Перейти до змісту

«World of Warplanes»


lerov

Рекомендовані повідомлення

во-во, в точку... само більше харить шо вплив на бій окремого гравця зведений до нуля...

iмхо якраз таки навпаки, рiшають окремi iндивiди, або ж толковий взвод, правда одного iндивiда часто бувае замало, бiй точится в основному в двох квадратах, якщо хоча б по одному толковому гравцю в кожний квадрат, бiй виграно, массою можуть задавити, але неуправляеме стадо на то воно й стадо й нiчого не рiшае. Бували вдалi випадки коли сам винищував майже всю группу в мому напрямку, вплоть до пьяти штук за хвилину - двi. Коли не в топi то уповаю на удачу, а коли в топi й повезе, що не ступлю й не затаранять то цiлком можу витягнути бiй, головне не попасти на такого самого як ти чи *круче*, з тим, що *круче* й так зрозумiло, в ангар, а от з таким самим пiв бою пролiтаеш, нi вiн тебе збити не може, нi ти його, а тут глядь, а моеi команди вже нема (або його команди) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 457
  • Створено
  • Остання відповідь

MANJAK11, ну хз... я не ас, але вчора було 8 поразок підряд, майже в кожному бою я валив 2 раків, і як мінімум ще двох коцав, в одному бою збив 6 раків, і 3 покацав, залишився один проти трьох, як не страрався, вони всі разом накинулись, і хана...

одному тащити практично не раеально.... з мого досвіду, головне летіти толпою, стая винищувачів з 6-7 штук дає люлєй всім :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні обновив " Неудержимого " , 10 боїв -- 10 перемог і токени зняті десь за півгодини =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я буває збираю на себе 3-4 ворога і тупо літаю по колу... це дає хвилини 3-4, щоб команда продавила.

от в ИЛ-2 все було геть не так, там один реально міг зробити бій... скоріше за все справа в примітивній, заточеній під раків фізиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут нема фізики :_07:

А в Ил-2 ти грав онлайн на норм сервері ?

Я грав на http://www.il2.org.ru/

Фул реалізм , вид тільки з кабіни , без маркерів і т.п. Червоні проти синіх . Війна з захопленням карт . Розвідка . Групові нальоти . Коротше , круто . :_02:

Проблема тільки , що там багато народу з нальотом в тисячі і тисячі годин , і ти там -- фраг :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, ну хз... я не ас, але вчора було 8 поразок підряд, майже в кожному бою я валив 2 раків, і як мінімум ще двох коцав, в одному бою збив 6 раків, і 3 покацав, залишився один проти трьох, як не страрався, вони всі разом накинулись, і хана...

одному тащити практично не раеально.... з мого досвіду, головне летіти толпою, стая винищувачів з 6-7 штук дає люлєй всім :)

так в першому бою, дея 9 лiтакiв збив, ми теж просрали, представляеш, 9 трупiв й програш, бо в них на одного рака виявилось меньше чим в нас, друга медаль в бою вижив один я з одним ХП , я все до того, що тут в основному задають *тон* в бою всього декiлька гравцiв. Через бiй в головi крутится фраза *поки сам не перевалиш ворогiв фiг виграють нашi* . Два, навiть три *рака* зовсiм недостатньо для перемоги, мiннiмум чотири, а ще краще пьять щоб бути бiльш меньш впевненим в перемозi. На високих рiвнях звичайно це все трохи не так, бо ще нема достатньоi кiлькостi ракiв, якi навiть програючи так високо докачались й надалi являются мьясом, то буде потiм, а от на малих рiвнях все досить чiтко та прозоро видно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Ил-2 ти грав онлайн на норм сервері ?

грав, але чесно не пам’ятаю, що був за сервер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТИждень не був на форумах, а тут така новина... все - я обідився... я так надіявся що мені дадуть.. подарують... презентують Ме210... а вони ... ухожу від них. Навіть встановлювати клієнт не буду після релізу :_07:

ПиСи: щоб в них нічого не вийшло з релізом і вони тест ще на рік продовжили з фармом токенів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я , напевне , вже на токени забиваю . До релізу місяць не нафармлю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Thorgalll, а там теж дають голду на WOT?

Бо якщо ні - то почитай уважніше чого народ грає у цю гру... Для мене Тундра таке саме г-но як і ця гра, а ні - навіть гірша, бо там неможливо нафармити на прем у танки.

Mykola81, а я якраз встигаю дофармити на 4 місяці :). Ітого ця гра дала мені пів року ПА халявного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_08:

не, не, *Аси* не *аллё* тут викладати, це не *воiн* в танках, отримуется значно частiше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

134 дня према - шо з ними робити? :) ех - засолю мабудь...

тодi менi силосну яму треба на моi 240 днiв :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли то вже на кораблях можно буде фармить токени? вони мають 4 місяці на запуск тесту :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от він і настав: день офіційного прощання з WOWP :)...

йдем махати клешнями в танках з халявним премом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли то вже на кораблях можно буде фармить токени? вони мають 4 місяці на запуск тесту :)

Не буде за 4 місяці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зайшов в танки.... захотів назад в самальоти ))), раки атакують! та ще й бля..й ВБР кумарить )), накосив менше вашого, на 72 дні прем :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буде за 4 місяці

розробників на мило!!!

та в них 8 мiсяцiв е в запасi ))))) до 9го липня )))), щоб запустити бетатест ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обіцяли єдиний акк, а в мене в літачках повний 0 як по досвіду так і по сріблу. ВГ знову розвело?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...