Перейти до змісту

Скарга на продавця vic4еver


VelViTi

Рекомендовані повідомлення

Продавец vic4еver, непосредственно вовремя расчета за велосипед потребовал оплатить ему

НЕ 330 грн. (как было предложено на форуме http://board.lutsk.u...__p__1052600233), а уже 350 грн. мотивируя изменение цены «бешеным спросом на этот велосипед - именно в этот день!

Ну что ж, пришлось оплатить, не перечеркивать же свою идею 20-ма гривнами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не згоден з Deemon, раз озвучив ціну, будь порядною людиною.

VelViTi мав би торгуватись від 330 гривень і нижче!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавец vic4еver, непосредственно вовремя расчета за велосипед потребовал оплатить ему

НЕ 330 грн. (как было предложено на форуме http://board.lutsk.u...__p__1052600233), а уже 350 грн. мотивируя изменение цены «бешеным спросом на этот велосипед - именно в этот день!

Ну что ж, пришлось оплатить, не перечеркивать же свою идею 20-ма гривнами.

:_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавцю - 5+

А скаржитись можна лише на себе за невміння поторгуватись :)

...не умею торговаться?!

Тогда, я уже просил не сбросить, а оставить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ппц... развернулся и не купил велек, раз бешеный спрос.. проблем то..

З.Ы. я б не купил бы из принципа. Продавцу на базаре самый раз торговать )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різні люди є.Но 'договор дороже денег'.Правда не всі це розуміють.Жлобство це.20 грн. скоріше більш принципово для покупця,ніж продавця.

Різні люди є.Но 'договор дороже денег'.Правда не всі це розуміють.Жлобство це.20 грн. скоріше більш принципово для покупця,ніж продавця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ппц... развернулся и не купил велек, раз бешеный спрос.. проблем то..

З.Ы. я б не купил бы из принципа.

да вот я и пошел на принцип, тока уже с собой!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, есть такие люди, но лучше отказываться... потому что:

1. Под сомнения уже то, что продавец говорил про товар, сегодня он сказал что он исправный, а на самом деле может быть не исправным

2. Как можно договариваться с таким человеком? Элементарно могло было быть что у человека было бы 330 грн.всех денег наличных, ну небыло с собой больше, что тогда?

3. С такими "делаками" лучше не иметь вообще никакого дела, потому как не знаешь точно сумму товара, что само по себе при предоплате заводит в тупик.

PS: И есть люди, которым "стыдно" торговаться, прошу это учесть. Например есть люди, которые за гривну удавятся, и скидку должны предлагать тебе сразу, а не ты клянчить, мол скиньте мне, если видит продавец что человек готов покупать, может сказать продам ниже за столько-то, или не могу снизить цену и все дела.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN - якась мало-незрозуміла твоя торгівельна психологія, 3 рази перечитав, looks like Гетто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ппц... развернулся и не купил велек, раз бешеный спрос.. проблем то..

З.Ы. я б не купил бы из принципа. Продавцу на базаре самый раз торговать )))))

+100500 и надо было потребовать 4гривни .... за проезд туда и назад и 50гр. за потраченое время.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казалось бы,при чëм тут Лужков ? я вощще не в теме.

уже не в первый раз, заметь :) недоработка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Тільки сьогодні наткнувся на дану тему...

Згадав той день, коли я продавав велосипед, через який на мене скаржаться...

По-перше, покупець був не VelViTi, і хто цей користувач - я не знаю.

По-друге, при продажі була озвучена ціна не 350, а 330 грн, а продав взагалі за 320)))

От тепер я розумію, за що мені понаставляли мінусів на кожному повідомленні...

Вимагаю від VelViTi вибачень за наклеп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто знаю користувача vic4ever. Доросла, солідна людина, яка навряд чи за 20 грн буде позоритись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vic4ever : По-перше, покупець був не VelViTi, і хто цей користувач - я не знаю.

VelViTi: При встрече я представился Виталием и сказал что с борда, а ждал вас напротив 2-ой поликлиники в 18:30

(черная куртка).

Vic4ever : По-друге, при продажі була озвучена ціна не 350, а 330 грн, а продав взагалі за 320)))

VelViTi: Это не правда, чтобы повысить цену, вы рассказали мне сказку, - что у вас этот велосипед хотели забрать

за 350 грн. даже забрать с работы машиной и отвести обратно.

Vic4ever : От тепер я розумію, за що мені понаставляли мінусів на кожному повідомленні...

VelViTi: До нашей встречи у вас уже было -4.

Vic4ever : Вимагаю від VelViTi вибачень за наклеп.

VelViTi: Требуете??? ОГО!!!, не спешите, сейчас еще горячее подадут…

Вы скрыли черной краской трещину передней вилки, которую я обнаружил после недели езды по характерному металлическому «скрипу», после чего я решил написать жалобу по всем фактам.

(фотки сделаны моб. телефоном)

post-16414-0-68012000-1340952671_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація неприємна, оскільки дуже часто і продавав, і купував на форумі, нічого подібного раніше не виникало. Є сім’я, якій я вже 3-й велосипед продав - мама, тато і син задоволені, ніяких скарг не виникало...

По темі... Скоріше за все, велосипед був перепроданий 3-й людині, а саме користувачу VelViti.

Якщо людина купує на форумі що-небудь - і з тим товаром щось не так, що зробить ця людина? Найперше - зателефонує продавцю і пояснить ситуацію. Цього зроблено не було, а телефон того, кому продав - не зберіг. І до речі, він називав свій нік на борді - зараз не згадаю, але це точно не VelViti.

Я не хам, не наволоч і не падлюка якась, я повністю адекватна людина, і якби отримав дзвінок від того, кому продав велосипед із скаргою на тріщину в рамі - 100 % манібек. Без обговорень.

В даній ситуації поведінка VelViti незрозуміла - вигадана історія про деталі купівлі/продажу, ні слова про пошкодження в перших постах... Чого хоче добитись людина? Мені не зрозуміло.

Велосипед привезли з-за кордону, і ніяких дій, крім протирання його від пилу і підкачки коліс я з ним не робив. Так, я не виключаю можливості того, що там були якісь мені не відомі пошкодження, і якби мене повідомили про них, я б повернув гроші... Але люди добрі, за 300 грн супер-пупер велосипеда не буває...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от.Останнє речення весь спіч зіпсувало.

не думаю... все, що хотів сказати - сказав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕ 330 грн. (как было предложено на форуме http://board.lutsk.u...__p__1052600233), а уже 350 грн. мотивируя изменение цены
По-друге, при продажі була озвучена ціна не 350, а 330 грн, а продав взагалі за 320)))

так где правда, кто врет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

боюсь, що на даному етапі це неможливо встановити. а пляма мені на репутацію поставлена, тут вже нічого не вдієш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

боюсь, що на даному етапі це неможливо встановити. а пляма мені на репутацію поставлена, тут вже нічого не вдієш.

ну, судячи по тому, що репутація з "мінус" 7 на момент початку цієї гілки перетворилась на "плюс" 3 на даний момент, то не така вже й страшна пляма ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

боюсь, що на даному етапі це неможливо встановити. а пляма мені на репутацію поставлена, тут вже нічого не вдієш.

Впредь, ведите дела чисто, и будет ваша репутация – будь здоров!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...