Перейти до змісту

скарга на модератора MANJAK11


lancer

Рекомендовані повідомлення

VeryFate

я так розумiю, натиснути кнопку *Жалоба* релiгiя не дозволяе ? Не памьятаю, щоб хоч одна скарга висiла бiльше 1-2 дiб. Коли заходжу на форум то першим дiлом скарги розбираю.

ЗЫ ах да, я забув, що в тебе лiчнасть ранiма й тонкоi душевноi органiзацii, й потребуе окремого вiдношення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч і сам "очі ламаю" на постах VeryFate(рідко які з них пишуться людською мовою.Починаю читати.Не "альо"?! Перестаю),але доля правди в його словах є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаловатца, зачем, :_07: - спасіба матері с атцом что роділса пацаном

Вот ето в 10-ку "потребуе окремого вiдношення", ведь счастє єстьpost-6231-0-09007900-1333644176_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаловатца, зачем, :_07: - спасіба матері с атцом что роділса пацаном

Вот ето в 10-ку "потребуе окремого вiдношення", ведь счастє єстьpost-6231-0-09007900-1333644176_thumb.jp

ну то попроси адмiнiв , щоб вони ту кнопку перейменували в *йоманарот кнопка для неипацца пацана верифейта* Чи ти не в курсi, що якщо на заборi написано три букви то там не вiн, а будматерiали ? Кнопка *Жалоба* не тiльки для того, щоб на когось поскаржитись, а й для того щоб тему закрили чи iнших дiй, якi потребують втручання модератора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lancer, перечитав пости - я б також Вас за образи форумчан відправив би в РО днів на 7-14. А замість того, щоб вибачитися і забрати не робочий товар назад - ви створили тему і звинуватили у всьому MANJAK11. Який, доречі, доволі лояльно поступив. (Скриті повідомлення я також бачу).

Тему вважаю вичерпаною. Автору бажаю порядніше поводитися. Ді, закрий тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...