Перейти до змісту

«World of Warplanes»


lerov

Рекомендовані повідомлення

я думав мені вже сьогодня дадуть літачки - а в ангарі пусто :(

Обнова 16 метрів - старі баги мабудь лишилися на потім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 457
  • Створено
  • Остання відповідь

я думав мені вже сьогодня дадуть літачки - а в ангарі пусто :(

Обнова 16 метрів - старі баги мабудь лишилися на потім.

Вчора дивився стрім - літачки дадуть протягом декількох днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от думав купити собі знову МЕ 210 - але рівень боїв в які його зара закидає, не дуже комфортний для гри на ньому. Думаю Аерокобру викуплю - токенів вистачає :), на ній комфортно грати, але заробляє він менше за Ме.210

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, 91 нова монетка "токен"

Вирішив зароблю на перенавчання екіпажів до 75% і куплю обидва літачка. Бо куди ж дівати ті токени?

за першы перемоги знов дають 50 токенів - можно купляти премтехнуку на ура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще сьогодні не грав, та і в 4.3.3 не грав, але якщо фпс гри буде на рівні 4.3 то вони зробили велику дурницю запустивши обт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Політав, дійсно фпс гарненько так виріс!

Перший бій, 2 збитих літачка, але грати не пре. Цікаво буде літати не далі 4лвл, а ще якщо згадати що все то пропаде... Бажання зникає взагалі )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене майже всі аси на маленьких рівнях і на Ме.210 були в ЗБТ :).

В цій версії вже теж три штуки є за 40 боїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я не в темі, але в мене в "самальотіках" постійно рветься коннект із сервером. Може хтось знає, як вирішити проблему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я не в темі, але в мене в "самальотіках" постійно рветься коннект із сервером. Може хтось знає, як вирішити проблему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодня фармлю на шото новеньке на премах :) заробив ще одного "АС" і непагано досвіду набив.

post-1796-0-84593900-1373828858_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Преимущества WoWP перед WT по мнению Serb'а:

- У нас самолеты боком не летают и не вертятся на месте как тарелки Анненербе. Помимо реализма, это возможность предугадывать поведение соперника, а не палить наудачу, кстати "ленты без трасс" для компенсации данного минуса нам не нужны

- У нас лучше организация боев - мы делаем игру не для задротов, а для занятых мужиков, которые могут просто отдохнуть после работы

- У нас нет ногиба за бабло в основном режиме. Да и вообще монетизационная политика у нас традиционно мягкая

- У нас короткая прокачка до топов, как и в танках, реальная даже без према. Задроты не пройдут.

- У нас качественнее модельки самолетов.

- У нас более внятная и понятная игроку модель повреждений, обладающая при этом достаточной сложностью (можно отстрелить крыло или хвост, вынести пилота, вынести двигатель - однако бесконечно глотать дамаг самолет не может)

- В перспективе - большее количество самолетов

- Ну и недостатки исправим (в частности, ФПС) - будет вообще отличненько

- Да в общем все, что связано с производительностью. Тут у нас (пока) проблемы. Это связано с принципиально разным подходом - мы используем полностью серверные вычисления игровой механики, так что требования к движку более суровые. Собственно, по качеству графики мы желаемого в самолетах достигли, теперь дело за оптимизацией

- А концептуальные расхождения (короткие сингловые бои вместо длительных гаражных, например, или наличие/отсутсвие кокпитов - наш сознательный выбор. Мы делаем так, как считаем правильным.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, Р-40 мабудь краще, за рахунок дамажних кулеметів. Частенько в лобову виносить однакові рівні + пару ракет можно гахнути по наземці інколи.

Я то накупляв тих премів від нема куди діти ту голду :), і фарм зараз дуууже швидко іде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...