Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Оськільки там говорять, що рекомендують, то має бути можливість цю пропозицію відімкнути... думаю для початку можна просто попросити оператора або менеджера центру обслуговування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Оськільки там говорять, що рекомендують, то має бути можливість цю пропозицію відімкнути... думаю для початку можна просто попросити оператора або менеджера центру обслуговування

Оператор(и) промичали(нормального слова просто не підберу, а аналог надто безневинно звучить), що мій тарифний план такого не передбачає і взагалі це неможливо....В сервісний центр все ніяк попасти не можу...Але, бачу, треба...Бо психіка і без того нестабільна, а тут таке...))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Сцуко...Подам до суду, чесне слово...

Вона (тітка) всіх дістає, але ви думаю не більше витрачаєте на звязок ніж моглиб витратити на позов до суду та роботу юристів! Так що ваше "чесне слово" - не таке й вже чесне :) Поповняйте раніше рахунок і проблеми не стане, всеодно треба поповняти раніше чи пізніше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Сцуко...Подам до суду, чесне слово...

Вона (тітка) всіх дістає, але ви думаю не більше витрачаєте на звязок ніж моглиб витратити на позов до суду та роботу юристів! Так що ваше "чесне слово" - не таке й вже чесне :) Поповняйте раніше рахунок і проблеми не стане, всеодно треба поповняти раніше чи пізніше...

Скільки й чого я витрачаю - діло десяте.

Позов до суду - це принципова позиція, якщо не вдасться владнати більш "мирним" шляхом.

В день маю 50-150 вхідних, близько 20-50 вихідних. Бавитися з контролем рахунку в мене нема бажання і часу. А Вам рекомендую зробити 10 важливих дзвінків, коли ВОНА буде вам свою мантру нашіптувати. І зривати 4 з 5-ти дзвінків. От тоді і поговоримо.

П.С. - якщо Вам 5 гривень на рахунку не вважаються за гроші, то забираю свої слова назад, в касту олігархів я ще не перевівся.

Змінено користувачем fedot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені пару днів тому прийшло смс від мтс, що тариф буде змінено на «Смартфон ZERO». Сьогодні перевіряю, точно тариф «Смартфон ZERO»!!! Що це за тариф? В мережі прочитав що тариф цей для міста Львів. ) А я ж в Луцьку і 10 років ні куди не виїжджав з міста. Це мені одному так пощастило???

Змінено користувачем SpiritMen
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені таки пощастило. Якщо вірити цій сцилці у мене тепер інет і дзвінки за дарма) ДИВО...

Перевірив. Дійсно не стягуються гроші за користування мобільнім інтернетом,

Змінено користувачем SpiritMen
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SpiritMen,

Тариф діє на території Львівської області. Додатковий платіж за збереження умов тарифу в Донецькій, Луганській, Полтавській, Сумській та Херсонській областях - 1,50 грн/день, в інших областях – 75 копійок в день, у разі здійснення дзвінка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"МТС Украина" ликвидирует 31 подразделение по Украине с целью оптимизации оргструктуры

17.06.2015

Мобильный оператор ПрАО "МТС Украина" ликвидирует 31 подразделение на территории Украины.

Согласно сообщению компании в системе раскрытия информации Нацкомиссии по ценным бумагам и фондовому рынку (НКЦБФР), решение об их ликвидации принял наблюдательный совет "МТС Украина" 16 июня 2015 года с целью оптимизации организационной структуры предприятия.

Ликвидации подлежат: Днепровское территориальное управление (Днепропетровск), Восточное терруправление (Донецк) Западное терруправление (Львов) Киевское терруправление (Киев) Северное терруправление (Харьков) Южное (Одесса), Центральное (Житомир).

Кроме того, планируется ликвидировать ряд филиалов: Киевский, Черкасский, Винницкий, Черниговский, Харьковский, Полтавский Сумской, Донецкий, Луганский, Одесский, Николаевский, Херсонский, Днепропетровский, Кировоградский, Криворожский, Запорожский, Львовский, Волынский (Луцк), Закарпатский (Ужгород) Ривненский, Хмельницкий, Черновицкий, Ивано-Франковский, Тернопольский.

Помимо этого, наблюдательный совет принял решение переизбрать на должности генерального директора компании Ивана Золочевского, сроком на три года с 6 сентября 2015 года на основании его заявления, по контракту, а также назначил главой наблюдательного совета Рона Зоммера, ранее занимавшего должность члена набсовета.

"МТС Украина" на 100% принадлежит Prelludium B.V. (Нидерланды) и является частью международной группы МТС, акции которой котируются на Нью-йоркской фондовой бирже под кодом MBT.

Працювало й так хєрово, а тепер, певно, буде ще "краще"...

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мтс 3г це просто пісец - на 33 в мене не працює((

незнаю нафіга я заплатив 600 грн що перевестись на мтс смартвон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що за прикол?

В мене замість МТС показує Vodafon HU))) Перегружав телефор те саме).

post-6681-0-55285400-1435156638_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що за прикол?

У налаштуваннях виберіть свою мережу вручну.

Можливо, вона вже вибрана - ця інша..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що за прикол?

В мене замість МТС показує Vodafon HU))) Перегружав телефор те саме).

Якось так:

использования бренда британской телеком-группы Vodafone в Украине на условиях франшизы
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в якості кепа.

мтс значно перебільшив якість свого 3г інтернету.

в рекламі - "інтернет швидший за звук".

швидкість звуку в повітрі близько 330 метрів/с. якщо прийняти "метр" за сленгове "мегабайт", отримаємо швидкість інтернету більшу ніж 330*8=2640 Мбіт/с, що перевищує навіть 4G передачу даних.

post-13465-0-18544800-1435158099_thumb.j

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я не можу вибрати МТС замість цієї мережі, показує водафон) Я ж фотку скинув!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не знаю, в мене показує "МТС". "HU" - це Угорщина. може ти був там недавно чи ще щось. телефон не був раніше залочений під оператора іноземного?

Nazarqa, потрібно мати удачу, щоб з'єднало з дійсно толковим і знаючим оператором. А то в основному -

- який у Вас телефон?

- такий-то такий-то

- ні, Ви не зрозуміли. колір який?

- чорний.

- хм. дивно. Попробуйте вимкнути і включити.

- пробував не допомогло.

- ну тоді скидаю смс з інструкціями. вибачте за тимчасові незручності. якщо через 10 годин не пройде проблема, телефонуйте, залишите заявку.

Змінено користувачем Saddy
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- хм. дивно. Попробуйте вимкнути і включити. - пробував не допомогло.

- Вийміть батарею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в якості кепа.

мтс значно перебільшив якість свого 3г інтернету.

в рекламі - "інтернет швидший за звук".

швидкість звуку в повітрі близько 330 метрів/с. якщо прийняти "метр" за сленгове "мегабайт", отримаємо швидкість інтернету більшу ніж 330*8=2640 Мбіт/с, що перевищує навіть 4G передачу даних.

Це лише ваші припущення. А взагалі реклама недолуга. В мережах другого покоління та навіть і першого передача сигналу здійснюється за допомогою електромагнітних хвиль. Хто хоч трохи ознайомлений зі шкільним курсом фізики, то в курсі як сильно різняться швидкості поширення електромагнітних хвиль та звуку в повітрі.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бобер, видихай, там був сарказм.

а на рахунок поширення ел.хвиль - якщо щось цікавить питай, поясню. штудіював в свій час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як у кого справи зараз з мобільним інтернетом? ... Відвалюється EDGE постійно....

Раніше бувало дуже рідко... а останній тиждень просто жах.... постійно...

Ходить слух що пов"язано із якими роботами по впровадженню 3G ...

Хто що чув? у кого як працює едж....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що сказати - раніше їхніми вишками користувався лише київстар, тепер всі:) які з цього всього можна зробити висновки?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що сказати - раніше їхніми вишками користувався лише київстар, тепер всі:) які з цього всього можна зробити висновки?

Якими вишками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що сказати - раніше їхніми вишками користувався лише київстар, тепер всі

що ти верзеш?! В кожного оператора свої вишки! Виключенням є, хіба що, труби котелень, де часто ліпляться всі до купи
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...