Перейти до змісту

Recommended Posts

6 хвилин тому, Basil сказано:

Тепер сиджу і думаю, чи тра воно мені, в мене вже є один номер лайфа тарифом який мене влаштовує на даний час.

І що це за ТП " 3 G+ Свобода S "? Не можу віднайти по нього інформації. Там звісно можна перейти, але все ж таки...

для прикладу, якщо номер такий зручний, то його можна продати чи подарувати близьким людям.

ТАРИФНИЙ ПЛАН «3G+ СВОБОДА з пакетом послуг S» - 750 хвилин на всі напрямки (в тому числі в середині мережі і на міські номери), 3 Гб інтернету за 60 грн/міс

Поширити це повідомлення

Дешевий тарифний план для розмов з'явився в Лайфів - "Особливий" (показує не для всіх областей. Потрібно обрати Волинську, чи Рівненську, напр)

15грн/міс, або 120/рік (тобто, 10/міс) 

59f9d9c3b2eef_.thumb.jpg.06e93c161f5be1e8bd65dd21241fde95.jpg

Цитувати

Пакети послуг із зазначеними умовами діють на всій території України, окрім адміністративних територій м. Києва, Баришівського, Білоцерківського, Бориспільського, Бородянського, Броварського, Васильківського, Вишгородського, Кагарлицького, Києво-Святошинського, Макарівського, Обухівського, Переяслав-Хмельницького та Фастівського районів Київскої області, м. Дніпра та Дніпропетровського району Дніпропетровської області, м. Харкова, Харківського та Дергачівського районів Харківської області, м. Одеса, Біляївського, Комінтернівського та Овідіопольського районів Одеської області, м. Львів, Буського, Городоцького, Дрогобицького, Жидачівського, Жовківського, Кам’янка-Бузького, Миколаївського, Пустомитівського, Сколівського, Сокальського, Стрийського, Яворівського районів Львівської області.

ПиСи: а цей ТП, виявляється, не новий, а давно вже є, то просто я раніше його не бачив

Цитувати

Дата введення тарифного плану в дію — 22.02.2017 р. 

Умови тарифного плану наведено станом на 22.02.2017 р.

Поширити це повідомлення

Із 15.02.2018 тариф "Дзвінки всім" подорожчає із 40 до 50грн/міс (стане 75хв на інші номери, а можливість підключення РБА з 07.02.2017 закриють). Тому зараз краще перейти з нього на Оптимальний Смартфон S. Дзвінків на інші номери там 80хв, 3Гб інтернету, а ціна - ті ж 50грн. Тільки поспішайте, бо з 08.02.2018 перехід на нього буде закрито.

Поширити це повідомлення

On 06.02.2018 at 22:36, Serpent сказано:

Із 15.02.2018 тариф "Дзвінки всім" подорожчає із 40 до 50грн/міс (стане 75хв на інші номери, а можливість підключення РБА з 07.02.2017 закриють). Тому зараз краще перейти з нього на Оптимальний Смартфон S. Дзвінків на інші номери там 80хв, 3Гб інтернету, а ціна - ті ж 50грн. Тільки поспішайте, бо з 08.02.2018 перехід на нього буде закрито.

З літа користуюсь Оптимальним, дуже зручний, крім того інтернет працює добре.

Поширити це повідомлення

в 4 пункті пишуть, що до 31 березня перехід на будь-який тариф є безкоштовним:

4. Абонентам вказаного тарифного плану надається можливість з 8.02.2018 до 31.03.2018 року включно без додаткової оплати змінити тарифний план на будь-який інший, доступний для підключення.

Поширити це повідомлення

не у всіх. В мене нема  Лайфа ;) Вірніше він в мене в такому телефоні, в якому ну ніяк не буде 4Ж :)

А інет з швидкістю 4Ж є? Чи лише з'єднання показує, що телефон підключився по стандарту 4Ж?

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

1 година тому, jack74 сказано:

не у всіх. В мене нема  Лайфа ;) Вірніше він в мене в такому телефоні, в якому ну ніяк не буде 4Ж :)

А інет з швидкістю 4Ж є? Чи лише з'єднання показує, що телефон підключився по стандарту 4Ж?

швидкість 20-60 мб/сек, залежно від району і чи в русі

Поширити це повідомлення

2 hours ago, pashka05 said:

Їздив по місту сьогодні  - 4G покриття скрізь.  Чи не у всіх? 

не знаю чи скрізь, але точно скажу що не завжди :)

Поширити це повідомлення

В Поляндії більше сотні, в нас менше в два рази. Але це вже точно не 3G :) зараз ми десь так на рівні 3G HSPA+ і до 4G ще дааалеко.

Spoiler

інфа з центра :)

Screenshot_20180705-175722.thumb.png.878cf8257beb726afb7c85c6f36eb975.png

Поширити це повідомлення

5 годин тому, Voronin10 сказано:

кому тре 45гб трафіку набираєм 4011 і дзвоним, прийде смс з підтвердженням

Без додаткових оплат? 

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз