Перейти до змісту

скарга на модератора MANJAK11


lancer

Рекомендовані повідомлення

шановіні бордовці, все началося з того що я продава два блока живлення для свіча.Виявилося так що один блок був не робочий про це ви можете почитати в цій темі (чесно кажучи я сам не знав що він не працює) коли я пояснював покупцю свої недоліки, ( що вибачте я незнав що він не робочий) ми дійшли до серйозної сварки. Він почав ображати мене що я його хотів кинути на 15 грн. Це не правда. Суть в тому що коли я йому поснював геть в самому кінці цієї теми то моїх два повідомлення безслідно пропали. Мені цікаво це так в правилах пише що можна модераторам видаляти повідомлення?? MANJAK11 я це запитую у вас, тому що ви закрили цю тему після 5 разу як я вас просив поясніть мені будь ласка!?!?!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РО 14 дней. Расходимся.

Напоминаю, что обсуждение действий модератора, а тем более публичное - запрещено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо А5?

А5 не бывает, есть А6 и А8

ще як биваэт ,:) шо А5?(шо апять ? )мультік ,,жив був пес,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А5 не бывает, есть А6 и А8

тю)) друже понови свої знання

thumb_Audi_A5_3.0_TDI_quattro_2007_1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перемен! - требуют наши сердца.

Перемен! - требуют наши глаза.

В нашем смехе и в наших слезах,

И в пульсации вен:

"Перемен!

Мы ждем перемен!"

РО 14 дней. Расходимся.

Напоминаю, что обсуждение действий модератора, а тем более публичное - запрещено.

Такі да, но єсть преценденти, і прятать мусор уходіть від проблеми, це не рішити проблему.

Да канечно, фсе вапроси : в лічку, лічном порядке, без горючого не решить - дик от кого прятятцо, ль от общества ? Стидна ? Не, не стидна, на держи пацан РО за нормальний вапрос "Где сообщенія". Похоже в шутке о продаже форума донецкім єсть коєчто, продалісь і продалі...... человечность общенія, наліцо толітарізм. Віват Донбас :0150:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взагалі в шоці Ро дали просто так, за те що його повідомлення повидаляв хтось? яка різниця модератор це чи ні це людина тоже, яка поступила не вірно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в мене десь пропав 1 бал репутації.....чувствується рука "вишеупомянутого", хоча може і помиляюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

iphone, а ты можешь уйти в бан за клоноводство, если желаешь.

дык,

клонов в перманент и всё

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

iphone, а ты можешь уйти в бан за клоноводство, если желаешь.

Развели тут демократию.Бан и концы в воду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені так подобаються "правдокачатєлі" на різних форумах. Правил, зазвичай, не читали й кіпіш на рівному місці роблять.

Коли ж вони зрозуміють, що їх ніхто не примушує відвідувати форум й можна просто не заходити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені так подобаються "правдокачатєлі" на різних форумах. Правил, зазвичай, не читали й кіпіш на рівному місці роблять.

Коли ж вони зрозуміють, що їх ніхто не примушує відвідувати форум й можна просто не заходити...

Ну ну, хто зна як би ви вчинили попавши в таку ситуацію....

Ну але ж звісно ви б і не попали в неї...ви ж уважно читаєте правила, і взагалі за диктатуру =)

а по суті чому тема то відкрита досі? давно пора клоуз....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вiдповiдаю:

1 Звернення особисто до мене в приват було два рази (а не 5)

2 Особисто вам ТС, в слiдуючий раз, за образи iнших користувачiв буду лiпити бан на мiсяць, замiсть того, щоб просто пост скрити

3 Оскiльки пiсля ваших бурних вияснень вiдносин особисто менi так i не було ясно, чи купля/продажа сталася i чи були вирiшенi остаточно всi фiнансовi питання то я й спитав, чи повернутi грошi ( перед тим як тему закрити)

4 Ви ТС мабуть вирiшили, що раз я вас не покарав ранiше за хамство на цiлком слушнi зауваження по поводу непрацюючого товару, то можна й далi хамити, за що я вас знову ж таки не покарав , а просто видалив пост

5 Коли вияснилось, що всi фiнансовi питання вирiшенi то я тему закрив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну але ж звісно ви б і не попали в неї...ви ж уважно читаєте правила, і взагалі за диктатуру =)

Як би вас це не дивувало, але я чомусь не потрапляю в такі ситуації.

Не підкажете, що я роблю не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каг фсігда подобні теми остаютцо за бортом по причинам: 1- я умней/тупей срача промолчу ато могут срок впаять, 2- я покажу свою солідарность к власті падліжу попец да потдаківать мастак, 3 - мне пох скажу что думаю і це того стоіло :), 4 - чо за тут фсякіє гонят, етого в бан, тому плюс, тому РО, клосед і в треш, дело зделано.

рисуночег на закусь.

comics_ZHirinovskij_orig_1333637891.jpg

Прасіл с 30 березня закрить 3 теми, каждий день большущими буквами по центру, троль правіла 3.7 і 3.7.1 завіс....вроде апаю же без ізмененія цени а с другой прашу закрить, каг же бить, где істіна...скажите дорогие (купі/продай Модерируется:)Zheny@, Plum, ursa, Shkoder, difoto, Zevs_Isver - почему моя просьба только сігодня била виполнена. Что так долго....

Я панімаєш лі чту правіла і другіх форумоф, в коєчем лутше....к прімеру...єслі ти ділер-селер - разрешеніє в пару рубліков, єслі обичний селер - то хоть у тібя +100500 товара тема должна бить одна.....і самое главное..какогото чорта невозможно простим смертним редактировать свой 1 пост(лень настроіть групи і доступ я так паніма).

Пасібкі за вніманіє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...