Перейти до змісту

Девушки, как же мне вас жалко


borec

Рекомендовані повідомлення

Чому так мало наших футболістів грають за кордоном?

Тому що тут треба, щоб тебе вибрали, щоб ти споодобався

. Тобто треба вміти себе подати(дуже схоже на продати).

Той , хто це вміє- отримує від життя все, гроші ,славу,найкращих жінок.

Мало просто працювати. треба ще вміти робити це ефективно та ефектно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

2 ТС

Хто тобі заважає знайти таку, щоб нічого в цьому житті не хотіла і при цьому робила все як ти хочеш. Як на пульту.

Нажав кнопку жрать і вона тобі жрать, кнопку не звіздєть і вона мовчить і т.д?

Ти не суди по одній, всіх. Є такі як написано в першому пості, але це точно не переважна більшсть і тим більше це не 100% жінок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все мужчины ищут умную, красивую,ухоженную,стильную,роскошную,начитанную,сексуальную,молодую,с наличием своей квартиры, машины,шуб,бриллиантов,ищё главное верную и бескорыстную…)…возникает вопрос… Вы то ей зачем…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А может это и к лучшему-ТС плодиться не будет, соответственно талант к висерам не передастся его чаду.Аминь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 nd_

Яке принести мамонта щоб накормити сім"ю. У випадку топікстартера жінка має забезпечити сім"ю.

Народити дитину і на другий день після родів стояти варити йобу борщ до обіда, а після обіда, має напідарасити його улюблену гантелю, щоб гарно відображався коли качається.

Що цікаво сам ТС пропав. Він мабуть пішов в спортзал дивитись на дівчат які туди ходять і думати ай-ай-ай, яка не хороша не хоче зі мною знайомитись, бо я замість того щоб сказати "Привіт" кажу "Здаров чувіха, я барєц Мля"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС снікерсуй а не гальмуй, тоді можливо і дівчата звертатимуть на тебе увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС снікерсуй а не гальмуй, тоді можливо і дівчата звертатимуть на тебе увагу.

Судя по его поведению в топике Моторолочки, в общении он больше похож на неандертальца, которые общались с помощью серий сильных и слабых ударов по голове.Так же он наверное ведет себя и на свиданках-удар по голове и за волосы в свою пещеру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По темі,

Для женщины в жизни немногое надо:

Чтоб в сумочке были духи и помада,

Брасматик и тени, чтоб взгляд был разящий,

На пальце в кольце бриллиант настоящий.

Нарядов немного…

Зачем задаваться?

Чтоб за год не больше трех раз повторяться.

Чтоб кофе в постель с круасаном хрустящим

Любви как в кино, только чтоб настоящей.

Работать чтоб с часу, ведь утром так спиться,

А в два по домам, чтоб по ходу скупиться.

Ведь шопинг у женщин полезен безмерно

Системе центральной, моментами нервной.

В квартире достаток, под цвет глаз машина…

Но главное умный, достойный мужчина.

Который подарит помаду и тени,

Кольцо с бриллиантом, привстав на колени.

Пригонит машину, обставит квартиру,

В любви фору даст даже Ричарду Гиру.

А если таких еще нету на свете,

То пусть хоть подарит тюльпанов букетик,

А все остальное мужскими руками

Тихонько доделают женщины сами.

осбливо сподобались два останні рядочки, як практика показує для повноцінного чоловіка, дівчина(жінка), сім'я це завжди стимул для розвитку. Якщо вже так хочеться дівчину цяцю, не обов'язково одразу вибирати собі першу дівку на село, можна взяти скромнішу, вкласти в неї певні зусилля і буде тобі те, що ти хоч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы знаете, на эту тему вспомнились слова моего знакомого, когда он встречает на улице холёную девушку или женщину, которая вся такая из себя, аля дорогая девочка - куколка - игрушка, то он смотрит ей вслед, и так задумчиво - философским тоном произносит фразу: "А кому то и она надоела"... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы знаете, на эту тему вспомнились слова моего знакомого, когда он встречает на улице холёную девушку или женщину, которая вся такая из себя, аля дорогая девочка - куколка - игрушка, то он смотрит ей вслед, и так задумчиво - философским тоном произносит фразу: "А кому то и она надоела"... :smile3:

Був в Києві з знайомими. Їхали на ескалаторі і перед знайомим стояла дівчина.

Вн каже і хтось її тра...є. Вона це почула і сказала йому у відповідь "Такой же лох как ты, только при бабле".

Чувак 5 раз в обличчі помінявся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в Києві з знайомими. Їхали на ескалаторі і перед знайомим стояла дівчина.

Вн каже і хтось її тра...є. Вона це почула і сказала йому у відповідь "Такой же лох как ты, только при бабле".

Чувак 5 раз в обличчі помінявся

А знайомого нік на борді la20 ? ;)

Без образ, так...паддьобка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПАЦАНЫ, Я СЕГОДНЯ ШЁЛ КОРОЧЕ ПО ЦЕНТРУ И УВИДЕЛ ТЕЛКУ В МАЙКЕ "ИЩУ МУЖИКА С БЕНТЛИ", НУ Я ПОДСКОЧИЛ И РЕЗКО ПЕРЕЕБАЛ ЕЙ В ЩЩИ С ВЕРТУШКИ И ПОЯСНИЛ ЕЙ КРИКОМ "НЕ ЛЮБЛЮ МАЖОРНЫХ ТУПЫХ ДУР", ПОТОМУ ЧТО Я УГОРЕЛ ПО НИЩЕБРОДСТВУ, ПАЦАНЫ ДУХ СТАРОЙ ШКОЛЫ ЖИВЁТ ТОЛЬКО В ХРУЩЕВКАХ, ГДЕ ЕБАШАТСЯ ПО ХАРДКОРУ, ГДЕ НАШИ ТЕЛКИ ЖИВУТ НА КУХНЕ, У ПЛИТЫ И ВЫ ЕБЕТЕ ИХ ПО ЛЮБВИ А НЕ ЗА БАБЛО! ТОЛЬКО ШАБАШКИ, ТОЛЬКО ХАРДКОР!!! ЮНИТИ УЛЬТРАХАРДКОР ГРУЗЧИКИ!!! пацаны ебашьте мажористых дур, гламурных блядей, угорайте на зарплате, любите свою Семью, пацанов и Двор! ГОВОРИТЕ ОТКРЫТО И СМЕЛО ПРЯМО В ЛИЦО! Я СЛЕСАРЬ!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жінка не полює мамонта. і вона хоче чоловіка, який принесе їй мамонта.

дєвкі, мамонта нада?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скрін дуже влучний, камент після нього дуже символічний(Либо больной чел. :0155: )...стереотипи

жінка не полює мамонта. і вона хоче чоловіка, який принесе їй мамонта.

дєвкі, мамонта нада?

Приєднуюсь...А "папонта" нада?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дєвкі, мамонта нада?
Приєднуюсь...А "папонта" нада?

Ну приколісти. То тему про зіпсовані продукти звели до секасу, тепер в темі про поганих дівчат пацани вирішили замутити "троєчку". А потім жаліються деякі, що дівчата в нас ая-яй.

Згадав старий прикол: Якщо є домашні хазяйки, то десь є і дикі.

Так я розумію, що ця тема про "диких". :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 члолвік попалилося....

Стану 14. Що не кажіть, але правда в цих словах є. Моя племінниця в 10 років сказала, -Навіщо мені вчитися, я заміж удачно вийду. Такщо можна сказати самі винуваті- балуєм наших дочок, дівчат, жінок. А вони роблять висновки, Ось і підростає нове покоління. (Це виключно моя думка, тож сильно не бийте.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя племінниця в 10 років сказала, -Навіщо мені вчитися, я заміж удачно вийду. Такщо можна сказати самі винуваті- балуєм наших дочок, дівчат, жінок. А вони роблять висновки, Ось і підростає нове покоління. (Це виключно моя думка, тож сильно не бийте.)

Тут прокол у вихованні. Тому що якби ти чи батьки твоїй племінниці на ці слова провели роз'яснювальну роботу, що дури розумним і успішним чоловікам не потрібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...