Перейти до змісту

«World of Warplanes»


lerov

Рекомендовані повідомлення

ввели єдиний па для літаків і танків....можна вже спускати голду з літаків в користь танкам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 457
  • Створено
  • Остання відповідь

Ще не ввели. Введуть відразу зі стартом ОБТ літаків. Та, мані здається, спочатку буде анулювання досягнень та голди на літаках, ну і 100% вже не будуть видавати так багато голди на халяву за перемоги. Не вірю я, що ВГ подарує прем стільком людям.

Правильно подана новина, бо народу ринулося за халявою в літаки просто купа - вчора вечором онлайн бачив майже 9000, а зазвичай 1500-2000 сидить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так скоро має бути ОБТ, можливо навіть з патчем 0,4,3 - тому що не просто так анонсували єдиний ПА.

головне що вичитав з того бюлетня - мені подарують два прем-літачка, бо вже майже 800 бойових зливів в мене :).

Доречі дуже жалко важкі винищувачи німецькі, в них забирають бортстрілків... без них майже не реально грати на тих бегемотах :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається що ОБТ, це вже вихід гри в широкі маси, але на стадію загального тестування. Написали що буде вайп - але легкий. Може знову весь досвід залишать, а літачки позабирають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з чого ти вирішив що вайп буде легкий? :)

І кста, ще казали що коли введуть екіпажі тоді і буде ОБТ )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну з вайпом я заплутався, дехто з розробників пише що поки не буде вайпу, дехто - що буде легкий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після патчу гра преобразилась, але грати на (кста, а як "истребители" по-українськи буде) вот на них вкрай важко (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гиии - шото вони намутили з патчем. Мені, якщо я маю ИЛ-10, мали дати ИЛ-20. А дали всі штурмовики до 10 рівня - оце в мене тепер літаків... :). В німців теж дали винищувача 10 рівня, хоча я ту гілку навіть не качав, мав лише важкого винищувача 10 рівня... а от в гри Тетрис ФПС мабудь кращий, ніж зараз в мене в літаках :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба наботити 700 + боїв

буде два альфових літака

за скільки реально це зробити?

Правда - прощавай стата

За глобальну альфу - цікаво що дадуть?

Пегас - сподобався - реальний фармер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна буде з World of Warplanes бомбити іграків в World of Tanks ?

це і є майбутнє варгеймінг, вони це задумали, а чи вдасться втілити....побачим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, реально звичайно набити 700 боїв, ще часу лишилось достатньо - дати виходу ОБТ ще нема, але тра задротити. Стата до дупи - буде все рівно ще два вайпи, і потім великий вайп з обнуленням всього. Зараз дуже багато безпілотників в боях на малих рівнях, народ тупо набиває бої на всьому що літає.

Я граю максимум 10-15 боїв в день, хоча вчора вже налітався до головокружіння на нових літах усієї гілки штурмовиків радянських.

За альфу здається дадуть три літаки. Мені б вистачило одного Ме. 210 - такий фановий літак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, поживем побачимо. На першому етапі збережеться бойова стата на літаках - кількість збитих літаків та наземки, за що і будуть нараховані ті "токени". Хоча як воно зрозуміти то все - побачимо з стартом ОБТ, але я думаю, що мають онулити і кількість боїв, тобто в реліз вийдемо голі-босі-однакові, але з прем літачками і медальками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за скільки реально це зробити?

Я це зробив за 2 дні :_08:

Правда я думав що 0,4,3 стане обт, а воно дузьки. Да і 700 треба налітати аж до релізу гри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))

Ну в мене було вже десь біля 300 боїв.

А 400 боїв за два дні, тим більше я не ставив цілі літати весь бій, цілком можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, треба шото ще качнути, бо качати нема вже що. Але яку гілку качати - япошців чи америкасів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...