Перейти до змісту

Шукаю магазин з оргсклом або акрилом


JIuIIa

Рекомендовані повідомлення

Добрий день), підкажіть буть-ласка магазин в Луцьку, де можна придмати оргскло або акрил... потрібні 2 листка 0.5х0.5м.

пс. дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оргстекло в Луцке

По вопросам приобретения оргстекла в Луцке обращайтесь по следующим телефонам:

Контакты: 099 777-17-84, 098 332-83-49 (от 1 листа)

По поводу кусков: 095 17-66-301, 067 300-14-11

Компания

Наши партнеры занимаются продажей оргстекла и комплектующих для оргстекла, акрила, в городе Луцк и городах Волынской области.

Прайс-лист и последние цены на оргстекло в Луцке уточняйте по телефону.

В продаже имеются трубы из оргстекла. Отгружаем на сумму от 300 грн.

Текст одного з сайтів нету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого саме лазерна?

Наша фірма, наприклад, скоро купить гравіювально-фрезерний 3D станок з ЧПУ, у якого можливості навіть трохи більші, ніж у лазерної порізки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша фірма, наприклад, скоро купить гравіювально-фрезерний 3D станок з ЧПУ, у якого можливості навіть трохи більші, ніж у лазерної порізки.

Що вмітиме станок?

Орієнтовні ціни на послуги? (якщо такі вже є на горизонті)

дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14.jpg

Гравіювання по дереву-металу-пластику, обробка 3Д, координата Z до 100 мм. Грубо - плотер , але 3D.

Про вартість говорити рано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лазерна порізка " Арт Дизайн" , т. 0994343323 , вони зараз біля "Майдану " ( зайду завтра до них )

Порізка 3 мм пластику ---- 6 грн за 1 погонний метр ходу лазера , 5 мм -- трохи дорожче , пластик є в наявності ходових кольорів , в т.ч. є оргскло , але про товщину скла не питав . Можна підійти зі своїм пластиком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Я думаю на Пластіксі і оргскло є, і акрил, і інша всяка всячина.

Представництво в Луцьку біля Електроапаратного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я брав чорний і білий пластик , платив в комплексі разом з порізкою . Цін на пластик не скажу , бо не питав . Дав креслення , запитав , скільки буде коштувати в комплексі , мене влаштувало .

Там телефон я писав , набери

На Пластікс заходив -- того , що мені потрібно --- не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

апну темку. подскажите, где есть в наличии 5-6 мм акрил. лучше вообще 7-8 мм, но 5-6 – минимум. надо небольшой кусок, 575 x 400 мм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

был там сегодня. у них ходовая толщина 2-3 мм, что понятно по специфике их работы. сказали, что где-то может есть куски 5 мм, глянут завтра. они ж не сами режут, а заказывают у кого-то там на КРЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не срочно. например, на понедельник-вторник будет супер. прозрачный. ИК-проницаемый (именно по этой причине не получается использовать обычное стекло - пульт через него хреново работает).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...