Перейти до змісту

Сканування негативів


TIMO

Рекомендовані повідомлення

В мене є такий сканер. Якийсь Mustek з вбудованим слайд-модулем. Колись собі всі чорно-білі негативи, де є я або діди-прадіди, перегнав в цифру. Процес тривалий, але багато прекрасних емоцій від його результату отримуєш. :)

До речі, кольорові негативи в домашніх умовах практично неможливо відсканувати.

А по темі: не те, щоб взявся б сканувати, - не маю на то зара часу, - але можу щось та й підказати зі свого досвіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю послугу сканування негативів (плівки)?

Проф сканування або в нас (ФанФото) (проф плівочний сканер Nikon 5000D) , або , здається, ще в Профото (там, кажись, Pakon на лабі Noritsu). Більше не чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю послугу сканування негативів (плівки)?

Проф сканування або в нас (ФанФото) (проф плівочний сканер Nikon 5000D) , або , здається, ще в Профото (там, кажись, Pakon на лабі Noritsu). Більше не чув.

Ціна?

В мене є такий сканер. Якийсь Mustek з вбудованим слайд-модулем. Колись собі всі чорно-білі негативи, де є я або діди-прадіди, перегнав в цифру. Процес тривалий, але багато прекрасних емоцій від його результату отримуєш. :)

До речі, кольорові негативи в домашніх умовах практично неможливо відсканувати.

А по темі: не те, щоб взявся б сканувати, - не маю на то зара часу, - але можу щось та й підказати зі свого досвіду.

В ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Якщо можна, то і мені ціну на сканування плівок, дома купа краму пилиться.

Також ціна цікавить, якщо впливає на ціну, то окремо чорно-білі і кольорові негативи, ціла плівка і різані на одиночні негативи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...