Перейти до змісту

Велорейд


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Тема така:

З Луцька до Устилуга, там об"єднуємось з поляками 70-80 чоловік далі через Володимир, Нововолинськ, Червоноград, Сокаль на Львів. З 10 по 13 липня.

Хто хоче. Всі питання виясняються.

777905 Юра. Організатор міська рада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завтра выезд :)

кстати, Славик(велозона) подсказал опупенный способ крепления великов к заднице машины! Везем два вела, сегодня сфоткаю - выложу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як шо буде пару народу, то можна їхать, а то я вже поодинці наїздився. Хотілося б поконкретніше знати як це буде відбуватись. бо якшо з палатками їхати, то я не знаю як цю ораву народу(я так зрозумів буде декілька десятків поляків) розміщати. так ніякої галявинки не вистачить :D. Тим більше як стільки пяного народу зранку будити і на байки садовити :D Тай погода не обіцяє бути відмінною. Коротше треба більше інфи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду приймати участь. 90%

там є телефон, передзвони запитай.

Буде 2 буси + менти.

Ночувати не в палатках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам треба бути в Устилузі в 10:00 в середу 11 липня. Навряд чи є сенс виїжджати з Луцька вранці 10-го, робити з цього офіціоз і гнати за собою машину мєнтів, оскільки більше 15 чоловік з Луцька точно не назбирається. Можна виїхати після обіду - в годин 16-17. Заночувати десь близько біля Володимира, а потім вранці до Устилуга. Хто зайнятий десятого числа - може виїхати вранці 11-го, але тоді треба встигнути на 10:00 на кордон. Хто не хоче перевтомлюватись перед переїздом може добиратись до Володимира через Ковель дизелями. Це треба виїхати десь в 17-18 з Луцька і 21-22 потрапити у Вол. Варіантів багато. Головна дата - 10:00 - кордон в Устилузі. Хоча звичайно хотілося б і з Луцька добиратися разом. Трохи б познайомилися, згуртувалися, а то приїде купа поляків, а ми навіть один одного не знаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба їхати всім разом, за раз і без ночівель

Хулі там до того Устилуга ?

Зібратися б всім поговорити.....

Глянути вели, пивкапопити, сьогодні п"ятнця..........

;):D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за, але поки що немає кому збиратися. Так щоб 100% сказали, що їдуть, є лише 2 чоловіка включно зі мною. Велозона в основному буде знати в неділю, бо вони тоді збираються і обміняються всією інформацією, хоча можливо бажаючі вже є. Ще думають місцеві тріальщики. Деякі з них теж зацікавились. Можна зібратись в понеділок ввечері, щоб іще був час трохи докрутити конів. А поки що пропоную конкретно визначатись. Їхати в середу вранці - люкс. Думаю якщо в 6 виїдем (з запасом), то буде нормально.

Іще думка про погоду. Прогнози в більшості випадків помиляються - це з досвіду, головне щоб не затягнуло так як вчора-сьогодні, а таке буває зараз нечасто ізза глобального потепління. Але чесно кажучи мені пофіг яка буде погода. В дощ навіть цікавіше і екстремальніше. Повітря свіжіше. Я колись був на змаганнях з туризму. Три дні ішов дощ не перестаючи навіть на секунду. При цьому половина маршруту була на висоті понад 1600 метрів. І на собі тільки легка вітровка і футболка. Оце була торба. А тут буде лафа - купа одягу, хавки і ночувати в приміщенні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И как триальщики собираются ехать до Устилуга и дальше на своих байках? :D

Вряд ли у них отработан каденс, а ведь даже 20 км/ч на 22-11 о-о-очень трудно будет держать ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт Урса

Каденс якраз відпацьований.. :smile3: , а от розрахунку, ти прав, не хватить.

В неділю на 8:00 збираємось перед входом в парк ім. Лесі Українки біля фонтанів.

Там все обговоримо. І проїдемось трохи, там буде багато народу, тільки щоб дощу не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок спиртного в рейді.

Не знаю, чи є категорична заборона на вживання алкоголю, але точно, що це організаторами не вітатиметься. В будь-якому випадку я не бачив в минулому рейді жодного навіть трохи пяного поляка. Трохи квасили тільки самі організатори. Нема проблем пивка попити, але щось міцніше не бажано.

А загалом поляки такі самі як ми. Їм може бути впадло відвідати якийсь музей, але не пропустять якесь болотце, щоб в ньому похлюпатись, або побігати волейбольчик чи футбол. Ну тіпа того. Мовний барєр не є проблемою. 80% з того, що вони белькочуть цілком зрозмуло пересічному українцеві. Так що наважуйтесь. Хто зна які пригоди чи знайомства чекають Вас у цьому заході. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завтра дощу не передають. Тільки вранці. Будем бачити, головне - не втрачати надію. Якщо буде короткочасний - то це не проблема, аби не затягувало.

Гісметео лажає через раз B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще якісь питання по рейду - дзвоніть 8097 785 43 85 Юра. Бо я в інеті буду аж в понеділок. Чекаю з нетерпінням ваших дзвінків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Млін, дощ все псує...

<b>ursa</b>

На таку справу, я поїду на іншому ровері(якщо взагалі поїду)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті хто виїзджає в середу вранці, давайте конкретно визначатися де й коли збираємось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...