Перейти до змісту

Подружня свобода


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Дивлячись про яку подружню свободу йдеться. Якщо про свободу у виборі сексуального партнера після одруження- я проти . І навіть приказка "Якщо не можна , але дуже хочеться, то трошки можна " не підходить. Ібо "бачили очі , що купували" . А якщо щось не влаштовує є вихід - ти вільний ( без мене і назавжди) .Якщо ж свобода у проведенні вільного часу , виборі друзів і т.д. , то , звичайно "за". Згідна з laska, що шлюб -це не тюрма. Кожен вільний, але, звичайно, в міру. Наскільки совість дозволяє :0024: Ніколи нікого біля себе не тримала, не тримаю , і тримати на повідку не збираюсь. Але так само не хочу сидіти сама на повідку :) . Може нікуди і не втечу, але принаймні знатиму , що можу. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а якщо на це все глянути з іншого боку: не питати де був/була до 3-х ночі? Чим не свобода? Теж свобода, а чим займається половинка це вже її справа. Як вам такий підхід :)

Знаю одну пару яка так живе. Руссо турісто - обліко морале, про зраду і мова не йде, але чим хто займається особиста справа кожного.

ЗІ я б так не зміг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а якщо на це все глянути з іншого боку: не питати де був/була до 3-х ночі? Чим не свобода? Теж свобода, а чим займається половинка це вже її справа. Як вам такий підхід :P

Знаю одну пару яка так живе. Руссо турісто - обліко морале, про зраду і мова не йде, але чим хто займається особиста справа кожного.

ЗІ я б так не зміг...

Я б теж так не змогла. Якщо ти вже живеш з цією людиною, отже не зовсім байдуже де вона ходить ночами . Я не кажу про письмовий звіт . Але треба бути хоч трошки бути впевненою в своїй половинці IMXO.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти вже живеш з цією людиною, отже не зовсім байдуже де вона ходить ночами

ночами вона нікуди не повинна ходити, а бути з тобою.... Для друзів є час увечері і на вихідних. Хоча не можна собою закрити увесь світ людині, має бути відносна свобода дій.

Але якщо людинаприймає рішення "сходити на ліво", то ніщо її не втримає.... і совість мучити не буде. Бо власна совість, то така річ з якою людина завжди зможе домовитись....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...