Перейти до змісту

отдых в Крыму


difoto

Рекомендовані повідомлення

Поддерживаю :blink:

2Tory

Про Севастополь - а надо места знать, куда ходить отдыхать :)

Даже в самом городе можно найти неплохие пляжи, часто похожие просто на спуски к воде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цього року знову їхдив в Малоріченське - враження не змінились, швидше підсилились. Природа - просто рай. Хто може захоче ще в цьому році їхати, то звертаєтесь - фотами можу поділитись на мило, більше розповісти....

Крим!Крим і тільки Крим!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Цього року знову їхдив в Малоріченське - враження не змінились, швидше підсилились. Природа - просто рай. Хто може захоче ще в цьому році їхати, то звертаєтесь - фотами можу поділитись на мило, більше розповісти....

Крим!Крим і тільки Крим!!!

Поділись будь-ласка! Я Ось на вересень (з 1-17 число )хочу кудись втікти! Може твій варіант буде найкращим.

[email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

хотелось бы следующим летом поехать в Крым, но я там ещё ни разу не была.

может кто подскажет где интересней отдыхать? подскажие какую-нибудь турбазу

из рассчёта 20-30 долларов с питанием

заранее огромное спасибо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого.

так заранее готовишься :)

20-30 долларов - малореально для Крыма.

ну, а какие цены будут в следующем году - это только наш новый парламент решит :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого.

так заранее готовишься :rolleyes:

20-30 долларов - малореально для Крыма.

планирую заранее, потому как в феврале буду в

Луцке. к этому времени нужно определиться.

ну скажем 20-30 это для старта. и в день на одного человека.

вопрос более в том куда поехать.

у кого какие впечатления?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вопрос более в том куда поехать.

у кого какие впечатления?

с маленьким ребенком - в Евпаторию. там песок.

со взрослым - ЮБК

:rolleyes:

впечатления у каждого разные. кому нравится, кому нет.

пока сама не попробуешь - никому не верь :P

тем более, что в Крыму места - немеряно.

и везде все может быть по-разному

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ: в Евпатории - не в самом городе зучше, а в сторону маяка (поселки Приозерный, Заозерный)

там куча частных домов и све летом, ессна, сдаются (как в Спортлото-82) :rolleyes:

кстати, там всегда было и подешевле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пасибо :rolleyes:

мужу только песок и подавай, прям как дитё малолетнее :P

разбалован Майоркой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пасибо :rolleyes:

мужу только песок и подавай, прям как дитё малолетнее :)

разбалован Майоркой

мне вот непонятно, чего вас в Крым несет, когда в Турции и не дороже и лучше? :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне вот непонятно, чего вас в Крым несет, когда в Турции и не дороже и лучше? ;)

мы летом венчаться в Луцке будем, да и хочу ему Украину показать

а в Турцию он не хочет. нам тут своих турков хватает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Некропост!

Мене цікавлять №№ телефонів громадян, що здають житло. Саме ЮБК (Південний берег Криму).

або сюди або в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім!

Нещодавно повернулися з Криму і спішу поділитися враженнями

( фото будуть увечері-обовязково)

Відпочивали всього 5 днів але і то добре!

Були в Феодосії

Телефони та адреси писати не бачу сенсу-тому що там майже на кожному будинку висить вивіска-здаю жилье

Ціни звичайно різні-ми жили в приватному будинку-в кімнаті по 40 грн за людину

Душ-туалет-кухня з газом і холодильником і посудом-ми правда там лише чай пили і кавун їли .

Вкінці відпочинку бачили житло за 30 грн з людини

Сподобалася кімната з ремонтом на 4 місця за 250 грн за добу-чогось не взяли-потім жаліли-бо тут було дуже душно

Обідали в їдальні-суп з фрикадельками 5 грн-жаркое в горщику-14грн-сік-2 грн( можна і дешевше-можна і дорожче)

Вечеряли чебуреками-я таких ніде не бачила-величезні і смачнющі-готуються при вас-коштують з мясом-5грн-з мясом і сиром-6грн ну і коктейль чи пиво(4-5грн) На 4-5день вже того чебурека не могли доїсти-великий-на фото побачите

Море-чудове-тепле і прозоре!

Берег-ракушка дрібна-єдиний недолік може бути для когось-від берега метрів зо 4 на дні лежать величезні камяні брили(негострі)-і на них водорості ростуть-але дивитися на них одне задоволення-такий собі підводний ліс!

а далі зелене море!!!!

Екскурсії правда дорогі-були лише на одній-до Карадагу на теплоході-60грн-дорослий-40-дитячий-тривалість 5 годин

гарно-в коктебелі в фірмовому магазині вино-білий портвейн-14 грн за 0,5л, ми купили вина на базарі-від того ж заводу-25 грн за 1 л-напробувалися ...смакота....

за 5 днів вийшло 3000 грн за 4 чоловіка(з пальним для машини)

по дорозі назад попали на рибний базар-я такого не бачила-там лежало філе осетра-товщиною як добра свиня по 350 грн за 1 кг-до цих пір облизуюся-і чого не попросила попробувати??? взяли кефаль таку собі нічогеньку до пива з кумами в луцьку-за 60 грн і вязанку бичків Ще там продавали в півлітрових банках ікру-але на смак вона якась була не зовсім така як уявлялося-тому не ризикнули-хоча ціна смішна-25грн за банку-певно підробка...

ще там продаються такі довгі кавуни -смішні такі але на смак солоденькі

дуже в феодосії багато росіян-і українську майже ніхто не розуміє

Сподобалося нам з дівчатами дуже-на слід.рік знову поїдемо- а ось коханий сказав що більше сюди не хоче....ну що ж- будемо девічніком їхати-хай нам буде хуже!

Ось коротко і все.

Фото додам пізніше-бо без них якось нецікаво навіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже токо вернулся :)

Как всегда, с Тарханкута :)

Как всегда, ездили с байками, катались там - замечательный способ обсмотреть за утро 10 км прибрежной полосы, скалы, самые живописные места крымского полуострова и самое чистое (!!!) Черное море. Куча дайверских стоянок по берегу, с компрессорами, прокатом аквалангов и проч.

Жили на пляже, в палатках :) Итого экономия на жилье за две недели составила около 10 тыс. гривен с 12 человек. )))))

Дальше тянется скалистое побережье красота которого поражает своей живописной, дикой красотой – здесь высота достигает 30-40 метров, берег изобилует разнообразными бухтами, гротами. Наиболее знаменитые Большой и Малый Атлеш. Мыс Большой Атлеш представляет собой сорокаметровую арку с пещерами и гротами. Мыс Малый Атлеш пронизывает сквозной туннель длиной почти сто метров. Именно в этом районе снимались такие фильмы как «Человек-амфибия», «Пираты ХХ века» и многие другие. За Большим Атлешем находится «Чаша любви» природный бассейн напоминающий большую джакузи.

На север в трех километрах от поселка тянется Джангульское оползневое побережье(отлично видно чистоту воды, глубина там у берега до 10 метров!), прекрасный памятник нетронутой природы, объявленное заповедником.

Продукты покупали в Черноморском, на рынке или в супермаркете. Хавали уху, жареную кефаль, шашлык из катрана (мелкая акулка), не голодали короче. Один раз удалось купить что-то из осетровых, с носом, как у рыбы-меч... До 3-х кг.(малек) цена 30 грн/кг., выше 3-х(взрослая рыба) - 50 грн/кг. (де вы нашли по 350??? - я в шоке!)

Жара стояла жуткая, когда тут дожди лили там было на солнце за 500, зато пятьдесят метров от палатки - чистейшее прохладное море! Еще рядом есть лиман (озеро Караджа) с грязями лечебными. На нем кучи серфингистов с парашютами (фик его знает, как они называются), как раз какой-то чемпионат проходил - ганяли по воде шо бешеные. Парочка водных скутеров рассекала с утра до вечера. Контингент на пляже, кстати - лексусы, тойоты и проч., т.е. там отдыхают люди , которым в Египте в суперлюксе бы жить, ан нет - другие там ценности :)

Отдохнули зачьотно! Дети из воды не вылезали, кума первый раз была с палатками, боялась, но потом сказала, что очень понравилось, едем на следующий раз так же :)

На обратном пути купили арбузов по 50 коп., рыбы всякой копчено-вяленой, в т.ч. пеленгаса (Кораблег, превед! :)) и привезли домой литров 70 камней с Джангуля, окатыши... жена хочет во дворе сады камней и каменную клумбу...

Солярка в Крыму на 10-20 коп. дороже, поэтому заправляться надо до Красноперекопска.(хотя Shell в Черноморском поразил - заправили до упора бак, расход вместо 10л. стал 8,5, я просто прозрел и жду у нас в городе их заправки)

Пиво стоит практически так же, как у нас, хранили в бочке с пресной водой из колодца. Из нее же набирали воду для мытья-душа, проч. А, есть рядом халявный душик, 10 кабинок от пансионата.

Кароче в Крыму дикарям лафа! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім!

Як і обіцяла-фотки:

це пляж такий-дрібна ракушка-не колеться і не нагрівається так сильно як пісок-на жаль цілі гарні ракушки зустрічаються рідко-710dddeda140t.jpg

це саме море-тепле і прекраснеe06771966619t.jpg

це там такі городи у людей-день не поллєш-і все-урожаю нема-1e6678903306t.jpg

нічне море-215af993829dt.jpg

це феодосійський Ленін-099fd4325e1bt.jpg

це підводний ліс-дуже гарно особливо в окулярах-і ще коли рибки пропливають-888adbcafa8at.jpg

це теплохід на якому проводяться екскурсії-ми до Карадага-bb7ff1c484cdt.jpg

це власне сам Карадаг-c1d768ee4a08t.jpg

а це знамениті чебуреки-свіженькі та смачнющі і симпатичні -037f9523ec7ct.jpg

це рибка на тому рибному базарі-десь в районі Херсону-72a93c3a03bdt.jpg

72a93c3a03bdt.jpg

це феодосійська жінка-f847200810b6t.jpg

це довгі кавуни-геть як наші гарбузи-a57c01ce8226t.jpg

і наостанок знову море-це наша мала так медітірує-тут добре видно яка водичка-3c70fe4112b2t.jpg

фотки вийшли не завжди такі гарні як є сама природа-але і на тому дякую

Я була на морі в Рибаковці,коблєво та Очакові-це Миколаївська чи Одеська обл.-але Феодосія найкраща!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім!

Потрібно бути справжнім патріотом, щоб за 3000 за 5 днів (а це 1200 Евро за два тижні - теоретично) радіти такому відпочинку. Коли я була молодша і романтичніша, було все рівно. А тепер з роками хочеться елементарного комфорту і спокою на свої так важко зароблені грошики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теоретически, если отнять топливо для машины, да разделить на 4 человека.... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цього року знову їхдив в Малоріченське - враження не змінились, швидше підсилились. Природа - просто рай. Хто може захоче ще в цьому році їхати, то звертаєтесь - фотами можу поділитись на мило, більше розповісти....

Крим!Крим і тільки Крим!!!

Поділись будь-ласка! Я Ось на вересень (з 1-17 число )хочу кудись втікти! Може твій варіант буде найкращим.

[email protected]

http://malorechka.com.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nataliya

нас було четверо!

і виходить що за день ми витратили по 85 грн-з них 40-за проживання 45-на харчування (не голодаючи - з пивом і солодащами)

думаю що це для криму це зовсім недорого

...скільки людей-стільки і думок... :g05:

до речі-моя менша сестра-палка прихильниця відпочинку за кордоном-так от нещодавно повернулися з Єгипту

дивилися ми їх відео

да-на території готелю-красота-але ззовні-зовсім не романтично а я би сказала убого і бідно і захламлено

ми після перегляду залишилися при своїй думці-що ми відпочили краще!!! :g25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми в цьому році відпочивали в пос. Орджонікідже, це недалеко від Феодосіі. Залишились дуже довольні відпочинком

 жили в часному секторі   до моря метрів 15

на другому поверсі  знімали 2 кімнати  одна 4-х місна  друга 3-х місна , нас було пятеро дорослих людей і дитина 5-ти років . за ці дві кімнати ми платили 70 доларів

тобто получалось по 15 $ з людини . Умов звичайно майже ніяких душ і туалет на вулиці і кухня  , така прибудова, при бажанні готувати можна . Ми харчувались в місцевих барах.

Ціни більш меньш помірні

перше тіпа борщ бульйон 10 грн

лагман 12

картопля фрі 6 грн

шашлик 20 гр   100 гр

стейк (2 великі куска мяса) 32 грн

блінчики 12 грн   це то що згадала   порціі великі

салати там дорогі  всюди

були комплексні обіди від 15 грн

Про море і пляж:  Море чисте, хто б там що не говорив, пляж по тіпу міський тоже чистий  піщаний,  заход в море трошки камянистий, якщо пройти дальше за гору  там пляж для нудистів .

  трошки фоток

 вигляд з балкону

 67bb2b505723.jpg

 в барі

eeb2da2bd228.jpg

 на пляжі

6dc46d9ecbd3.jpg

на балкончику

9c5f28371610.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага-ми коли їхали на екскурсію на карадаг то було видно Орджонікідзе-воно так собі сховане між скелями

затаїлося собі тихенько

перша фотка-з балкона -гарна-для заставки-тільки би більша трохи

і що Вам сподобалося?

на слід.рік знов туди чи будете міняти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

konva , ось більша фотка

e2e0ac8edb00.jpg

а та, то я вчилась робити панораму

ось ще з балкона

18a360dd497a.jpg,

і машинки наші були в діапазоні видимості

66b141ddf915.jpg

до нас майже кожен день приіздили Авеоводи, хто залишався хто вже додому іхав

Сподобалось то що море рядом більш меньш тихо, дитину можна випустити в двір і не боятися що з нею щось станеться , вечері можна прогулятись по набережній або полижати на пляжу, чи скупатися по лунній доріжці(що ми і робили)

Про слідуючий рік незнаю чи поідемо ми туди, но як альтернатива ця місцевість буде на першому місці

Мені б хотілось поіхати на захід Криму, наприклад в п Межводне

6febda5578a8.jpg

Якщо мене підтримае наша компанія , то може поідемо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...