Перейти до змісту

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..


Рекомендовані повідомлення

9 годин тому, TFA сказано:

Бо на Гаразджі знаходиться міське кладовище, як мінімум. Плюс лучани там мають дачі.

Щоденної потреби їздити  на кладовище чи дачу у людей немає 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

Щоденної потреби їздити  на кладовище чи дачу у людей немає 

У самій Струмівці та на дачах живе величезна купа людей які працюють у Луцьку, так що потреба в маршруті є і досить велика...

Змінено користувачем Vikvik Mawr
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Vikvik Mawr сказано:

У самій Струмівці та на дачах живе величезна купа людей які працюють у Луцьку, так що потреба в маршруті є і досить велика...

в умовні рованці тролейбуси також не їдуть

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Vikvik Mawr said:

У самій Струмівці та на дачах живе величезна купа людей

блін, знову та сама пісня... До чого тут Струмівка? Забезпечення транспортом жителів Підгайцівської ОТГ - не входить до компетенції Луцької МР. Коли казали - прєднуйтесь до Луцька, сказали - нафіг нада...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

Забезпечення транспортом жителів Підгайцівської ОТГ - не входить до компетенції Луцької МР.

Не буде транспорту - поїдуть на авто. Поїдуть на авто - будуть корки. Кому від гірше буде?

Тут треба шукати компроміс.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, volks said:

Не буде транспорту - поїдуть на авто.

було б авто - вже б поїхали, а не розраховували на міський транспорт, повторюсь - міський транспорт не повинен вирішувати транспортні проблеми громад, які не захотіли приєднатись до Луцька. На Дубнівську, також не завадило б збільшити кількість тролейбусів, і маршрутки які їдуть з села - переповнені...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

міський транспорт не повинен вирішувати транспортні проблеми громад

Затори - це проблема міста, а не громади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, volks said:

Затори - це проблема міста, а не громади.

хочеш продовжувати дискусію, я - не проти. В багатьох містах Європи (і не тільки) в місто не заїдеш без перепустки - далі від об'їздної дороги, як варіант, транзитом - за певний період часу можна проїхати. Паркування безкоштовне - якщо ти там "прописаний", для інших - такі ціни, що 100 разів подумаєш - перш ніж їхати власним автомобілем, відповідно - корки трапляються, але дуже рідко.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Bliksss сказал:

Паркування безкоштовне - якщо ти там "прописаний", для інших - такі ціни, що 100 разів подумаєш - перш ніж їхати власним автомобілем, відповідно - корки трапляються, але дуже рідко.

В містах на 200 тисяч населення?

 

36 минут назад, Bliksss сказал:

Паркування безкоштовне - якщо ти там "прописаний", для інших - такі ціни, що 100 разів подумаєш - перш ніж їхати власним автомобілем, відповідно - корки трапляються, але дуже рідко.

Єдиноправильне рішення. Але там таки розвинений громадський транспорт. Інакше будуть всеодно на авто їхати.

 

І взагалі. Чому так до тих громад причепилися? Ну не хочуть приєднуватись, то хай не приєднуються. В чому проблема місту залишатися в нинішніх межах?

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, volks said:

В містах на 200 тисяч населення?

це для України 200 тисяч населення - "хутір", для країн де населення 10 млн. - 200К вже "мегаполіс" )) 

 

21 minutes ago, volks said:

Єдиноправильне рішення. Але там таки розвинений громадський транспорт. Інакше будуть всеодно на авто їхати.

а я про що? Приміський транспорт з навколишніх комун (ОТГ) - приїзджає на автостанцію на околиці міста, пасажири пересідають на міський транспорт і їдуть куди їм потрібно. В такому випадку - приміський транспорт - не створює заторів на міських дорогах, не псує - тіж самі дороги, за утримання який - платить місто, а не ОТГ.

21 minutes ago, volks said:

І взагалі. Чому так до тих громад причепилися?

"громади" - хочуть користуватись міськими комунікаціями, а натомість - не хочуть іти місту на поступки, це якщо коротко...

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Bliksss сказано:

"громади" - хочуть користуватись міськими комунікаціями, а натомість - не хочуть іти місту на поступки, це якщо коротко...

І рибку з'їсти і ..., і нахаляву. :)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Bliksss сказал:

цілком вистачає одного тролейбусного маршрута. 

Не вистачає. Тим більше там лише 1 випуск з інтервалом 2 години. На Гаразджу має бути ще один маршрут з найбільшого спального району, бо маршрутки в дачний сезон не справляються з паспотоком.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, case_l сказал:

в умовні рованці тролейбуси також не їдуть

В умовних Рованцях немає контактної мережі і міського кладовища.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, TFA said:

В умовних Рованцях немає контактної мережі

тут - таки да, але про Рованці було сказано трохи в іншому контексті...

22 minutes ago, TFA said:

міського кладовища.

тут - таки ні, з юридичної точки зору - нема, насправді - багато лучан там спочиває.

25 minutes ago, TFA said:

На Гаразджу має бути ще один маршрут з найбільшого спального району, бо маршрутки в дачний сезон не справляються з паспотоком.

мабуть, я все-таки не чітко висловлюю свою думку... До чого комунальний транспорт - до дачного сезону???

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, TFA сказано:

В умовних Рованцях немає контактної мережі і міського кладовища.

Ну з першим можна в майбутньому справитися.

Власне, як і з другим. Тобто вже скоро. НЕ масштаб Гаразджі, але все ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, TFA сказал:

Для депо тепер пофіг, скільки пасажирів перевезено, і яких, бо з вересня місяця вони отримують гроші від ЛМР за виконаний кілометраж. Тобто вони можуть хоч повітря возити, а гроші отримуватимуть за єдиним вичисленим тарифом.

А можна детальніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, TFA сказано:

Для депо тепер пофіг, скільки пасажирів перевезено, і яких, бо з вересня місяця вони отримують гроші від ЛМР за виконаний кілометраж. Тобто вони можуть хоч повітря возити, а гроші отримуватимуть за єдиним вичисленим тарифом

Збулася мрія Домбіка / Грицюка  ?

:)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Bliksss сказал:

До чого комунальний транспорт - до дачного сезону???

Ну блін, лінія на Гаразджу функціонує з 1997 року, вже 23 роки, вам Америку тільки тепер відкрили?

 

4 часа назад, Ghost_manka сказал:

А можна детальніше?

Платять фіксовану суму за виконані рейси. Обчислюється загальний кілометраж і множиться на тариф за 1 км, здається. Там вичислили середній показник, враховуючи кількість пасажирів, витрати на електроенергію і т.д. Тобто таким чином для ЛПЕ вигідно виконувати всі рейси і не плакати, що ввечері мало пасажирів. Ще б для маршруток так зробили б...

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, TFA said:

Ну блін, лінія на Гаразджу функціонує з 1997 року, вже 23 роки, вам Америку тільки тепер відкрили?

та знаю я з якого року вона функціонує, я в дитинстві ще Рафіками на цвинтар та на дачу їздив. 

Просто - наївно думати, що лінію провели заради дачників... Про генплан не забули?

Ось навколишнім селам обіцяли "вигоди" від приєднання до міста, а містянам вливали у вуха - що тролейбус заради їхньої зручності, 

типу - щоб зручніше було доїхати на дачу, або цвинтар. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Bliksss сказано:

та знаю я з якого року вона функціонує, я в дитинстві ще Рафіками на цвинтар та на дачу їздив. 

Просто - наївно думати, що лінію провели заради дачників... Про генплан не забули?

Ось навколишнім селам обіцяли "вигоди" від приєднання до міста, а містянам вливали у вуха - що тролейбус заради їхньої зручності, 

типу - щоб зручніше було доїхати на дачу, або цвинтар. 

Ви самі себе заперечуєте...

 

16 годин тому, Bliksss сказано:

тут - таки ні, з юридичної точки зору - нема, насправді - багато лучан там спочиває.

мабуть, я все-таки не чітко висловлюю свою думку... До чого комунальний транспорт - до дачного сезону???

 

Змінено користувачем Vikvik Mawr
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, Vikvik Mawr said:

Вм самі себе заперечуєте...

це - якщо читати між рядків....

Я мав на увазі, що тролейбусна лінія на Гаразджу, робилась не стільки для зручності дачників скільки для "задобрювання"

мешканців навколишніх сіл. І все йшло за планом, Луцьк - мав би поглинути Липіни, Струмівку...

І тролейбус на Гаразджу - був би повноцінним міським маршрутом, з нормальним інтервалом руху.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Bliksss сказал:

тролейбусна лінія на Гаразджу, робилась не стільки для зручності дачників скільки для "задобрювання"

мешканців навколишніх сіл.

Робилася, бо в Гаразджі знаходиться міський цвинтар, в першу чергу.

Змінено користувачем TFA
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@TFA ти можеш там в депо сказати, що номер треба підсвічувати білим кольором. Бо з їхнім красівіньким кольоровим я навіть зі своїм дуже хорошим зором нічого не можу розібрати, поки не під'їде впритул.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пссс, а хтось застав робочі USB-роз'єми в нових тролейбусах? Їхав сьогодні та хотів підзарядити телефон. В передній частині жоден роз'єм не працював...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...