Перейти до змісту

«World of Warplanes»


lerov

Рекомендовані повідомлення

я так зрозумів, для того щоб заробити нормально досвіду то треба йти з противником на таран, а то так весь бій літаєш 1к вистрілів 15-20 попадань :(

Треба вчитися стріляти , у мене відсоток попадань 9% по статистиці , але реально десь біля 15% по цілях , бо люблю постріляти по воді , по деревах і просто так . =)

Стріляй зблизька , якщо зайшов в хвіст , здалеку можна стріляти тільки наудачу , або при лобовій , коли швидкість зближення висока , або щоб відлякати . Ось і весь секрет , а то в тебе виходить 1,5-2% попадань , що дуже мало .

Добре вам - ви хоч пробуєте, а я вже мабудь за 4 місяць приглос чекаю...

Валера , маю код до гайдзинів , можу дати . Гра набагато краща + є режим з інструктором , щоб навчитися літати . В клані в танках косо дивляться на такі запрошення , бо народ там зависяє замість тренувань в танках :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 457
  • Створено
  • Остання відповідь

Mykola81, дякую - але не хочу тратити твій код аби спробувати політати :), бо я хочу просто спробувати, але не вчитись там виставляти шаг гвинта і ще щось, про що я навіть уяви не маю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж раніше практикував Таран, але рукі підрівняв зараз 1,2 фраги за бій, якщо ас на хвіст не сяде :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, дякую - але не хочу тратити твій код аби спробувати політати :), бо я хочу просто спробувати, але не вчитись там виставляти шаг гвинта і ще щось, про що я навіть уяви не маю....

Там сам вибираєш складність управління . З інструктором тільки показуєш мишкою , куда хочеш летіти і стріляєш :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вражень купа! Я отой один з небагатьох, кого взяли в тестери, ууух які враження, та взагалі нема слів... та я на сьомому небі! Навіть не знаю що буде коли я гру скачаю і запущу, що зі мною буде :0119:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вражень купа! Я отой один з небагатьох, кого взяли в тестери, ууух які враження, та взагалі нема слів... та я на сьомому небі! Навіть не знаю що буде коли я гру скачаю і запущу, що зі мною буде :0119:

Я знаю що буде :_05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вражень купа! Я отой один з небагатьох, кого взяли в тестери, ууух які враження, та взагалі нема слів... та я на сьомому небі! Навіть не знаю що буде коли я гру скачаю і запущу, що зі мною буде :0119:

То сказав би мені раніше, я б тобі ключа дістав.

Вступай в мій клан)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fenmix, дай хоч гру запустити.... вчора 4 години качався клієнт і всього 50% скачалось (вдома швидкість 40 Мегабіт....), а на роботі синій екранчик на компі видає замість гри....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Вражень купа! Я отой один з небагатьох, кого взяли в тестери, ууух які враження, та взагалі нема слів... та я на сьомому небі! Навіть не знаю що буде коли я гру скачаю і запущу, що зі мною буде :0119:

То сказав би мені раніше, я б тобі ключа дістав.

Вступай в мій клан)

Ти вже мені дістав.

Валера, не вступай в його клан. Він балабол :)

Пограв я в літаки.

З модним джойтіком. Фу.

Танки рулять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома та я от хочу хоча б на клаві пограти. Здається розробникі казали що ще гра під джой не налаштована. В літаках вступлю токо в РедБулл :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Не можу грати. При развороті зі стульчика падаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вражень купа! Я отой один з небагатьох, кого взяли в тестери, ууух які враження, та взагалі нема слів... та я на сьомому небі! Навіть не знаю що буде коли я гру скачаю і запущу, що зі мною буде :0119:

То сказав би мені раніше, я б тобі ключа дістав.

Вступай в мій клан)

а мені можна інвайт код? цікаво спробувати літачки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій клан більше не існує)

Зачистил ГБ, продал гильдию и трансфернулся в другой мир?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ти вже мені дістав.

Вже як пару місяців самому можна отримати ключик)

Вже як пару місяців тому і сам отримав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій клан більше не існує)

Зачистил ГБ, продал гильдию и трансфернулся в другой мир?

Перематросився в інший альянс)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побував літати з геймпадом - керувати легше, літак точніше керується, можно крутити фігуркі швиденько. Маю надію що до релізу там змінять інтерфейс вивчення літаків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...