Перейти до змісту

«World of Warplanes»


lerov

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 457
  • Створено
  • Остання відповідь

Мені не подобається те як розробники реагують на критику. Їм люди говорять що літати стало ще гірше, а вони у відповідь говорять що на нову поведінку літаків було затрачено багато сил. Ну літати ж не можливо, шо толку від ваших сил???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені не подобається те як розробники реагують на критику. Їм люди говорять що літати стало ще гірше, а вони у відповідь говорять що на нову поведінку літаків було затрачено багато сил. Ну літати ж не можливо, шо толку від ваших сил???

Буду чекати 0.5.0.

Може "покращать" все назад, як було :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WoWP БЗТ 1-8 ИЛСИРЦ vs Packet Lost

Ми вийшли в півфінал, вигравши всуху дві команди, але саме цей бій упустили. Але нічого, завтра ми маємо шанс вийти в суперфінал і все-таки стати чемпіоном великого зимнього турніру :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ось не давно був стрім, то згадували про літо...

хоча як на мене відкриту бету вже можна сміло робити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Від нема шо грать, згадав про ці літачки.... за пару боїв звик до керуванні та поведінки літаків. Гра стала трошечки краща, як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Але зовсім трішечки.

нема кнопки "R" щоб нажати І йти робити чай :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема кнопки "R" щоб нажати І йти робити чай
оце в них мегонедороботочка :)

, в мене на ноуті все нормуль, тим більше гра динамічніша за танки, але фпс не просідає.

Я ще не навчився бомби кидати з новими штурмовим прицілом :), то я не розумію куди летить літак, то він летить куди хоче в той час коли я цілюсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пилоты!

Мы рады сообщить вам о том, что с 4 апреля в рамках закрытого бета-теста Соглашение о неразглашении конфиденциальной информации по проекту World of Warplanes (NDA) прекращает своё действие и уступает место Пользовательскому соглашению (EULA).

С этого момента участники закрытого бета-теста получат право свободно распространять информацию об игре, демонстрировать видео и скриншоты, обмениваться мнениями об игре на открытых форумах. Вступление в силу Пользовательского соглашения позволит развернуть широкую дискуссию по различным аспектам игры в сообществе World of Warplanes, даст возможность оценить проект большему числу его поклонников.

Нас чекає хвиля срачів :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, це пісєц.

http://forum.worldofwarplanes.ru/

вони переклали форум на українську) Уявляю, скільки кацапів потролено :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це розробникам мабудь краще знати - в них там з юмором все якось не так. Але не вдалий то прикол в них вийшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мені взагалі не подобається, що нема хмаринки, за яку можно стати та постріляти по ворогам :). Єдине що подобається - це мінімум прокачки. В Вор Сандерс я не можу зрозуміти що там і до чого. Хоча інколи пробую грати, правда далі першого рівня літачків не можу прокачатись :)....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

War thunder супер ігруха!!! досить реалістична! особливо цікаво в "звені" літати! за бій буває до 13 літачків збиваю )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Здравствуйте, amidu4!

Поздравляем, вы приняты в состав тест-пилотов World of Warplanes!

з чого почати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...