Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Они меняли какую то байду. это только на Волыни такая беда, всё будет хорошо. Я жене звонил в Киев, с первого раза дозваниваюсь. А вот по Луцку ещё сложно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Подождите!!! 31 числа наступит БЕСПЛАТНЫЙ ДЕНЬ!!!

його вже відмінили)

а хто сьогодні зміг дозвонитись - перевірте рахунок, бо у багатьох знімало гроші навіть при наявності безкоштовних хвилин

Вже замітив, знімало щось типу плати за з'єднання, але хвилини безкоштовні всеодно йшли. Дрібниця вроді, 2грн, але сумніваюсь, що вони повернуться.

повернуться, якщо позвоните до оператора і залишите заявку

вам, до речі, ще пощастило, - у багатьох пропали гроші всі що були

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю коментарі й дивуюсь, народ ви що сліпі чи настільки байдужі до того що вас дурять на гроші й плюють на вас як клієнтів котрі завжди праві??? а висновок такий, якщо вам байдуже й ви продовжуєте сплачувати за цей безлад кошти значить ви заслужили на таке до вас ставлення оператора і нема чого в такому випадку обурюватись, обурення не допоможе, а от якби всі обурені дружно перейшли на інші оператори ось тоді можливо б мтсники задумалися втративши прибутки.

особисто сам користуюсь київстаром більше 9 років і ЖОДНОГО разу таких проблем не було, про те що пропадуть кошти, не можна дозвонитись чи нема покриття взагалі з якимось мтс порівнювати нема підстав. друга карточка лайф, мтс було штук 5, купував картку за тиждень проблеми діставали і викидав, така ситуація повторялась кожні пів року, розпрощався з мтс пів року назад і думаю вже на довго :0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рік користування мобільним зв'язок МТС мені обійшовся 373 грн. Це були практично необмежені дзвінки в мережі, донедавна смс, кілька разів я замовляв 1 Гб інтернету на місяць за 15 грн, дзвонив на інші мережі, відправляв смс у роумінгу. І на рахунку ще у мене є близько 1000 бонусів. Зв'язок не працював у мене 2 чи 3 рази за цей рік. Дуже надокучає спам з лохоакціями. Якби я користувався Київстаром, то думаю мені б обійшлося це все разів в 10 дорожче, особливо дзвонити на МТС. Шлють ті ж самі лохоакції "Ваш номер сьогодні обрано", те ж саме пропадання зв'язку навіть в корпорації, такий самий дуже дорогий роумінг. Декілька разів були проблеми з поповненням номеру на 1000 грн, просто відхилявся платіж, інший випадок - проблеми з виводом на картку київстар мані, писало недостатньо коштів навіть при спробі перевести 10 грн. Так що, це одного поля ягоди. В обох операторів немає ліцензії 3G чи LTE. В обох космічна ціна на мобільний інтернет, якщо помегабайтно. Ті ж самі проблеми з особистим кабінетом (не завжди працює). Так само інколи довго думає після набору номера, не може ні виклик піти, ні сказати, що абонент поза зоною. Не бачу суттєвих переваг Київстара над МТС, навіть якби хотів, основна перепона - це 99% знайомих на МТС і тому з Київстара буде дзвонити невигідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black,максимальна сума поповнення на київстарі обмежена(не памятаю точно суми) щоб не було шахрайства, в чому проблема два рази поповнити по 500????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Номер проходив перевірку, але після спроби оплатити платіж відхилявся, навіть на 100 грн. Допомогло звернення до оператора, поремонтували на наступний день, в чому була причина не знаю.

Возврат средств Киевстар 097..... Оператор отказался принять платеж - 1009 грн, гроші повернули, комісію 8,08 грн ні.

По іншому номеру платіж 714 грн гроші приймач платежу не міг зарахувати, зарахував через день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black,перша спроба поповнити понад ліміт блокує подальші поповнення, таким чином відсікають шахраїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда.... сьогодні була повна "дупа" :) Добре одне що по роботі ніхто не трогав, додзвонитись то не могли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black, кінцева сума на рахунку та одноразовий ліміт поповнення це різні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі слів працівника МТС: "проблеми на київському сервері компанії".

ні ремонт на офісі МТС в Луцьку ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі слів працівника МТС: "проблеми на київському сервері компанії".

ні ремонт на офісі МТС в Луцьку ))

А що ремонтують? Унітаз?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Знімають золоті унітази, бо то зараз паліво. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black, кінцева сума на рахунку та одноразовий ліміт поповнення це різні речі.

Я це знаю, ти хочеш сказати, що я перевищив ліміти?

У КС зараз ліміт 4999 грн на 1 поповнення, 8000 на рахунку препейд максимум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один раз плюнув,перейшов на КС,- всерівно більше використовую МТС хоч і з лагами,але користуюсь безпосередньо ним.Привичка+дешево.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того, у системі Мій Київстар координатор не може контролювати одночасно декілька підприємств корпорації, лише одне. Виправити це Київстар просять з 2007 року, але оператор тупо ігнорує ці вимоги.

І ще от така фігня: "Ви не виконували ніяких дій у системі більше 10 хвилин і Ваш сеанс був автоматично завершений. Для продовження роботи, будь ласка, авторизуйтесь у системі."

Чому саме 10 хв? Це замало як на мене. Галочку автовходу поставити теж неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того, у системі Мій Київстар координатор не може контролювати одночасно декілька підприємств корпорації, лише одне. Виправити це Київстар просять з 2007 року, але оператор тупо ігнорує ці вимоги.

І ще от така фігня: "Ви не виконували ніяких дій у системі більше 10 хвилин і Ваш сеанс був автоматично завершений. Для продовження роботи, будь ласка, авторизуйтесь у системі."

Чому саме 10 хв? Це замало як на мене. Галочку автовходу поставити теж неможливо.

Сеанс роботи після 10 хвилин бездіяльності закінчується, всі незбережені дані втрачені. Приміть наші вибачення за незручність.

у МТС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вже другий день трапляється, що до мене дзвонять (номер набирають з телефонної книги - правильний!) - а попадають до чужих людей.

Як так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NoGood,

Як так?

ніщо дешеве якісним не буває, ось так, пора вже було б запам"ятати цю істину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ммммдааааа ... МТСу видимо жить стало тоже тяжело. Сегодня удивился отсутствию 1 гривни на счету, хотя в 22.00 ещё всё было на месте. Позвонил им, разобраться. Стандартный ответ - Вы пользовались интернетом. Ага - пользовался - у меня дома две проводных линии, 2 вайфая, а мне заахотелось ночью полазить на ЖОПОРЕЗЕ. Счётчики данных на телефоне показывают "НОЛЬ". Короче СУКИ и ВОРЫ. Отключил жопорез навсегда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ммммдааааа ... МТСу видимо жить стало тоже тяжело. Сегодня удивился отсутствию 1 гривни на счету, хотя в 22.00 ещё всё было на месте. Позвонил им, разобраться. Стандартный ответ - Вы пользовались интернетом. Ага - пользовался - у меня дома две проводных линии, 2 вайфая, а мне заахотелось ночью полазить на ЖОПОРЕЗЕ. Счётчики данных на телефоне показывают "НОЛЬ". Короче СУКИ и ВОРЫ. Отключил жопорез навсегда.

Пілять, перевірив рахунок - теж біля гривні, чуть більше зняло ...

Буду звонити до оператора!

апд.. сказали було відправлено смс на іноземного оператора 1,59 грн.... вчора Voxer на Андроїді клацав..може й щось відправило..

Змінено користувачем Bambaclay
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DarkMonk, Bambaclay, мммда, щоб в мене на київстарі чи лайфі хоч раз таке трапилось порвав би оператора в клоччя, але ж біда не трапляється такого в інших операторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DarkMonk, Bambaclay, мммда, щоб в мене на київстарі чи лайфі хоч раз таке трапилось порвав би оператора в клоччя, але ж біда не трапляється такого в інших операторів.

у дівчини на лайфі колись була також халепа. на рахунку мала біля 30 грн + майже 50 мегабайт інтернету. і одного дня ні мегабайт, ні грошей на рахунку не стало. Оператор сказав що була інтернет сесія, за яку зняло всі мегабайти та гроші. Хоча інтернетом в даний день вона взагалі не користувалась. Но прикол в тому, що інтернет сесія тривала по її даним всього 5 хв.

На мої скарги що з їхньою швидкістю ніяк за 5 хв не могло викачати такий трафік - мені відповідли що нічим не можуть допомогти кілька операторів. Після чого забив. Правда більш таких випадків не було, але осад залишився....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...