Перейти до змісту

«World of Warplanes»


lerov

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 457
  • Створено
  • Остання відповідь

tacsa, та 10-15 боїв в день. Але бачу що це вще "чисто моя" тема і я тут сам перед собою вихваляюся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валера "плотно" пересів з танка в літачок? :_07:

А ми йому не признаэмось що з релізом всі його медальки та літаки заберуть ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продав усі літаки, видалив гру, послав розробників, заблокував аккаунт.

Все - тіко кустодротство, тіко земля, масло та сажа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3aP, Вар Тандер рулить коли туди з місяць не заходити і пароль відновлювати бо забув геть.... :) - тоді там плюшки роздають. А в ці літачки я граю, щоб колись заробити нахаляву прем аккаунт, який буде діяти і в танках.

і тоєво - не флудіть в моїй персональній темі :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3aP, за "голду" зароблену в літачках на тесті, можно буде придбати ПА, і він буде дійсний в танках - це офіційно сказано. Але от питання: як це все буде зароблятись?

MANJAK11, в мене така теж є :_05:. А до вайпа було 3 чи 4 штуки, і всі на Ме. 210

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ото ж бо і воно )

Взагалі в літакаг ВГ мені подобаються лише 2 речі. Це моделі літаків і ігрове меню. Більше плюсів у грі я для себе не знайшов (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серб халяви не дасть.

ну принаймнi танковий прем в лiтаках дiйсний наразi, голди правда не показуе, зате вже е в магазинi пропозицii з голдою й прем лiтаками, то вже який нафiг вайп може бути ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, в літаках зараз у всіх прем, тому танковий поки не дійсний.

Пропозиції на прем літаки є в предзамовленні - але це брєдятіна, платити зараз до сотні баксів, та чекати зо три місяці результату... Моє ІМХО - вони мають давати замовлені та оплачені прем літаки відразу і відновлювати їх в ангарі відразу після вайпу, це буде більш справедливіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, в літаках зараз у всіх прем, тому танковий поки не дійсний. Пропозиції є в предзамовленні - але це брєдятіна, платити зараз до сотні баксів, та чекати зо три місяці результату... Моє ІМХО - вони мають давати замовлені та оплачені прем літаки відразу і відновлювати їх в ангарі відразу після вайпу, це буде більш справедливіше.

зрозумiло, а то я думав що у мене танковий прем дiе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как по мне они никакие в вартандер намного круче играть , модели физика, да и ненадо ждать после смерти по 20 мин, чтоб заново начать, короче ворд оф варпланерс))) отстой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vovakm11, по 20 хв. чекати? Хоча я ніяк не захищаю літачки від ВГ - мені в них просто легше і зрозуміліше грати, порівняно з літачками від Гайжин, ось і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора скачав клієнт конкурентів.

Є звиайно багато плюсів.

Але в загальному - кольоровій набір спцефектів, безліч незрозумілих досягнень і "плюшок". Враження, що не в літаку, а граєш NSF або якийсь екшен.

Имхо гра для консолей.

ВоВП в порівнянні - "історичний симулятор". :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так це ти в аркаді літав, а ти візьми історичні бої, де присутні абсолютно всі налаштування літака і немає точки перед літаком, де треба економити свій боєзапас та паливо, взлітати і сідати... А якщо вже тобі симулятору хочеться то іди в симулятор! Тебе навіть на "взлетіти" не хватить ))))

Гра має таку властивість що відталкує на перших порах, тому треба літати взвеном. А вже потім від гри будиш в захваті! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так це ти в аркаді літав, а ти візьми історичні бої,

І що кольори і ефекти зміняться ? Чи стане простішим інтерфейс гри і меню?

Просто змінеться складність, а не концепція "консольного мультика".

здається дрібна деталь: "трасери" червоно-кислотного кольору, а дратує. :0156:

Якійсь Старкрафт, а не Літаки Другої світової. :0039:

І так безліч елементів, що складають загальну атмосферу. :0124:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...