Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

не дарма МТС... москальські телефонні системи бл* :_07:

"Местами Телефонная Связь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Коллеги теж сьогодні жалілися на те, що додзвонитися не можна. У мене проблем не було. В них пріпейд, в мене - контракт. Може через це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю проблемку - на МТСі кудись почали гроші діватись. Згідно тарифу повинно 35 коп в день їсти, але сьогодні спеціально подивився - 1 грн 35 коп списало. Як перевірити куди та гривня поділась?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю проблемку - на МТСі кудись почали гроші діватись. Згідно тарифу повинно 35 коп в день їсти, але сьогодні спеціально подивився - 1 грн 35 коп списало. Як перевірити куди та гривня поділась?

Подзвонив обматюкав, з третього разу роздивились що непонятно чому включена послуга для безкоштовного скачування ігр з інтернету, я навіть незнаю хто такім користується...але в мене було увімкнено...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звонити до оператора? вже до сотні пропало ((

Змінено користувачем taurus07
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була проблема мтс не дзвонив, жалітись нада, а не писати , жалоби к кол центр, и в цоп

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була проблема мтс не дзвонив, жалітись нада, а не писати , жалоби к кол центр, и в цоп

...це на якій мові написано?

6366389.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю проблемку - на МТСі кудись почали гроші діватись. Згідно тарифу повинно 35 коп в день їсти, але сьогодні спеціально подивився - 1 грн 35 коп списало. Як перевірити куди та гривня поділась?

Подзвонив обматюкав, з третього разу роздивились що непонятно чому включена послуга для безкоштовного скачування ігр з інтернету, я навіть незнаю хто такім користується...але в мене було увімкнено...

Вияснив. с....и тихцем підключили мені "суперінтернет на ОДИН!!! день", і кожного дня тихенько зїдали по 1.06 грн. При чому я ні сном ні духом шо в мене був той інтернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вияснив. с....и тихцем підключили мені "суперінтернет на ОДИН!!! день", і кожного дня тихенько зїдали по 1.06 грн. При чому я ні сном ні духом шо в мене був той інтернет.

ага, також попався на безплатний місяць інтернету. а про те, що треба відключатись в смс не попереджають

Для відключення наберіть *101*323#, будь ласка. Це можна зробити безкоштовно при додатному балансі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

img_220x190_vodafone_logo.png

МТС-Україна може змінити бренд на Vodafone

]Мобільний оператор МТС вивчає можливість використання бренду британської телеком-групи Vodafone в Україні на умовах франшизи. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє "Капитал".

За словами співрозмовника, Vodafone в деяких країнах співпрацює з місцевими операторами на умовах франшизи торгової марки. "За це місцевий гравець може відраховувати 3-4 % доходів від послуг", - підкреслює він.

У Vodafone Iceland, наприклад, британська група не володіє ні однією акцією. Але місцевий оператор Fjarskipti hf. використовує за договором як саме відоме ім'я, так і його рекламну практику.

Один із членів Національної комісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації заявив, що представники МТС вже зверталися у відомство за консультацією про можливість використання нового бренду Vodafone на умовах франшизи. "НКРЗІ не була б проти", - додав він.

У прес-службі "МТС Україна" додаткових коментарів не надали. Начальник відділу зв'язків з громадськістю компанії Вікторія Рубан сказала, що такими питаннями займаються представники IR-департаменту групи. За минулі кілька днів зв'язатися з ними, за її словами, не вдалося.

Нагадаємо, МТС є партнером Vodafone з 2008 р. Домовленість передбачала спільні закупівлі софта й обладнання зі знижками, дозволяла впроваджувати окремі продукти та послуги. "МТС Україна" є донькою російської компанії МТС.

Як раніше повідомляв УНІАН, російські власники МТС вирішили продати частину українського бізнесу через складну політичну обстановку.

Змінено користувачем Panek
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

компенсація за поганий зв'язок?

Дякуємо, що Ви знами! У зв'язку з обмеженнями у здійсненні дзвінківу листопаді Ви отримали 5 грн на додатковий рахунок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

МТС у центрі "ліг" (контрактник)?

А у контрактників інші вишкі? :_09:

Зііі Думаю Новорічні смс втіння, будуть як завше, під ранок :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МТС у центрі "ліг" (контрактник)?

А у контрактників інші вишкі? :_09:

Зііі Думаю Новорічні смс втіння, будуть як завше, під ранок :_07:

В тому то і справа, що були випадки, коли мій контрактник працював, а поряд неконтрактник (і не один) - "лежав". Та й були випадки, коли компанія сама визнавала, що обмежувала неконтрактників.

P.S. Ніби запрацювало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь 3 місяці назад перейшов на Київстар. Картку МТС кинув у шухляду. Сьогодні прибирав, знайшов її - думаю: увімкну, гляну що там. А там ппц... Коли кидав у шухляду, то було приблизно 10грн в плюсах на рахунку.

post-22867-0-91423000-1420572420_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому то і справа, що то передоплата. Раніше пам'ятаю заганяли в борги на 1-2 грн і все. А тепер так смачно загнали. Сімку викину. Хай мінусують далі.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З того часу як купив першого мобільного телефона завжди користувався МТС(ЮМС раніше), але останнім часом зв'язок став просто жахливим і одним махом перейшов на київстар (мтс сімку десь закинув). І як приємно мене вразило те, що коли на рахунку менше 2 грн то не говорить той назойливий голос (на вашому рахунку... поповніть рахунок). Та й зв'язок ще ні разу не підводив. Наразі агітую друзів щоб переходили на КС.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 15 січня 2015 року згідно данних сайту мтс збільшуються розмір тарифів.

теж обдумую переходить на київстар. одна з цих причин якість звязку.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зона покриття в мтс на нулі, та лайф краща, поговорити це просто неможливо, слова глюкає, ковтає нічого нечути. З дуру купив пакет думав інтернет дзвінки, ні одного ні другого ,,, інтернет тільки на словах, загружається сторінка 5 хвилин і не може загрузитись. Та взагалі пакет викидаю, перейшов на київстар 30 грн. місяць , але зв"язок супер, інтернет теж по скайпі говорю, а мтс це просто страх, не раджу навіть пробувати...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що хрінь зі мтс звязком?

Неможна нікуди подзвонити ні прийняти звінок. Десь може, якщо пощастить за 10 раз можна набрати і то не завжди.

У минулий понеділок таке було, і сьогодні знову таке. І то не в одного мене...

Територіально біля історичного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...