Перейти до змісту

Озера біля Луцька


Sirius-S1

Рекомендовані повідомлення

мне воще то до лампочки. но за что минуснули? :)

за то, что переплыл?

:D

за те, що досі не завів твіттера і не написав це туди ;)

ЗІ. І так - мінусував не я :)

Син вертається з п'янки додому і дзвонить мамі:

- Мам, я йду додому. Щось купити?

- Купи, падлюка, квартиру і живи собі там!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

Може хто зна, шо то за "біда" поросла на Теремнівському ставку? Народ воно явно не лякає, сьогодні проїжджав в Теремно - бачмв, купаються, аж бризги летять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При температурі 30+ люди купаються, не особливо перебираючи водоймами...

Поправте, якщо помиляюсь, але мені здається, що місяців два назад ВОНО не росло (по крайній мірі так масово). Можливо рівень води був більший - не видно було.

ПС. Лілії білі такі ростуть там. Кажуть в народі - значить вода чиста?!?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще менше місяця тому таких зарослів не було

Це процес "цвітіння" води, причиною якого є забруднення води значною кількістю біогенів (вуглецю, азоту, фосфору та іншими)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це процес "цвітіння" води

Коли вода цвіте (тобто розмножуються бактерії в ній), то вона якогось кольору. Я бачив зеленого, "цегляного" і сино-хвіолетового кольорів. А тут заростає водойма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне воще то до лампочки. но за что минуснули? :)

за то, что переплыл?

:D

очевидно за вроджену гостеприїмність.... але то не я, чесно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Теремно не "цветет" пруд, а элементарно заростает растительностью, потомучто разгар лета, а в начале лета только начинало расти. Там, где купаются, водоросли отступают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їздили купатись в с. Озеро.

Час – після восьмої години вечора.

Людей небагато.

Вода – тепла і не дужа скаламучена.

Після десятої години почали нестерпно кусати комарі, не витримали і поїхали додому.

Відстань – 25 км. в одну сторону.

Сподобалось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось тепер сиджу і думаю, куди краще катнути завтра з дитиною в Озерце чи в Озеро?

Сам я ківерцівський, тому по відстані майже однаково...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще краще в Чебені. Вчора були. Людей небагато. Є кілька палаток. Дно-пляж піщаний. Вода-молоко. Відносно чисто.

П.С. Далі від берега вода на дні холоднюща, тому будьте пильні. І якусь "смердючку" від комарів не забудьте((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А мені більше отут подобається. Правда там з рила по 5 грн беруть (ставок в оренді), але доїхати можна за дві гривні. Ну і плюс - власники встановлюють ліміт на "заселеність" пляжу, можна наймати бесідки для святкування, та й вода певно чистіша ніж в Озерці.

Психолог, шукай маршрутку на Муравище.

Хто може дати телефон (можна в приват) з ким можна переговорити за альтанку на цьому ставку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

поділіться хто був цього 2013 року літа в чебенях? думали з палатками туди на якісь вихідні. як пляж, чи не заросло?

які автобуси їздять може порадите? дякую.

зі. минулі роки відпочивали навіть одного разу з ночівлею в с. Озеро, сподобалось. Цього року ще будемо, але хочеться щось нового.

зіі. може хто що чув про озера (ставки) в лісі над с. Воротнів.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поділіться хто був цього 2013 року літа в чебенях? думали з палатками туди на якісь вихідні. як пляж, чи не заросло? які автобуси їздять може порадите? дякую. Цього року ще будемо, але хочеться щось нового.
Автобуси не їздять (точніше лише ті що їдуть Топільне, Оленівка). Дорога -- пісок.

Пляжі заросли. Були на цих вихідних людей трохи було. З палатками також були відпочиваючі.

зіі. може хто що чув про озера (ставки) в лісі над с. Воротнів.?
Там заказник, швидше за все так просто там не дадуть стати палаткою.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зіі. може хто що чув про озера (ставки) в лісі над с. Воротнів.?
Там заказник, швидше за все так просто там не дадуть стати палаткою.

Був сьогодні, бачив палатку, чи платно вони там чи бесплатно це питання, коли я там відпочивав то було по 5 грн. з людини, скільки за палатку не в курсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы про это озеро в Воротневе говорите?

Де це?

Так це ж не Ківерцівський район...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там ботанічний заказник загальнодержавного значення. Проїзд автотранспортом категорично заборонений ( стоять шлагбауми) - штрафануть обов"язково.

Можна доїхати велосипедом або пішки - це десь 3-4 км по лісу. Купатись в принципі можна - але не дуже комфортно, бо ставок часто заростає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз з рівненської траси в Гаразджу якісь маршрутки звертають? І взагалі до самого повороту на Гаразджу що зараз ходить?

Тролейбуси 7, 3? Маршрутки ???

Не хочеться шкутильгати геть від траси до гаразджі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хелп.

Хочу завтра поїхати до якогось водойму аби малий ноги помив та й взагалі поболькався. Але так як нам рочки 2,3, то потрібна неглибока водойма і бажано з піщаним дном. Щось нічого окрім Світязя в голову не приходить.

Порадьте щось плз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...