Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

А вот такой вопрос!!!!!!!!!!!!!!!!! Почему у меня снимает 0.27 копеек, а у жены и сына НЕТ ? Тарифный план у всех ОДИНАКОВЫЙ !?????

Скоріш за все, у вас підключено "Спеціальні умови"

Коротко: знімає кожний день 27коп і дає 400хв, 100смс ....

"Для всіх абонентів, які підключилися до тарифу до 15.09.2013, спеціальні умови будуть діяти з 01.06.2014"

Якщо після підключення спеціальних умов Ви бажаєте користуватися базовими (для кожної послуги окремо), надішліть безкоштовне порожнє SMS на номер 555: з цифрою 0 — для всіх послуг одночасно; 1 — для хвилин у мережі МТС; 2 — для SMS у мережі МТС; 3 — для мобільного Інтернету. Зверніть увагу, при відключенні спеціальних умов зняття платежу буде здійснюватися лише в день користування послугами, а їх обсяги залишаться без змін.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

БУли в мене базові умови і якогось х... стали рапотом спеціальні. Гниди мутять як можуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будуть знімати 27 коп. у всіх

чого ж у всіх? тільки якщо дзвонили...

тай 8грн/міс - це не глоюально велика сума щоб так переживати. 3-4 рази пішки - тай місяць можна безплатно опромінюватись.

8 грн то не багато, але уявіть цю суму в масштабах всієї України

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріш за все, у вас підключено "Спеціальні умови"

Коротко: знімає кожний день 27коп і дає 400хв, 100смс ....

...получається, це вигідніші умови, якщо відключені "Спеціальні умови"! Бо, з ними, знімає 25коп. за 200хв. розмов+52коп. якщо використовуєш смс,...

А так - просто 27коп.? Я правильно зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я правильно зрозумів, що знімає 25 копійок з рахунку кожен день (навіть якщо не телефонував нікому)?

Мені повідомили, що знімає після першого дзвінка в день. Тобто, якщо не телефонуєте значить не платите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо когось з числа обурених зацікавить платний (12,5 грн.) перехід в тариф Супер МТС Команда 3D, де дають 30хв. на день без АП.

Для тих же, хто може легко і просто змінити номер, бо

Постало питання зміни мобільного оператора......

то варіантів не багато:

1) СМАРТ life:) або life:) 25 (в залежності від потреб)

2) Лінійка Вільний Київстар або неафішована халяву в т/п Білайна (100хв./день на КС за 5 грн/міс.)

І вибираючи читайте уважно, бо у всіх операторів пише наступне:

Мінімальний строк дії тарифного плану — 14-30 днів з дня його запуску для підключення. Після закінчення цього строку оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.

або ж:

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги, згідно з Законом "Про телекомунікації" від 18.11.2003 р. № 1280-IV, змінювати перелік таких Послуг, а також змінювати умови, строки проведення Акції, достроково припиняти, призупиняти термін її проведення в односторонньому порядку відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2) Лінійка Вільний Київстар або неафішована халяву в т/п Білайна (100хв./день на КС за 5 грн/міс.)

лінійка "вільний київстар" також нараховує пакети хвилин в мережі на день - плата в разі використання - від 35 коп. (вільний київстар 35) до 95 коп. (вільний київстар). абонплата за пакет 200 хв. не нараховується лише в ТП "Вільний київстар 35+" , але він діє лише на території Луганської, Полтавської, Херсонської областей та АР Крим.

на неафішовану халяву Білайна перейти існуючим абонентам неможливо - тариф заблокований для переходу, в продажі стартових пакетів з даним ТП теж немає, можна лише купити в когось активну сім-карту з даним тарифом з б/в номером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріш за все, у вас підключено "Спеціальні умови"

Коротко: знімає кожний день 27коп і дає 400хв, 100смс ....

...получається, це вигідніші умови, якщо відключені "Спеціальні умови"! Бо, з ними, знімає 25коп. за 200хв. розмов+52коп. якщо використовуєш смс,...

А так - просто 27коп.? Я правильно зрозумів?

Ось так буде правильніше.

400хв за 25коп, 100смс за 50коп, 200мег за 1грн

БУли в мене базові умови і якогось х... стали рапотом спеціальні. Гниди мутять як можуть.

Воно автоматом підключає:

Для всіх абонентів, які підключилися до тарифу до 15.09.2013, спеціальні умови будуть діяти з 01.06.2014.
Змінено користувачем flashmax
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот такой вопрос!!!!!!!!!!!!!!!!! Почему у меня снимает 0.27 копеек, а у жены и сына НЕТ ? Тарифный план у всех ОДИНАКОВЫЙ !?????

Скоріш за все, у вас підключено "Спеціальні умови"

Коротко: знімає кожний день 27коп і дає 400хв, 100смс ....

"Для всіх абонентів, які підключилися до тарифу до 15.09.2013, спеціальні умови будуть діяти з 01.06.2014"

Якщо після підключення спеціальних умов Ви бажаєте користуватися базовими (для кожної послуги окремо), надішліть безкоштовне порожнє SMS на номер 555: з цифрою 0 — для всіх послуг одночасно; 1 — для хвилин у мережі МТС; 2 — для SMS у мережі МТС; 3 — для мобільного Інтернету. Зверніть увагу, при відключенні спеціальних умов зняття платежу буде здійснюватися лише в день користування послугами, а їх обсяги залишаться без змін.

Странно! Но ФАКт.... Сегодня проверили баланс телефона у меня и у жены!!!! У меня после звонка сняло 27копеек. у жены все деньги на месте. Ни после прошествия суток (я думал снимет как Вы говорили) ни после звонка ..... короче БАРДАК!!!!!!!!!!!!!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може на бонусному рахунку гроші є? знімає з нього

Бонусов ни каких нет!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня после звонка сняло 27копеек. у жены все деньги на месте. Ни после прошествия суток (я думал снимет как Вы говорили) ни после звонка .....

Тоді Ви головне ні в якому разі не дзвоніть та не повідомляйте про це оператору - а то почне знімати абонплату + вирахують за ті дні, що не знімало) дрібниця, але приємно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно! Но ФАКт.... Сегодня проверили баланс телефона у меня и у жены!!!! У меня после звонка сняло 27копеек. у жены все деньги на месте. Ни после прошествия суток (я думал снимет как Вы говорили) ни после звонка ..... короче БАРДАК!!!!!!!!!!!!!!

Если звонишь ты - деньги снимают.

Если звонят тебе - деньги не снимают.

Может в этом причина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно! Но ФАКт.... Сегодня проверили баланс телефона у меня и у жены!!!! У меня после звонка сняло 27копеек. у жены все деньги на месте. Ни после прошествия суток (я думал снимет как Вы говорили) ни после звонка ..... короче БАРДАК!!!!!!!!!!!!!!

Если звонишь ты - деньги снимают.

Если звонят тебе - деньги не снимают.

Может в этом причина

Я так понимаю - это была шутка? В противном случае кто-то плохо соображает. На всякий случай поясню Мистер Очевидность, что в тарифном плане 3D 35+ раньше деньги не снимались ВООБЩЕ (в пределах пакета услуг), а теперь снимают только за 1 звонок 27копеек.

Вопрос стоял так: " Почему с одних снимает , а с других нет" ?

Змінено користувачем DarkMonk
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора я відключив ту фігню щоб не знімало 27 коп. Перевіряю рахунок оппа. акціїї немає, не дзвонив і 27 коп внікуда.

Треба викидати нах той МТС і назад ставити лайф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора я відключив ту фігню щоб не знімало 27 коп. Перевіряю рахунок оппа. акціїї немає, не дзвонив і 27 коп внікуда.

можливо треба поповнити рахунок на 40? Хоче і це не факт, що в МТС допоможе

БАЗОВІ УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ТАРИФОМ «СУПЕР МТС 3D НУЛЬ 35+»
УВАГА! Умови тарифу діють після першого поповнення рахунку від 40 грн одним платежем.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора я відключив ту фігню щоб не знімало 27 коп. Перевіряю рахунок оппа. акціїї немає, не дзвонив і 27 коп внікуда.

Треба викидати нах той МТС і назад ставити лайф.

"Та фігня" не відключається, але всерівно цікаво що ти там робив? :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене надавалось 400 хв. я відключив щоб надавалось 200 хв і брало гроші лише коли подзвониш. Так як МТС це друга карточка і я її взяв бо багато людей користується МТС і щоб їм було вигідніше дзвонити до мене для мене це якби принуипово що я фактично не користуюсь МТС а бабки забирає абідна аднака.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора я відключив ту фігню щоб не знімало 27 коп. Перевіряю рахунок оппа. акціїї немає, не дзвонив і 27 коп внікуда.

не хочете ризикнути і поповнити рахунок на 40 грн і завтра відписати про результат? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я перевірив в себе, то не знімало з рахунку, подзвонив на мтс і тоді зняло. Правда, так як я загубив карточку і купував нову в кінці мин року, то в мене базові умови користування. Хоча для мене також було б принципово, щоб знімали гроші після вихідних дзвінків, бо я не кожень день дзвоню на мтс, 95% дзвонять до мене. На вихідних також не дзвоню, бо ця в основному по роботі картка (а всі як дурні в Луцьку сидять на МТС, бо звикли до халяви), основна київстар.

І не треба такого брєду писати, що київстар не набагато кращий за мтс по якості. Можливо в певних місцевостях є проблеми у кс, але коли дзвоню по місту, то все добре. А, наприклад, позавчора неможливо було говорити по МТС, разів 6 після обіду розривало розмову з різними людьми по місту. В Київстара за 10 років такого в мене не було ніколи, хіба на новий рік років 5 тому.

Змінено користувачем charlie
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене основна карта Київстар (контракт) 8 років. Завжди тягне б будь-якій сраці. Дзвоню що на київ що на інші і не парюсь. Але ж інші сидять в соновму на МТС для цього взяв МТС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

charlie, а ви б не полінувались і почитали тему, тут дехто вже пробував переходити на київстар, тому не даремно люди пишуть що то шило на мило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заї...ли! тепер по 30 копійок, і тіпа "200 звилин на день". Сучі діти, я ні разу 20 хвилин на день не виговорив, при покупці пакету звучало - 0 в мережі.......

При тому в місяць гривень по 50-70 на номер вливав - Київстар-с.... (Лайф і такє, і там- не спи...брехали про 0)

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...