Перейти до змісту

«World of Warplanes»


lerov

Рекомендовані повідомлення

Ага , тест до 14 листопада .

Раніше тре було качати . Я вже 6 місяців према заробив на танки . І ще 2 можна . Так що картопля обійдеться без моїх 80 баксів :_07:

Правда , в танки вже не тягне , нема часу . Тиждень не заходив . Вчора на ГК пішов , щоб не виперли з клану :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 457
  • Створено
  • Остання відповідь

Mykola81, дійсно цікава медалька. А я вже думав що лише я один фармлю токени, правда на 10 перемог мені не вистачає нервів, тому набиваю 10 літаків, 10 наземок та три перемоги. На все іде максимум 5-6 боїв в день :). 190 токенів вистачає. Теж заробив вже на 4 місяці ПА, і ще на один місяць точно дозароблю.

Оце я українець натуральний, такий як і ти, фармлю той ПА - а в танки майже не граю... Накер мені тих 5 місяців према? А шоб було :_07:

А чого до 14 листопада тест? - то ж дату реліза писали 12.11,2013.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я роблю так

1-2 бої на ИЛ-2 або ИЛ-10 для наземки

Далі граю на И-15ДМ -- основний

И-15 -- чисто фанюся і збиваю раків ракетами , це круто і багато батхертів :_07: ( на скріні вище видно в мне 7 Ракетчиків , зараз більше на 1 чи 2 )

И-5 Шкас -- якщо два попередні в бою

Реально займає десь 30-40 хв , не більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогічно - тільки без И-15. Треба спробувати ракетчика заробити, а то в мене відібрали медальку з останнім патчем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто

При зближенні набираєш висоту і видивляєшся рака , що йде тобі в лоб , в основному , на важкому винищувачі або на И-5 Шкас :_07:

З відстані 1300 метрів віпускаєш 2 ракети з інтервалом 1 секунда . Це для РС-82 . Важливо , щоб він попав в сплеш , коли ракети вибухнуть . Для РС-132 та німецьких ракет відстані будуть інші , не пам"ятаю точно , ба зараз не граю на тих рівнях

Я так збив уже з 50 літаків і 8 після останнього патчу , де добавили лічильник на цю меладьку

Якщо не відверне , в 30% випадків фраг твій .

Все залежить від вашої взвємної швидкості зближення .

Також можна валити штурмів впритул , гарно ламаються .

Правда , сьогодні зарядив по ТШ-3 ракетою --- і він вижив :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так то ж саме получилось :) я ж як i всi всього ж токени фармлю ))) правда деколи дуже бiсить, що 10 наземок й лiтакiв за 10-15 хвилин назбируеш, а десять перемог потiм годину взяти не получается

ЗЫ ранiше теж на ИЛ-2(д) наземки лупив, зараз поставив майже всi лiтаки до 5 ур нiмецькi й на них лiтаю, ну й ШКАС теж, 15 ДМ поставив в запас, порубали його з останнiм патчем :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще дико кумарить такий довгий виход в ангар (( в мене комп з нуля швидше загружается чим лiтак в ангар пiсля бою виходить :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще дико кумарить такий довгий виход в ангар (( в мене комп з нуля швидше загружается чим лiтак в ангар пiсля бою виходить :(

Аналогічно , висить секунд 5 після бою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

от э в мене 167 боїв до початку ОБТ, що мені дадуть з цього всього?

розкажіть хто шарить , бо я запутався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от э в мене 167 боїв до початку ОБТ, що мені дадуть з цього всього?

розкажіть хто шарить , бо я запутався

нормально ти питання поставив, 167 боiв З ЯКОГО МОМЕНТУ ?? до початку ОБТ ще було ЗБТ, й глобальний альфа тест й просто альфа тест, от коли прийшов в гру й з того моменту й рахуй, й саме головне, яка рiзниця, що дадуть (чи не дадуть), всерiвно дадуть й нiчого вже не змiниш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив... Політав... і шось мене не впєчєтліла гра... Якась вона сирувата... і надто проста... чи то просто я не зрозумів суть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра ніяка

во-во, в точку... само більше харить шо вплив на бій окремого гравця зведений до нуля... і ісход боя можна сказати вже на перших секундах, бо залежить від того як полетять команди. кучка рулить і зжирає всіх.

після релізу літати не буду однозначно.

Долітаю 100 боїв до медальки і всьо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра ніяка , ми просто фармимо прем =)

вот-вот ))) ще трохи і буде на 2 місяці )) (трохи пізно почав фармити токени :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...