Перейти до змісту

Озера біля Луцька


Sirius-S1

Рекомендовані повідомлення

А як добратися до цього Солдатського озера? Тобто якою маршруткою та на якій зупинці виходити? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

А мені більше отут подобається. Правда там з рила по 5 грн беруть (ставок в оренді), але доїхати можна за дві гривні. Ну і плюс - власники встановлюють ліміт на "заселеність" пляжу, можна наймати бесідки для святкування, та й вода певно чистіша ніж в Озерці.

Психолог, шукай маршрутку на Муравище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

піщане. але така кількість дядьок-тьотьок робить його таким каламутним, шо капець(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

піщане. але така кількість дядьок-тьотьок робить його таким каламутним, шо капець(

Пісок там завезений, а взагалі дно, здається, торфяне, тому й вода каламутна, бо піску не багато і торф піднімають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не озвучуйте координати Солдатьского... не тра там толпи

я зара там буду.

Оце правильно!!!

Для чого взагалі створили цю тему? Хай собі люди скніють, нема чого їм знати. Це тільки для своїх,

... і хто це казав що українці це гостинна нація ? Ліса, озера поділимо між "своїми" і добре буде нам .

Але це одна сторона медалі, є й інша - захоче щось такий як Гетто поїхати кудись, а там все тільки для своїх, їм толпи не треба... ой же й образится . Тому що в таких людей принцип як в анекдоті - ... спочатку куримо твої сигарети, а потім кожен свої...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо тут озвучувати. село Прилуцьке Ківерцівський район - Солдатське озеро.

VadiM

як доїхати до того озера що ти наніс на карті ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не озвучуйте координати Солдатьского... не тра там толпи

я зара там буду.

на наступну бордовку не озвучуйте координати місця проведення, не треба там толпи.

шо тут озвучувати. село Прилуцьке Ківерцівський район - Солдатське озеро.

VadiM

як доїхати до того озера що ти наніс на карті ?

вїзжаєш в гаразджу, проїзжаєш табір, переїзжаєш місточок і їдеш прямо. дорога поверне наліво, почнеться ліс, і в лісі (ніби так) перший поворот наліво. Впрешся в шлагбаум, от і озеро. Правда як на мене, вода там - чай каламутний і народу хватає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не озвучуйте координати Солдатьского... не тра там толпи

я зара там буду.

сам же зробив рекламу декількома постами вище...

хоча як на мене, немає там шо робити на тому солдатському... дно муляне, вода збовтана, грязна, заросла водорослями.. та і не озеро то зовсім, так ставочок серед лісу, бомкі як коні, кусаються, спасу немає.... ще й вужі плавають... побував там недавно, геть не сподобалось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С одной стороны, хочется, чтобы природа была доступна всем и всегда, а с другой стороны, стоит найти красивое чистое место, показать его нескольким знакомым, через год-два - там свалка. Сами свиньи, сами виноваты, что даем повод для того, чтбы заборами огараживали и сторожей ставили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с.Гараджа ставочок в таборі Сонячний

3gmg.jpg

4ofo.jpg

2 гр. по маршруту 20а до зупинки табір або на маршруткою №3 і 3 км пішочком.

Велосипедом ще не засікав.

P.S. тільки "толпі" не кажіть :0158:, а то там за гіркою в лісі і так міні Брище :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с.Гараджа ставочок в таборі Сонячний

2 гр. по маршруту 20а до зупинки табір або на маршруткою №3 і 3 км пішочком.

Велосипедом ще не засікав.

P.S. тільки "толпі" не кажіть :0158:, а то там за гіркою в лісі і так міні Брище :0156:

Это не Солнечный, а Гвардеец :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с.Гараджа ставочок в таборі Сонячний

2 гр. по маршруту 20а до зупинки табір або на маршруткою №3 і 3 км пішочком.

Велосипедом ще не засікав.

P.S. тільки "толпі" не кажіть :0158:, а то там за гіркою в лісі і так міні Брище :0156:

Это не Солнечный, а Гвардеец :)

Уточнюю

Все таки: Дитячий табір "Сонячний", колишній табір "Гвардеец" знаходиться обабіч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с.Гараджа ставочок в таборі Сонячний

2 гр. по маршруту 20а до зупинки табір або на маршруткою №3 і 3 км пішочком.

Велосипедом ще не засікав.

P.S. тільки "толпі" не кажіть :0158:, а то там за гіркою в лісі і так міні Брище :0156:

Это не Солнечный, а Гвардеец :)

Уточнюю

Все таки: Дитячий табір "Сонячний", колишній табір "Гвардеец" знаходиться обабіч.

На фото вижу столовую, в которой питалась 5 лет подряд и пень от дерева, на котором тарзанка висела когда-то. А на второй - забор лагеря Лесная поляна, а за ней уже и Солнечный. В Солнечном мы недавно на байдарках плавали, там озеро намного больше.

Но ладно, нехай люди путаются, чище будет ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточнюю

Все таки: Дитячий табір "Сонячний", колишній табір "Гвардеец" знаходиться обабіч.

Посмеялся :)

Ориентация на местности и в картах очень и очень не того ;)

Впрочем, такие заблуждения далеко не в первый раз наблюдаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тико з Солдатского. супер.ничë там не мутное. и ужей только три штуки видел.

:)

но ужы страшные, отдыхайте дето в других местах.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сходить туда, что ли ... кстати, я когда был молодой, выиграл ящик пива, без ласт переплыв то озеро, от берега и до берега :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Років 5 назад гарні озера були в с. Ботин (20 км від Луцька), однак зараз після того,я орендатор після спуску води забув набрати її назад - зарослі і непривабливі (як в Теремно), є ще чимало озер в с. Романів, однак чи придатні вони для купання - не знаю, може хто в курсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...