповна відповідь, наскільки свободи потрібно тобі і скільки обов.язків ти погодишся виконувати. Тобто, ми з чоловіком вільні в тому, що гратися на компі (бо кожен має свій), але не вільні в плані загального проведення часу (діти, побут, робота і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свободу не жена мне определяет, а я сам себе.

иначе это концлагерь получится.

а вот мне уже и решать - позволять себе что-то или нет.

играться на компе - это конечно офигительная свобода.

а семейный быт - у меня так: кто смог/успел/имел время/был ближе/был посвободнее/меньше устал - тот и сделал.

я могу спокойно приготовить поесть. или загрузить все в стиралку.

вот только по причине постоянного загруза по работе, делаю это редко, когда жена дома.

сейчас - просто регулярно, поскольку жена пока еще в Луцке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свободу не жена мне определяет, а я сам себе.

иначе это концлагерь получится.

а вот мне уже и решать - позволять себе что-то или нет.

играться на компе - это конечно офигительная свобода.

а семейный быт - у меня так: кто смог/успел/имел время/был ближе/был посвободнее/меньше устал - тот и сделал.

я могу спокойно приготовить поесть. или загрузить все в стиралку.

вот только по причине постоянного загруза по работе, делаю это редко, когда жена дома.

сейчас - просто регулярно, поскольку жена пока еще в Луцке.

Власне, що в нас всьо тож так, єдине, що чоловік не готує, а я майже не мию посуд. Я мала на увазі трохи не те. Я, скажімо, не вільна просто зібратися і сходити в бар з подругою чи другом, для цього треба створити багато передумов. Чоловік теж, я думаю, не дозволить собі, не спитавшись в мене, йти десь на гулі зі своїми колегами чи друзями. От, в тому плані. Це при тому, що ми досить багато дозволяємо один одному (точніше, забороняємо собі) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мала на увазі трохи не те. Я, скажімо, не вільна просто зібратися і сходити в бар з подругою чи другом, для цього треба створити багато передумов. Чоловік теж, я думаю, не дозволить собі, не спитавшись в мене, йти десь на гулі зі своїми колегами чи друзями. От, в тому плані. Це при тому, що ми досить багато дозволяємо один одному (точніше, забороняємо собі) :)

так и спрашивай, пускают ли меня побухать. :P

ответ - пускают. потому как это иногда и надо по работе или по жизни.

иногда приходится ставить перед фактом

но это неизбежно

да и не каждый же день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся глубина падения, или хотя-бы примерная оценка отношений к свободе и прочим внутренним факторам достигается при относительно продолжительном браке . После лет так 5-ти многое предстает в другом свете. И тогда то немало мужчин начинают провожать глазками и носиками ДРУГИХ женщин, несмотря на наличие у них под боком ИХНИХ ЛУЧШИХ и НАИЛЮБИМЕЙШИХ... :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся глубина падения, или хотя-бы примерная оценка отношений к свободе и прочим внутренним факторам достигается при относительно продолжительном браке . После лет так 5-ти многое предстает в другом свете. И тогда то немало мужчин начинают провожать глазками и носиками ДРУГИХ женщин, несмотря на наличие у них под боком ИХНИХ ЛУЧШИХ и НАИЛЮБИМЕЙШИХ... :P

тільки для того мужчина "зобов"язаний" дивитись на інших жінок, щоб оцінити всі переваги власної коханої. Адже часто можна почути після якихось святкувань чи походеньок чоловіків: "Ти у мене найкраща". А такий висновок можна зробити тільки в порівнянні. Думаю погодяться зі мною чоловіки?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся глубина падения, или хотя-бы примерная оценка отношений к свободе и прочим внутренним факторам достигается при относительно продолжительном браке . После лет так 5-ти многое предстает в другом свете. И тогда то немало мужчин начинают провожать глазками и носиками ДРУГИХ женщин, несмотря на наличие у них под боком ИХНИХ ЛУЧШИХ и НАИЛЮБИМЕЙШИХ... :P

тільки для того мужчина "зобов"язаний" дивитись на інших жінок, щоб оцінити всі переваги власної коханої. Адже часто можна почути після якихось святкувань чи походеньок чоловіків: "Ти у мене найкраща". А такий висновок можна зробити тільки в порівнянні. Думаю погодяться зі мною чоловіки?..

НЕ ЗАВЖДИ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не кожна дружина сприйме таку фразу ак абстрактне порівняння.

Особливо, коли чоловік - поцінювач жіночої краси у всіх іпостасях, а ми всі такі :P... Просто з часом або треба своїми грудями закривати йому очі, намагаючись відігнати всіх охочих до солоденького, аби розвиватися разом з ним... Друге - трохи важче... Бо ж , буває, спрацьовує стереотип - я народила тобі діточок, ото глядю їх, віддаю тобі та їм весь свій час , а ти, така СКОТИНА, тулишся до молодих та гарних... І мої серіали, вигляд та звички - це через тебе, що ти думав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки для того мужчина "зобов"язаний" дивитись на інших жінок, щоб оцінити всі переваги власної коханої. Адже часто можна почути після якихось святкувань чи походеньок чоловіків: "Ти у мене найкраща". А такий висновок можна зробити тільки в порівнянні. Думаю погодяться зі мною чоловіки?..

смотря какие параметры брались для сравнения :P

а вообще-то, я жене постоянно говорю, что она лучшая. и совсем не потому, что только что вернулся с левой стороны и там было хуже. а просто так я считал и считать буду :)

вот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно ми різними категоріями мислимо, але шукаючи у всьому позитив - не вистачає місця для безглуздих дорікань в сторону чоловіка чи жінки. Звичайно тут у кожної сім"ї своє бачення стосовно свободи....

Правду мені колись в дитинстві казали : "Сама світ не зміниш..."

Але так хочеться донести всім рецепт подружнього щастя без жодних претензій зі сторони "половинки"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно ми різними категоріями мислимо, але шукаючи у всьому позитив - не вистачає місця для безглуздих дорікань в сторону чоловіка чи жінки. Звичайно тут у кожної сім"ї своє бачення стосовно свободи....

Правду мені колись в дитинстві казали : "Сама світ не зміниш..."

Але так хочеться донести всім рецепт подружнього щастя без жодних претензій зі сторони "половинки"!

Тут можна зауважити, що "І один у полі воїн", тому не зовсім згодна. Світ можна змінити, принаймні, свій. :). Як на мене... але зроблю це другою темою :).

Вся глубина падения, или хотя-бы примерная оценка отношений к свободе и прочим внутренним факторам достигается при относительно продолжительном браке . После лет так 5-ти многое предстает в другом свете. И тогда то немало мужчин начинают провожать глазками и носиками ДРУГИХ женщин, несмотря на наличие у них под боком ИХНИХ ЛУЧШИХ и НАИЛЮБИМЕЙШИХ... ^_^

тільки для того мужчина "зобов"язаний" дивитись на інших жінок, щоб оцінити всі переваги власної коханої. Адже часто можна почути після якихось святкувань чи походеньок чоловіків: "Ти у мене найкраща". А такий висновок можна зробити тільки в порівнянні. Думаю погодяться зі мною чоловіки?..

НЕ ЗАВЖДИ.

згодна :) . Всяко буває :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО:

1. Свобода может быть полная или частичная.

Полная-это когда каждый сам по себе,ходит,где вздумается.делает,что захочется.Да,такие семьи есть.Но это уже не семья и живет она недолго.

Частичная-это когда каждый имеет какие-то свои интересы и может ими заниматся,но при этом выполняются все семейные обязанности.

2. Нужно научится жертвовать свободой,если она доставляет неудобства другому и может привести к конфликту.Ведь смысл семьи в сотрудничестве.

3. В семье должны быть разделены функции,но и должна быть готовность одного подстраховать другого,готовность идти на компромис и правильно расставить приоритеты.

4. Свобода закончилась тогда,когда оба сказали "ДА!". :lol:

ЗЫ:Хотел по каждому пункту привести примеры,но думаю каждый сам такие знает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свобода повинна бути і мати місце у відносинам, особливо сімейних. її відсутність породжує конфлікти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свобода повинна бути і мати місце у відносинам, особливо сімейних. її відсутність породжує конфлікти

Ого, яка довга фраза, але істіну глаголєш! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свобода повинна бути і мати місце у відносинам, особливо сімейних. її відсутність породжує конфлікти

Ого, яка довга фраза, але істіну глаголєш! :)

Так виходить. Життя саме підказує вірне і більш-менш оптимальне рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З приводу того щоб дивитися на інших жінок - дозвольте сказат наступне

" Меню читать не запрещается - не значит что будем заказывать"

я це до того - що навіть коли мужчина (жінка) дивиться на протилежну стать з якимось інтересом (це природа - не попреш) - то це свого роду поштовх до того - до чого треба стрімитися.

а щодо свободи - хм.. мені здається тут все особисте. і виховання грає роль і навколішнє оточення.. і т.д. (якщо всі подруги бляддуть то чому б мені не спробувати?? - як приклад чи навпаки ж - всі мужики мають коханок, чим я гірший??)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я считаю,что такого понятия,как "несвобода" не существует.Я семью имею ввиду.Каждый человек имеет абсолютную свободу выбора и, если, ему все-таки приходится делать то,чего не хочется,то это,опять же, его выбор-подчиняться обстоятельствам или нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю семье в которой начинается речь о свободах стоит поговорить о совместных интересах, потому что складывается впечатление что оных как раз нехватка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є люди яким обов"язково треба час від часу "спускати пар". Я відношусь до таких людей. Моя дружина навпаки більш домашня, врівноваженіша, менш імпульсивна....... Як на мене, то все треба робити з "розумом", сім"я повинна бути окремою країною і ніяким чином на неї не повинні впливати "прояви свободи" мої чи дружини... Для мене, наприклад, достатньо подзвонити і сказати я там і там, з тим і з тим щоб птань не було. Основою сіменйних відносин повинна бути довіра і повага між подружжям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є люди яким обов"язково треба час від часу "спускати пар". Я відношусь до таких людей. Моя дружина навпаки більш домашня, врівноваженіша, менш імпульсивна....... Як на мене, то все треба робити з "розумом", сім"я повинна бути окремою країною і ніяким чином на неї не повинні впливати "прояви свободи" мої чи дружини... Для мене, наприклад, достатньо подзвонити і сказати я там і там, з тим і з тим щоб птань не було. Основою сіменйних відносин повинна бути довіра і повага між подружжям.

Вспомнился анек:

Когда я е@у это значит мы е@ем, а когда ты это значит нас е@ут ;))

Ты это про доверие говори, когда жена часа в три ночи будет звонить и "я там і там, з тим і з тим щоб птань не було". :)) А пока жена дома сидит можно какие хошь теории рассказывать. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...
" Меню читать не запрещается - не значит что будем заказывать"

Ніхто не буде ревнувати, чи влаштовувати сцени за милування чимось красивим. Головне аби половинка не відчула себе при тому обділеною увагою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...