Перейти до змісту

Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення

Ko3bMa, а ти не говори що далі буде =)

в мене на роботі читали наступні 2 книги, заколібали уже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 352
  • Створено
  • Остання відповідь
Ko3bMa, а ти не говори що далі буде =)

А на холєри я в білий шрифт все заникав? Кнопочку "спойлер" натиснути РАЗ - і готово. А тут виділяти треба, є час щоб подумати: а чи треба мені знати, що в наступних серіях Тіріон і Ар'я втічуть за море, Дейєнеріс полетить на драконі, а Варіс приріже Ланністера?

8538709927_2e8ec06432.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Євгєній, ну хто вас ото за курсор тягнув, а?

А шо такоє? Загалом - то є нормальна практика - спойлер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa, рєдіска як мінімум)

До речі, а хто де дивиться нові серії? бо я тут під кінець сезону дізнався что у мене Fox HD (Воля) показує в понеділок в 21.00 о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, а хто де дивиться нові серії?

ex.ua

А шо такоє? Загалом - то є нормальна практика - спойлер.

А зачєм було палити в цитату заниканий текст, а?

Dilbert-Комиксы-997748.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. А тут виділяти треба, є час щоб подумати - а чи треба мені знати

Я його і так бачу - нічого виділяти не потрібно. То смисл в тому білому кольорі?

А зачєм було палити в цитату заниканий текст, а?

Він в цитаті мав би залишитися таким самим. Форматованим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я його і так бачу - нічого виділяти не потрібно. То смисл в тому білому кольорі?

В людей з стандартним скіном білий текст на білому фоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічьо так останнясерія сезону =)

хто зна,чи буде вже з квітня наступний сезон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось не то пальто вже, постановка битви хромає

10 чол полізли на стіну, а логіка? Мансове 100 тис. військо потім перетворилось в 100 чол. таких моментів багато.

він ж досить популярний став, отже і бабла повино бути стільки шо кури не зклюють, а от графіка серіалу не покращала

це в цьому серіалі режисер помінявся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут як не бійка, то щоразу щось типу такого

544434.jpg

f71beaed2b2a0d18a081fe28448c68ec43cc052c8c1539addfdaeede78e59800.jpg

1388592633939.jpg

І загальний вигляд після чергової серії

13795267983355.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з такими словами можна на все болт забити, тільки показувати як одна дупа, потім друга дупа сідає на той чи інший трон, правителі мирно не змінюються, тому має бути акцент на баталіях, да і суть не в баталіях була, а у відношені якості до популярності.

хоча наївно надіятись, як завжди у всіх серіалах, в перші сезони вкладено душу, а потім вже як попаде, головне, щоб перша й останя серія норм. були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з такими словами можна на все болт забити, тільки показувати як одна дупа, потім друга дупа сідає на той чи інший трон, правителі мирно не змінюються, тому має бути акцент на баталіях, да і суть не в баталіях була, а у відношені якості до популярності.

хоча наївно надіятись, як завжди у всіх серіалах, в перші сезони вкладено душу, а потім вже як попаде, головне, щоб перша й останя серія норм. були.

Хоспадє, ніхто ж насильно не примушує дивитись. Хочете епічних баталій? Прошу - "Володар Перстнів".

І взагалі, раджу прочитати "Песнь Льда и Пламени".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В той же самой обители на Тихом острове, которую посещают Бриенна Тарт и ее спутники, есть крайне любопытный эпизодический персонаж — хромой могильщик огромного роста, еще выше самой Бриенны. Он передвигается, подволакивая ногу. Как и все другие бурые братья, он хранит обет молчания; монахи Тихого острова носят бурые рясы с низко опущенным капюшоном и прикрывают рты, поэтому лица могильщика Бриенна не рассмотрела. Могильщик охотно чешет за ухом Собаку, подошедшую обнюхать его ноги. По словам брата Нарберта, могильщик находится на послушании. Поскольку большинство послушников, собравшихся на ужин, еще мальчишки, а могильщик принадлежит к немногочисленным взрослым послушникам, это говорит о том, что он не всегда был монахом.

Хотя Старший брат и заявляет, что Пес мертв, точно так же он говорит и о себе самом, что «погиб» в битве на Трезубце и возродился заново на Тихом острове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...