Перейти до змісту

Велорейд


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Я б на твому місці їхав з нами в вівторок ввечері

там біля 100 км ти може і догребеш, а от інші повмирають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в принципі не проти шоб не розділятися. просто я не знаю хто і як хоче їхати, як шо більшість їде у вівторок то я також, мені в принципі цей варіант більше подобається, бо ентузіасти їзди зранку бачу геть не беруть до уваги фактор погоди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в середу ранком виїзджаю

зі мною ще один договорився їхати, ми з ним тільки до Устилуга, зустрінем поляків і назад до Луцька

5.00 біля Вопак(володимирська 103 карта ), що на краю місця на Володимирський трасі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lexx_Giant, у него уже есть опыт поездки в Устилуг и возвращения обратно за один день :D

Думаю, справится...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна в середу проїхатися з поляками до Нововолинська трохи відпочити, переночувати, а потім вранці через Павлівку на Луцьк. Трохи більше виходить, але як на мене - цікавіше, різноманітніше і не так важко. Думаю в четвер до обіду ви вже можете бути в Луцьку. Всього лише зайвих пів дня. Зайдете в Павлівці на пиво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прогноз погоди постійно змінюється: http://meteoprog.com.ua/ua

Все не так страшно як здавалось на початку. Думаю в гіршому випадку будуть короткочасні дощі. А це не так погано.

Іще одне. Хто вирішив їхати - залиште на форумі свої мобільні для звязку, або пишіть ICQ 391-787-942, або СМС на номер 8-097-785-43-85 - Юра. Нагадаю, що виїзд основної групи у вівторок в 17:00 біля центрального входу в Парк Лесі Українки (поблизу фонтанів). Друга група виїжджає в середу вранці в 5.00 (див. повідомлення вище). Ще є можливість приєднатися. Внесіть разноманіття у своє життя, скільки там його залишилось. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робота все псує. Зашибісь тим хто має можливість вирватись. А на погоду Нас РАТЬ, ще один привід поматюкатися на дощик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заезжал вчера к Христиану, он тоже был за идею поехать с утра в Устилуг повтыкать на поляков и в тот же день назад. Так что может быть поедет.

Еще собирался какой то студент в очках :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В общем через 4 часа выезд второй группы. Звонил часов в 10 Христиан, сказал что будет однозначно. Так что минимум трое включая студента поедут. Кто вдруг решится дополнительно то ждем возле вопака на владимирской не более 5 минут от 5 часов :blink:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Общая дистанция от моего дома до дома - 199,97 км

Время в пути: 7:46

Средняя скорость 25,7 км

Максимальная скорость 60,4 км

У Христиана проблемы с ребенком, ездили вдвоем с Dgura.

Выехали в 5:25, во Владимире в 8:45 встретили основную группу и помчали в Устилуг. Поляков прождали на таможне 2,5 часа. Так и не дождались помчались обратно. Основная группа осталась ждать поляков.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прогнались супер, ніколи так не їздив на таку відстань з такою швидкістю. Що і сказалось на мені, до Устилуга ще якось доклигав з одягом лоханувся(залегко вдягнувя) так що замерз по дорозі мальок. А прочекавши на кордоні поляків дві години вже стукотів зубами.

По дорозі назад сидів в kostya на колесі і не рипався бо я його темпу вже не тянув, і поступова втрачав здатність мислити, тупо дивися на його заднє колесо і на асфальт який пролітав під нами.

Одним словом темп задав kostya, а я намагався від нього не відстати, сам б я б плентався довго і болісно, а так вийшло швидко і болісно :glare: .

Ітого

183.35км

7год 30хв

середня 24.4км/год

максимальна 57.9км/год

середній пульс 137 уд/хв

максимальний 180 уд/хв

Спалено 6263ккал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт.

Ми повернулись.

В двох словах:

Луцьк - Володимир - Устилуг - Володимир- Нововолинськ - Зимне - Сокаль - Червоноград - Львів.

Загально пройдений шлях 460 км.

Середня швидкість - 26,8

Максимальна в мене 72,2.

Вздрючили поляків по всіх параметрах від екіпіровки і швидкості до можливостей гнати з бодуна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так-так, було дуже весело, матюкали поляків по повній. Є багато чого розповісти, тому всі розказні будуть в середу, коли виберемось десь на природу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...