Перейти до змісту

отдых в Крыму


difoto

Рекомендовані повідомлення

Крым сука дорогой... (с) почти Камедиклаб :(

Крым просто не оправдывает потраченных денег.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крым просто не оправдывает потраченных денег.

ИМЕННО это имел ввиду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смотря, где отдыхать в Крыму.

Я, например, в том году отдыхал в Сотере(Sonata), где неуспел за 10 дней обойти всех интересных мест.

Я считаю, что есть разница в "какой" Крым ехать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смотря, где отдыхать в Крыму.

тут не вопрос "где", а вопрос "как"! сервис в Крыму - ниже плинтуса!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Дмаю и то ниже.

На даный момент по цене и сервису считаю Турцию без конкурентов.

В Египте с сервисом тоже неочень.

Очень много шансов попасть в просак. Номер могут дать плохой, хавчик фиговый и ето даже если ехать через хорошее провереное агентсво.

Но при всём при етом, Ебипет очень сцуко живописный, ето я про море.

p.s. я поеду в Турцию

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смотря, где отдыхать в Крыму.

тут не вопрос "где", а вопрос "как"! сервис в Крыму - ниже плинтуса!

Я люблю активный отдых, а не трусы в песок и жариться на ультрафиолете. Если вы о живописности, то, попивая вина "Массандры" в 25 метрах от моря каждый вечер, в Крыму есть на что посмотреть... И дельфины, и много другого.

А сервис.

Если насчет того, что в Турции и Египте хавчика дают анлимитед и бегают кругом Вас, как лакеи - это да.

Лично для меня сервис - это когда за свои деньги я могу купить все, чего не достает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми в минулому році відпочивали в Очакові - Чорне море - Миколаївська чи Одеська обл. - 45 грн. з людини з 4 разовим харчуванням. Умови не особливо класні - все нормально- ліжко з чистою постіллю, шафа, стіл, стілець. Сподобалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми в минулому році відпочивали в Очакові - Чорне море - Миколаївська чи Одеська обл. - 45 грн. з людини з 4 разовим харчуванням. Умови не особливо класні - все нормально- ліжко з чистою постіллю, шафа, стіл, стілець. Сподобалося.

Ого!!! Ще й стілець!!!!Круто! <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как коренной крымчанин скажу - шо, господа, не там вы отдыхаете. хотя может у вас интересы другие?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу так: есть в Крыму зачётное местечко. Севастополь :)

В городе мне нравится пляж "Солнечный" и дикий пляж на Херсонесе (скалы). Дикий, в смысле стихийный, на охраняемой территории.

Классные места есть в районе Качи (там, где пару лет назад россиян завалило песком) - пейзажи словно из рекламы "Баунти".

Ещё одно живописное место - мыс "Фиолент". Причём, и в тихую погоду, и в шторм (там открытое море)

Фото оттуда:

post-419-1166055079.jpg

Ночью нашу палатку чуть не смыло в море, был шторм. А ещё - чуть не засыпало камнями, совсем рядом обвал случился.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не спорю, в Турції дуже добре, ще краще в Тунісі, Єгипті...Особливо, якщо в тебе папа - Карло:)

А якщо ні, то і Крим нормально рулить! Минулого року був між Алуштою і Судаком. Село. 500 метрів - море, 500 метрів в іншу сторону - гори. Бари, дискоклуби, кафе, ресторани. Є база відпочинку, і спеціально побудовані будинки, типу - мінібаза.

Сам жив в двоповерховому будинку: душ, туалет(нормальний), кухня(обща), телевізор. 20грн за добу!!!!!

Але це так, зовсім суб'єктивно! Як то кажуть: "кожному своє".:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не спорю, в Турції дуже добре, ще краще в Тунісі, Єгипті...Особливо, якщо в тебе папа - Карло:)

А якщо ні, то і Крим нормально рулить! Минулого року був між Алуштою і Судаком. Село. 500 метрів - море, 500 метрів в іншу сторону - гори. Бари, дискоклуби, кафе, ресторани. Є база відпочинку, і спеціально побудовані будинки, типу - мінібаза.

Сам жив в двоповерховому будинку: душ, туалет(нормальний), кухня(обща), телевізор. 20грн за добу!!!!!

Але це так, зовсім суб'єктивно! Як то кажуть: "кожному своє".:)

Якісь контактні дані з тим місцем в тебе є? Сам би зїздив би туди - за таку ціну за добу можна на днів 20...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контакти будинку, в якому ми були, я по певних причинах надати не можу:)

Але можу сказати назву населеного пункту - Малоречка!!!!! Де знаходиться я вже писав! Там на місці, ти - !!!!!100%!!!!! - знайедш для себе прийнятний варіант, а ціни тебе по-доброму здивують!!!

Суб'єктивно(!!!), тепер в сторону Світязя навіть не дивлюсь (за такі гроші)

вибач за не точність -" Малоріченське "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если не можешь давать контакт - то лучше и не рассказывать. ИМХО. получается подразнил народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura

чому подразнив??? :)

я висловив свою думку, на підтвердження - життєвий приклад, що абсолютно відповідає темі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абсолютно без наездов :)

просто получилась реклама без продолжения = дразнилка

не для меня. меня Крым не прельщает как класс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це схоже на діалог про курку і яйце!

ну хочеться тобі це назвати дразливою рекламою - хай буде так:)

"главное, чтоб вам хорошьо, а с нас не убудет":))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контакти будинку, в якому ми були, я по певних причинах надати не можу:)

Але можу сказати назву населеного пункту - Малоречка!!!!! Де знаходиться я вже писав! Там на місці, ти - !!!!!100%!!!!! - знайедш для себе прийнятний варіант, а ціни тебе по-доброму здивують!!!

Суб'єктивно(!!!), тепер в сторону Світязя навіть не дивлюсь (за такі гроші)

вибач за не точність -" Малоріченське "

ОК, дякую! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Ялте кто-нибудь отдыхал? Если есть такие, поделитесь впечатлениями.

в Ялті все супер.. окрім пляжу.. (немає там піщаного пляжу)

природа, цікаві місця, замки, палаци і т.д.., гори, Ботанічний сад чого вартує.. хто хоче відпочити активно - всі в Ялту.. ціни там правда кусаються (прибл. 20 дол. за кімнату з 2 ліжками+газ, можливість користуватися душем, це ми жили в багатоповерхівці, за 300 м. від Набережної).

враження незабутні. Зараз їздимо відпочивати на Арбатську Стрілку, там можна знайти житло за 30 грн./ліжко + газ, душ. Море і пляж там просто супер! Немає медуз, вода завжди тепліша ніж на Чорному морі.. (там Азов). Кому цікаво: Ковель-Новоалексеевка, а там таксисти вас самі знайдуть і за 40 грн. завезуть і влаштують на місце (їм за це % платять власники котеджів).

Я вже білети взяв на кінець липня саме туда.. були вже 4 рази.. нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Севастополь это не отдых, туда можно съездить на экскурсию...я считаю что Ялта, судак и Евпатория-это отдых в Крыму где можно жить и отдыхать... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позавчора приїхав з Криму..

Спочатку відпочивали на Арбатці, потім переїхали в Євпаторію..

Хочу сказати що в Євпаторії справді прикольно: є що подивитися і де нормально покупатися.. (хоча більшість пляжів не є чистими :) )

Житло коштує до 10$ за одного на сутки.. Умови нормальні.. Ввечері є чим зайнятися: сама Набережна площа чого варта :)

Ціни кусаються, наприклад, пляшка пива Славутич Світле 0,5 л. в "літньому" на Набережній коштує 5 грн. :blink: по кафешках не буду казати, щоб не відлякути потенційних відпочиваючих :)

По магазинах в місті ціни трохи дорожчі ніж в нас. Так-що вперед за орденами.. до кінця літа не так вже й багато.

Привезли з собою купу вражень та позитичних емоцій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ялта, Судак и Евпатория - это места, где можна быстро скупиться в супермаркетах, если нет ничего ближе.

Как места отдыха - отпадают.

Это я говорю, как отдыхающий... эээ.. ну если на 100 метров пляжа больше 20 человек - это очень людно... то есть евпаторийские пляжи - ночью, во время землетрясения с торнадо просто людные, в остальное время по пляжу надо ходить с адвокатом: по-любому на кого-нибудь наступишь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...