Перейти до змісту

«World of Warplanes»


lerov

Рекомендовані повідомлення

Більшість старих альфатестерів з ВГ туди давно втікла =)

Ноно, там (ВоВП) турніри ще проводять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 457
  • Створено
  • Остання відповідь

А толку . :_07:

Танки в них вийшли нормально , але з літаками облом повний . Чекаємо кораблики .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, ну про літачкі World of Warplanes мав на увазі. В мене в малого є геймпад - може і получиться політати з ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в ИЛ-2 з джостиком граю як ас, а в World of Warplanes нуб просто - управління на джойстику тупе. На клавіатурі літак більш маневрений ніж на джойстику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в ИЛ-2 з джостиком граю як ас, а в World of Warplanes нуб просто - управління на джойстику тупе. На клавіатурі літак більш маневрений ніж на джойстику.

NDA

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в ИЛ-2 з джостиком граю як ас, а в World of Warplanes нуб просто - управління на джойстику тупе. На клавіатурі літак більш маневрений ніж на джойстику.

NDA

???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

World of Warplanes — лучше один раз увидеть

Уважаемые члены сообщества World of Warplanes, представляем вашему вниманию первую в истории прямую трансляцию нашей игры. Трансляция состоится 3 сентября в 20:00 (МСК) и продлится полтора часа. В роли ведущих выступят руководитель Wargaming TV Кирилл Орешкин и менеджер проекта World of Warplanes Влад Белозеров.

В ходе трансляции в чате канала будут раздаваться приглашения для участия в закрытом бета-тесте World of Warplanes. Желаем удачи и до встречи на трансляции!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я засвітився в стрімі пару разів)

1 Раз - 1:09 хвилина (+ я замутив таран)

2 Раз - 1:17 хвилина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приймайте в ряди пілотів ^_^ Поки вражень мало, треба ще тренуватись і тренуватись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приймайте в ряди пілотів ^_^ Поки вражень мало, треба ще тренуватись і тренуватись)

А як навчишся, то дуй до нас в клан)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приймайте в ряди пілотів ^_^ Поки вражень мало, треба ще тренуватись і тренуватись)

А як навчишся, то дуй до нас в клан)

http://forum.worldof...af-pl-airforce/

Дякую) але просто ще не представляю скільки часу потягне аби 6 лвл. викачати хоча б ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приймайте в ряди пілотів ^_^ Поки вражень мало, треба ще тренуватись і тренуватись)

А як навчишся, то дуй до нас в клан)

http://forum.worldof...af-pl-airforce/

Дякую) але просто ще не представляю скільки часу поятгне аби 6 лвл. викачати хоча б ;)

За півдня можна. В неділю наприклад) Та й не обов'язково на 6 лвлах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А я ніфіга не можу навчитись літати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене тут проблемка є, не знайшов нічого подібного на форумі, при загрузці в бій раз на 2-3 бої викидує.. ніхто не зустрічався з цим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Йшов сьогодні повз газетного кіоску і замітив що продають модельки літачків. Машинок вже навалом, а літаки часів другої світової завжди мені подобались. Купив Ла-3! Моделька супер.

Прийшов на офіс, відкрив пошту і...

Здравствуйте, NazarSwan!

Поздравляем, вы приняты в состав тест-пилотов World of Warplanes!

Добро пожаловать в Закрытую бету! Приятных полётов!

Знав би, літачка купив би куди раніше ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3ik

Йшов сьогодні повз газетного кіоску і замітив що продають модельки літачків. Машинок вже навалом, а літаки часів другої світової завжди мені подобались. Купив Ла-3! Моделька супер.

Легендарные самолеты? http://planes.deagostini.ru/ Маю таких 12 штк.Думав колекцію зібрати,але шкода грошей стало. Один 50 грн.,вся колекція більше 3000 грн. вийде.

Теж сьогодні прийшло запрошення на бета-тест.Бум пробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я починав з першого номера.Ти який придбав? Вже напевне якийсь 50-й.? Останній кпував місяця два тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я починав з першого номера.Ти який придбав? Вже напевне якийсь 50-й.? Останній кпував місяця два тому.

Ha3ik

zigorko

Перепрошую, може про журнали в окемій темі !?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...