Перейти до змісту

Зі святом останнього дзвоника


lilechka

Рекомендовані повідомлення

А ти не думав над тим, що люди, які мають вплив, не дотримуються твоїх бачень і просто думають зовсім по іншому? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 3 тижня потому...

І тут, на сцену запрошуються болгарські перці випускниці принцеси, на фоні котрих, Анастасія з Павлограда....кароч дивіться :)

більше фоток

0_6e846_3920492f_XL.jpg

0_6e83a_58d12232_XL.jpg

0_6e848_8ac99de4_XL.jpg

0_6e849_b50a11c3_XL.jpg

0_6e852_a505b8f4_XL.jpg

0_6e854_f6381d30_XL.jpg

0_6e856_2c24437e_XL.jpg

0_6e857_606815e7_XXXL.jpg

0_6e859_645d3ee4_XL.jpg

0_6e862_c9e591c_XL.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 9 місяців потому...

із свого досвіду скажу, соціум не аби як деградує, за 3 курси навчання я побачив настільки непридатних до навчання дітей що це жах, і кількість цих дітей із кожним роком збільшується.

на мою думку, на процес деградації багато впливають нові технології (Самартфони, кпк, та інші нано гаджети) які просто стимульють молодь невчитись, знаю по собі, що коли вчився у школі то ми ще писали шпори, які безумовно запам'ятовуються в процесі написання, а тепер на екзамені в гуглі вбив питання і непаришся)

P.S. мені страшно подумати які тепер лікарі підуть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, читаю тебе і бачу як він деградує. повтори в Гуглі вживання не з дієсловами:)

"я стою в крутом раздумье среди мокрых, потных рыл в священной злобе возвышаясь над скопленьем мудил"(с)

рід Д'Артаньянів не переводиться:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

із свого досвіду скажу, соціум не аби як деградує

у твої 19, в тебе просто мегадосвід, гуру ти наш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З важливим рубежем Вас, випускники!

Нехай це літо для Вас буде під вінцем фортуни і ніякі перепони не стануть на заваді вступу до того вузу, котрий ви омріяли!

І не варто псувати тему привітань. Волині є ким гордитися! Ми маємо переможців і міжнародних конкурсів!

А слухаючи щорічне скиглення про деградацію поколінь, згадую свою кєру, котра щоразу перед класом злісно промовляла: 30 скотов и все довольны!

А через певну кількість років я, безнадійна хамка, готувала її онуку до міської олімпіалди... Отака іронія долі.

Саме тому й раджу, дякуйте усім вчителям і тим хто навчили знань, і тим, хто навчив терпінню. Не тримайте образ, вони теж люди, та ще й люди системи.

P.S. Каюсь, не стала оригінальною і теж напилась на свій останній дзвінок :_08: Так невміло мочила свою медаль в тому підступному "Сонце в бокалі"... :_26:

Але в фонтані не купалась...От і думаю, чи не виправити цю прогалину в біографії :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мне хочется поздравить родителей школьников, особенно начальных классов, у нас тоже каникулы, ура товарищи!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Achievement unlocked: ні граму на випускний

...і все ще незайманий ))

п.с. випускний ще попереду, це тільки останній дзвінок був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...