Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Забрали нано-сімку! Ну сервіс у відділені у ПортСіті просто "бомбезний". Про дружину з дитиною на руках трішки забули (10 хв. стояла над ними, і лише потім згадали і почали оформлення видачі), ну це таке, це не стосується безпосередньо послуг мобільного зв'язку, але після вручення сімки сказали, що активується "завтра", ну невже важко сказати, що можна подзвонити оператору і він розблокує її протягом 20 хв. Ну, можливо не знали, але мали б. Я це і без них знав, але це їхня робота.

П.С.: я вже раніше писав, про хлопчину у відділені на пр. Волі - працівник реально еталон обслуговування клієнтів, тому є в кого вчитись, тільки ж треба вчитись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Через це за хвилину простіше вирізати самому, ніж ще кудись ходити

В дружини була древня сімка, ще екотел, там не вирізається, в мене катер є, я спробував, прийшлось замінювати)

Змінено користувачем Roman_1984
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все їм грошей мало, куди вони їх знімають ніхто не знає навіть оператори не можуть сказати взагалі знахобнілий провайдер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

МТС (контракне підключення) в цілої фірми не працюють мобільні телефони (вхідний/вихідний дзвінок). В когось також така ж ситуація???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Винниченка не звонить ((

Рахунок тільки є можливість перевірити.

Змінено користувачем sergej
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене і в колег також не працює. Вже чоловік 10 перевірили. Як контракт, так і пріпейд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радує підтримка "нам поки не поступала інформація про виникнення складності в Волинській області. Дані будуть передані спеціалістам для перевірки. Дякую."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радує підтримка "нам поки не поступала інформація про виникнення складності в Волинській області. Дані будуть передані спеціалістам для перевірки. Дякую."

а мені вот що написали

"На жаль, в даний момент дійсно можуть виникати складнощі в роботі зв’язку. Спеціалісти нашої компанії займаються вирішенням даних складностей.

l1j89m.gifЯ передам Ваш запит для детального розгляду. Після відновлення роботи послуги Вам буде відправлене SMS повідомлення.

l1j89m.gifПриношу Вам вибачення від імені компанії за тимчасові незручності."

Змінено користувачем sergej
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Киевстар жифф.. 3 моб жив... Лайф жифф... МТС офф...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тількішо перевірив, з МТС на МТС працює, з МТС на Київстар тоже, а з Київстара на МТС нє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З МТС на МТС не працює. З МТС на інші не працює, з інших на МТС також ні.

Змінено користувачем Artis
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Дубно без проблем дозвонююсь без проблем, по Луцьку "напрямок перевантажений"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МТС не працює ні з ні на. Є контракт, є припейд.

Змінено користувачем justice777
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...