Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Власники nexus, у вас телефон реагує на переключення режимів мережі? (контракт)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Коли то ця халява закінчиться? Тариф смартфон 0,50.

S.Lex, в кінці лютого.

дали всім 4Г інета до кінцю лютого

як виюзаєш 4Г - халява закінчиться раніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як виюзаєш 4Г - халява закінчиться раніше

Тоді за 10 грн. можна замовити ще 1 Гіг., враховуючи, що ще роки 2 тому 1 МБ коштував 5 грн. і долар був по 8, то халява може продовжуватись.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дали всім 4Г інета до кінцю лютого

як виюзаєш 4Г - халява закінчиться раніше

А де можна про це почитати, або як взнати що в мене є ці 4Гб? В мене контракт.

Я так розумію це?

http://www.mts.ua/ua/services/dlya-ekonomii/internet/akciya-gygabajty-3g-u-podarunok

Як перевірити що я підпадаю під цю акцію? Чи тільки дзвонити до МТС? Бо не хочу щоб мені потім був сюрприз на гривен 500 за місяць.

бо цитую:

 

 

Акція діє на території України. Плата за користування мобільним Інтернетом здійснюється згідно тарифного плану абонента. 

та

 

 

ПрАТ «МТС УКРАЇНА» залишає за собою право змінювати деталі, строки, тарифи та умови надання послуги.

 

як завжди насторожує :)

Змінено користувачем dimmon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Центрі обслуговування абонентів (Волі) сказали, що підключені поки тільки контрактники. Передоплатники будуть підключені протягом доби. Стара чи нова сім значення не має

Може у тебе в налаштуваннях не автоматичний вибір мережі, а вручну виставлено МТS 2G?

У мене передоплата, 3G літає ще з вечора.

Як перевірити що я підпадаю під цю акцію? Чи тільки дзвонити до МТС? Бо не хочу щоб мені потім був сюрприз на гривен 500 за місяць.

Написано ж:

Учасниками акції автоматично стають всі абоненти передплаченого та контрактного підключення «МТС Україна».

Після використання 4-х гігабайт для абонентів МТС Передплата, або 5-и гігабайт для абонентів МТС Контракт швидкість Інтернету становитиме до 150 Кбіт/с.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої походеньки закінчилися заміною сім картки jeans на нову МТС і вмиканням в інженерному меню->band mode декількох частот

по моєму wcdma2100\800

всім дякую - працює))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так підключати якось потрібно? чи прост окористуватись ввімкнувши мобільний інет?
я раніше користувався послугою "інтернет на день" чи вона якось стикується з цими Н і 3G?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відключив послугу" інтернет на день", ввімкнув моб. інет і завантажив пісню- мінус 4 гривні з рахунку.
так що всеодно потрібно мати підключену якусь акцію для інета.

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так підключати якось потрібно? чи прост окористуватись ввімкнувши мобільний інет?

я раніше користувався послугою "інтернет на день" чи вона якось стикується з цими Н і 3G?

в мене в кого був підключений "ЕДЖ" і в телефоні вбраний режим "2Г\3Г" автоматично став працювати "Н+" без додаткових рухів

як закінчаться ті 4Г халяви - повернуться на сервіси згідно тарифу, ІМХО

але те все потрібно уточнювати в тітоньки на "111"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так підключати якось потрібно? чи прост окористуватись ввімкнувши мобільний інет?

я раніше користувався послугою "інтернет на день" чи вона якось стикується з цими Н і 3G?

 

Ні, не потрібно.. Трафік всім включили автоматично!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

так підключати якось потрібно? чи прост окористуватись ввімкнувши мобільний інет?

я раніше користувався послугою "інтернет на день" чи вона якось стикується з цими Н і 3G?

в мене в кого був підключений "ЕДЖ" і в телефоні вбраний режим "2Г\3Г" автоматично став працювати "Н+" без додаткових рухів

як закінчаться ті 4Г халяви - повернуться на сервіси згідно тарифу, ІМХО

але те все потрібно уточнювати в тітоньки на "111"

 

 

так і я пр оце. в кого вже є підключений інет по якійсь з послуг- типу тарифу смартфон за все в день 50 копійок- т оінет став швидкий а ціна далі по тарифному плану. а якщо ніякої акції такої в твоєму тарифові немає і ти просто зайдеш в інтернет- то спише з рахунку грошенята

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто зайшов в інтернет на 1 хв. і 3 грн. як не було..... сцуки....

3грв а далі безліміт в рамках 4гб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось пройшовся по сайту, а нормальних тарифів, чи ще чогось так і не побачив.

Суцільна замануха, здоровенні картинки "3G 4ГБ в місяць за 50 копійок" які діють до кінця зими. 

МТС як завжди, нічого толкового

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось пройшовся по сайту, а нормальних тарифів, чи ще чогось так і не побачив.

Суцільна замануха, здоровенні картинки "3G 4ГБ в місяць за 50 копійок" які діють до кінця зими. 

МТС як завжди, нічого толкового

Мабуть, так дивився. Наприклад, тариф "3G Смартфон Первый". 2 безліміти дзвінки + моб.інет в рамках абонплати 15грн/місяць. можливість підключення 2 безлімітів за 128грн/рік. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власники nexus, у вас телефон реагує на переключення режимів мережі? (контракт)

Так, але стартовий не контрактний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Я щось пройшовся по сайту, а нормальних тарифів, чи ще чогось так і не побачив.

Суцільна замануха, здоровенні картинки "3G 4ГБ в місяць за 50 копійок" які діють до кінця зими. 

МТС як завжди, нічого толкового

Мабуть, так дивився. Наприклад, тариф "3G Смартфон Первый". 2 безліміти дзвінки + моб.інет в рамках абонплати 15грн/місяць. можливість підключення 2 безлімітів за 128грн/рік. 

 

 

Я бачив цей тарив і його описав в свому пості "здоровенні картинки "3G 4ГБ в місяць за 50 копійок" які діють до кінця зими." "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері і сьогодні зранку швидкість дуже погана, довго думає.

Видно обладнання не витримує такого натиску на мережу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері і сьогодні зранку швидкість дуже погана, довго думає.

Видно обладнання не витримує такого натиску на мережу.

 

я думаю із-за погоди

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...