Перейти до змісту

«World of Warplanes»


lerov

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 457
  • Створено
  • Остання відповідь

D.I.M.A, там все просто, як в танках - в бой, і збирай досвід.Поки зараз *8 досвід, то можно швиденько пройти пару літаків. Першу зароблену голду (9 днів перемог) рекомендую витрати на ПА, а потім придбай пару прем-літаків - буде гарно фармитись як опит, так і срібло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добро пожаловать в Закрытый бета-тест

Поздравляем, вы приняты в состав тест-пилотов World of Warplanes!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

D.I.M.A, так - кожен день буш мати 300 голди за перші 5 перемог. Према я вже два купив: лендлізовського Американського "Аерокобра" та німецького "Ме-210". Хоча мабудь зараз купуй по акції спочатку прем літак - навіщо потім платити більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вайп вже один був при мені - легкий, забрали всі літаки, але повернули весь досвід витрачений у вільний, та все срібло.

ПиСи: Я точно знаю - основу грати не буду, граю лише поки тест іде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3aP, сперечатись не буду - але мені важко грати у Санндерс, і легко грати у ВОвП. Я відпочиваю з матюками у цих літачках і напружую мозок у Сандерзі. Кожному своє, але повторююсь - грати на основі у ВОвП не маю бажання :)

ПиСи: я на 100499 відсодків впевнений, що ця гра вийде відразу не популярною, це "мертвий" проект ще на стадії розробки, так само як "милотанки". максимум 2000 чоловік онлайн на ЗБТ - це показник не вдалої гри IMHO.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно може і в вовп гралося б нормально, та в мене в бою фпс дуже падає і при 20 кадрах особо грою не натішишся, хоча поки противники не появляться - 80-90 кадрів )))

У вар тандер грати зразу також було важко і чесно кажучи заставляв себе грати ))) Але з часом, почучуть і приловчився. За бій виношу 5-7 літаків і до 10 наземки... Літаю на всіх націях, щоправда японці якось не пішли (

Ну і це звісно в аркаді, а історичних боях дійсно треба думати.

І з твоїм П.С. я згідний на 1% більше )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гра якби так м'яко сказати "какашка" але всетаки поки дають году і йде акція що краще взяти:Р-39 СССР

чи Me-210 Німеччина?

може колись зацікавлюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa то я вчора біля опівночі грався, десь на пів години вирубали

п.с купив я р-39...поки ніяк не привикну до управління( танки то стоять в більшості випадків, а цих попробуй злови:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

докачався в совєтів до ЛА-160 - кактус :), в німців до Ме.P.1099B - ногіб машина. Хоцца ще одного легкого вайпу - щоб пройтись по іншим гілкам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поздравляем, вы приняты в состав тест-пилотов World of Warplanes

враження двоякі, грався у вар тандер там якось цікавіше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

докачався в совєтів до ЛА-160 - кактус :), в німців до Ме.P.1099B - ногіб машина. Хоцца ще одного легкого вайпу - щоб пройтись по іншим гілкам.

херасє....я тільки до 5 лвл добираюсь)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дивно... чого ще в ВОТ не роблять акції як в літачках, хочаб х3 досвід за перші три перемоги на кожному танку, двигун гри однаковий. Хоча це мабудь було б пекло... тут по акціям деколи по 3-5 боів перемогти не можеш, щоб зірку зняти.. а прийдеться по 10-15 боїв грати на танку щоб зняти три перемоги...

Зараз по акції можно гарно качнутись за пару днів, та ще й з премом, мабудь почну качати гілку штурмовиків радянських, бо вже німецького тяжа 10 ріня я маю, а до радянського середнього ще дуууже багато досвіду, та й не подобається мені ЛА-160.

В мене максимальний досвід за першу перемогу та ще й х8 був десь приблизно 39500 - був в легкому шоці від цифри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всьо, Валєра забив на танки )))

Мені щось ті літачки так крутяться, що ледь зі стільцем не перевернувся :), немайо поки що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantom, на танки я так би мовити підзабив :), граю в Метро та троооошечки літаю. Відпочиваю :).

офтопік: Я думав, що за "Механіка" в танках дадуть того спец-танка 10 рівня.. то качався, а зараз геть нема ніякого бажання щось там качати, та грати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за час акції з досвідом х8 за перші три перемоги на будь якому літаку викачав ИЛ-2(д) :). Гарні акції, можно і частіше робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...