Перейти до змісту

Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 352
  • Створено
  • Остання відповідь
варто читати книжку, якщо бачив серіал? чи весь той самий сюжет?

Так як я почав читати після перегляду першого сезону, то раджу спочатку все-таки прочитати - причому всі доступні аж до "Танцю з драконами"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Третій сезон поки мене не вражає, настільки як перший і другий.

Чекаю яким буде фінал сезону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаю яким буде фінал сезону.

Як яким? В передостанній серії буде Червоне Весілля, а далі як завжди - зав'язка на наступний сезон ^_^

Не серіали, але книжки. Свіжачок

Танец с драконами. Грезы и пыль

Танец с драконами. Книга 2. Искры над пеплом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось десь 9-та серія затримується.

Кров додаткову завозять на Червоне Весілля ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки сюжетних ліній і цікавих нюансів.... а вони гади лише 10 серій в сезоні роблять і гуму тягнуть.... подивився втягнувся і чекай знову пів року якщо не більше.... знущання га :-)

З іншого боку тому і ціниться.... якби було по 24..... приївся б... ех... хорошего по немножку =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки сюжетних ліній і цікавих нюансів.... а вони гади лише 10 серій в сезоні роблять і гуму тягнуть.... подивився втягнувся і чекай знову пів року якщо не більше.... знущання га :-)

З іншого боку тому і ціниться.... якби було по 24..... приївся б... ех... хорошего по немножку =)

Читайте книжки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0159: :0159: :0159::0155: :0155: :0155:

Возмущенные поклонники сериала должны пройти курс по управлению гневом, пишет The Washington Times

Поклонникам сериала «Игра престолов», которых возмутил девятый эпизод третьего сезона, возможно, следует пройти курс по управлению гневом, говорится в заметке The Washington Times. Как напоминает издание, роман был написан 13 лет назад, и миллионы фанатов книги знали, что случится в серии о так называемой Красной свадьбе.Однако большинство зрителей, не читавших это произведение, были шокированы гибелью сразу нескольких любимых персонажей, отмечает газета. «Если вы расстроены или сердиты сегодня, повода для беспокойства нет», — гласит заметка. Однако если злоба, депрессия или стресс, вызванные «Игрой престолов», не пройдут еще в течение двух недель, психологи рекомендуют обратиться к врачу и пройти курс по управлению гневом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недарма одне тільки Весілля знімали цілий тиждень ^_^

Сыграли все здорово, начало свадьбы было настолько умилительным, невеста такая красивая, что, наверное и те, кто читали книгу потеряли бдительность и позабыли о том, что будет дальше)))

Кейтлин Старк не особо была популярна у поклонников сериала, и тут ее звездный час, бесподобные эмоции, единственная заподозрила неладное,я думаю ее даже полюбили, только поздно уже)))
В общем, сцена еще долго будет будоражить поклонников жанра)))Интересно какая она в книге...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, вже всі подивилися, а щось не можу найти 9-ту серію в озвучці LostFilm.

Как напоминает издание, роман был написан 13 лет назад, и миллионы фанатов книги знали, что случится в серии о так называемой Красной свадьбе.

Я десь бачив інформацію, що актори не читали книгу, щоб не знати, що станеться далі і щоб це не вплинуло на їх гру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, вже всі подивилися, а щось не можу найти 9-ту серію в озвучці LostFilm.

?????Так на сайте Лоста...http://www.lostfilm.tv/browse.php?cat=145

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікуди вона не дінеться - і далі по сюжету буде творити діла.

От вам трошка спецефектівгіфок

стіна

гифки-Игра-престолов-сериалы-продолжение-в-комментариях-516161.gif

поле бою

гифки-Игра-престолов-сериалы-продолжение-в-комментариях-516153.gif

табір

гифки-Игра-престолов-сериалы-продолжение-в-комментариях-516152.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відверто кажучи коли поруч є хтось з батьків чи старшого покоління переключаю цей серіал,та й інші цьому подібні від HBO.Всі вони напічкані "гомосятіною" і брутальністю,хоч і дивитись можна їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старк-Игра-престолов-сериалы-король-севера-729677.jpeg

Всі вони напічкані "гомосятіною" і брутальністю,хоч і дивитись можна їх.

Напічкані? Два-три рази за весь сезон - це напічкані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напічкані? Два-три рази за весь сезон - це напічкані?

Откровенные сцены почти в каждой серии, у меня на эти случаи кнопка "вправо" есть,с детьми и родителями этот сериал точно не посмотришь...такое ощущение, что хотят как можно больше расширить аудиторию......только в сторону 18+...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Откровенные сцены почти в каждой серии, у меня на эти случаи кнопка "вправо" есть,с детьми и родителями этот сериал точно не посмотришь...такое ощущение, что хотят как можно больше расширить аудиторию......только в сторону 18+...
Напічкані? Два-три рази за весь сезон - це напічкані?
- стосувалось питання про "гомосятіну". А оголених тіл і відрубаних рук вистачає, згадний. Але це ж вам не кіношна версія Володаря Перснів ^_^
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напічкані? Два-три рази за весь сезон - це напічкані?
- стосувалось питання про "гомосятіну". А оголених тіл і відрубаних рук вистачає, згадний. Але це ж вам не кіношна версія Володаря Перснів ^_^

В книжной версии ВК такого тоже не наблюдалось, хочу заметить))))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В книжной версии ВК такого тоже не наблюдалось, хочу заметить))))))))))))))))))))

Я мав на увазі, що між книжкою і кіно завжди є різниця. В ВК повно голівудських штампів і лав-сторі - в книжці ж є Том Бомбаділ, Мертві Пагорби і ще багато чого. А в Іграх є Волантіс і Кварт сотоваріщі з їх традиціями, навчанням "семи подихів" і оголеними танцями ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...