Перейти до змісту

33-ій хочуть залишити без літака


bodia88888

Рекомендовані повідомлення

А чому його просто не відати музею бойової слави. І памятка останеться і в середину можна буде заходити ( я наприклад там ніколи не був завжди дуже хотілось).

Якщо Ви про музей, що по вул. Шопена, думаю йому там місця бракне. Он же нє танк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь

Так як його "видно", то звичайно всі про нього забули. А раніше коли казали "біля самольота" чи "біля пушкі", "біля танка" то всім було ясно про яке місце йдеться. А зараз як треба казати? "Біля кінотеатра Луцьк"? Нема кінотеатра. "Біля Трьошкі"? Так і Трьошкі як такої нема...

Хай би тоді генделик ресторанчик робили прям в літаку - а чьо? оригінально, і ідея готова. А то знову черговий безпантовий інтер"єр, чергові безпантові офіціантки (замість "стюардес"), чергові безпантові враження. Зробили б щось на кшталт львівської "Криївки" тільки на небесно-літакову тематику, і мали б місце - і пам"ятник, і люди б до нього ходили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, ресторанчика з нього не зроблять - мало місця в середині буде - економічно не вигідна справа.

Хіба що з надписом superVIPресторація, цінами 1000$ і більше.

Мій варіант - житловий будинок. Он кікі іх будується, значить єто дєло вигідніше.

був там генделик. Закрили.

Якщо генделик робити, то подрібно трап забрати, а замість нього або басей, або надувні матраси, або щось м"яке... Адже по трапу спускатись (після того я ми вміємо посидіти :0085::0135: ) небезпечно для життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був там генделик. Закрили.

А який був генделик? Я в ньому не бував тому і питаю. Якщо безпонтовий - то зрозуміло чому закрили. А якщо зробити саме тематичний ресторанчик, нехай з високими цінами, то з рентабельністю і відвідуваністю думаю проблем не було б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який був генделик? Я в ньому не бував тому і питаю. Якщо безпонтовий - то зрозуміло чому закрили. А якщо зробити саме тематичний ресторанчик, нехай з високими цінами, то з рентабельністю і відвідуваністю думаю проблем не було б.

Був, але явно не ВІП. Бутери з чорним хлібом і ковабасою, "пальонка" горілка і т.п. Ну і стюардес там не було. Не було навіть офіціантів. Маленька стійка бару з обмеженим "асортименом" для дуже вже невибагливих "клієнтів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить інше, що буде на черзі інше :)

На Шопена є музей військової техніки, там ти можеш утолить своє мілітарно-історичне лібідо

А ви шановний не хаміть! Вказувати що робити будете своїм дітям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви шановний не хаміть! Вказувати що робити будете своїм дітям.

та ти не нервуйся, лібідо- це не лайка, медичний термін:)

а я тобі і не вказував, ні що робити, ні куди іти :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот интересно, что некоторые из тех, кто против самолёта, так же против нового Вокзала (вероятно, и ЦУМа тоже) ;)

Он до сих пор служит ориентиром на 33-м. Тот же "Мадагаскар" мало кому помогает локализировать проспект Молодёжи, а вот самолёт - сразу же.

Я его вижу несколько раз в день. А вы хоть раз в три года его замечаете? Да и видели ли вы его хотя бы раз в жизни, или только по слухам знаете, что есть где-то такая хрень в Луцке?

Чего вы вообще домахались к нему? Вы о нём хоть помнили до появления темы? Сильно сомневаюсь. Поэтому вопрос - да какая вам разница, будет он стоять или нет?

Лишь бы поддержать атоталитарную истерику и зарисоваться мегасознательным и продвинутым индивидуумом?

Мне, например, есть кого туда водить и есть что рассказать про этот самолёт (и про другие тоже), кроме того и самому до сих пор он интресен, как объект. И мне жаль тех - хотя могло бы быть и пофиг - у кого нет таких потребностей или желания.

Не хочу спорить, нет смысла в этом. Никто не поменяет своих убеждений, да и что бы не случилось - все в итоге воспримут это как должное, смирятся, похерят, забудут и станут частью сырой земли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

… и есть что рассказать про этот самолёт (и про другие тоже)…

а куди прибрали той, що стояв на рівненському кільці? випадково не по дорозі на дубно поставили?

який він був…

tkygEEWDSNI.jpg2dt22yx6DaU.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той літак, що на Рівненській був, зараз на головному вході військового ліцею, якщо не помиляюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

якщо борту іл18 уже капец прогнив і падають крила, то присунути боїнга він більший і новіший і хай Полюбому в Луцьку буде літак.

Хоча з любого ге можна зробити пулю я про ремонт Іла і хай вньому буде Галерея + сучасна електронна бібліотека , так щоб можна було людям свої прочитані книги згружати на сервак і закачювати нові.

Для сервака думаю місце можна знайти .

Потім і соц мережа зявиця Іл18 Артпроект по продажу картин молодими художниками , піар Луцька по нету може і Туристи після Замку будуть заїжати щось купувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

- Жми в аеропорт, - велить водію луцького таксі п'яненький пасажир.

- Та який же аеропорт в одинадцять вечора? - дивується таксист.

- Старий, я запізнююся. На ось тобі 50 карбованців і гони...

Невдовзі машина зупиняється і водій повідомляє: „Приїхали!".

Пасажир щодуху біжить до літака, що світить вогнями віддалік, злітає по трапу вгору і у дверях радісно вигукує:

- Ще не злетіли?

Так п'яненький пасажир став ще п'яні-.шим... відвідувачем своєрідного кооперативного кафе у літаку на 33-му кварталі.

Одна з "бувальщин"
:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...