Перейти до змісту

«World of Warplanes»


lerov

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 457
  • Створено
  • Остання відповідь

Альфа є давно , скрінів не можна

Таке саме Г як і літачки?

Важко сказати . Ніби непогано виходить .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні , спільне золото та прем

прем то спільний, а от золото щось не дуже ))), чи це правило не розповсюджується на залишок золота що було в танках до релізу літачків ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні , спільне золото та прем

прем то спільний, а от золото щось не дуже ))), чи це правило не розповсюджується на залишок золота що було в танках до релізу літачків ?

В мене все нормально , там і там все однаково

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю . Пройшов навчання в літаках заради 75 голди --- все добавилося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене нормально було, зайшов в літаки, дали подарунки + перерахували токени в прем, зразу ж з'явилася вся голда ну і само собою пройшов навчання за 75 голди

а в танки як заходив то писало Идёт получение данных о балансе. Всё ваше золото станет доступно в ближайшее время... потім все з'явилося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

просто цікаво - хтось грає постійно в гру після релізу? Я ще жодного бою не провів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 бій :_07:

До речі , можна И-5 Шкас на халаву отримати . Акція від Айбокс .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, дякую - вечером спробую отримати халявку :)

ПиСи: а в Юбіку Айбокси стоять, чи якісь інші термінали? Бо там недавно нові встановили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже отримав . Тільки треба іменно ай-бокс , і щоб мило було не від танків , а якесь ліве

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду відверти, час від часу граю. :_08:

Вчора тестив нового F11C-2. Сподобався.

Також планую отримати ШКАСа і потестити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому від танків не підходить?

Мені писало , що бонус-код уже був надісланий . Це ж для нових акків акція . Але ж ми українці . :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось трошки літаю... На низьких лвл навіть дуже фаново, особливо радують аля и-15 та німецькі 110-ки. Не так розчаровує гра на низьких лвлах як у танках. Там на 1-4 грати дуже важко (( Дуже подабається той и-15 що з реактивними моторчиками.

За бонус-кодом теж побіжу сьогодні :)

Одне фе хочу сказати. Радий тому що не приймав активної участі в збт та обт, бо те що вони дали в якості преміум літачків - повна зневага до тих хто помагав їм пришвидшувати реліз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какие прем самолеты есть и как их получить!

:0151:

UPD2. Как получить много-много кодиков на одни адрес gmail?

У нас есть адрес [email protected]. Получаем на него кодик. Потом вводим адрес [email protected] и опять получаем кодик. А потом вводим [email protected] и опять у нас есть кодик. Прикол в том, что gmail игнорирует точки и все письма будут приходить на один адрес, но для IBOX это разные адреса.

Я щось трошки літаю... На низьких лвл навіть дуже фаново, особливо радують аля и-15 та німецькі 110-ки. Не так розчаровує гра на низьких лвлах як у танках. Там на 1-4 грати дуже важко (( Дуже подабається той и-15 що з реактивними моторчиками.

За бонус-кодом теж побіжу сьогодні :)

Одне фе хочу сказати. Радий тому що не приймав активної участі в збт та обт, бо те що вони дали в якості преміум літачків - повна зневага до тих хто помагав їм пришвидшувати реліз!

Пегас + РС = Ракетчик це цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

F11C-2

це той, який можно було придбати на тесті?

Ні , це той , що був в журналі з бонус-кодом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

F11C-2

це той, який можно було придбати на тесті?

Читай лінк там все розписано

wik85kC.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...