Перейти до змісту

пререкания с модератором по поводу аватара


Banzai

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь
скорее всего ни одного больше :)

t0rik, респектище тебе!

думаю, что не надо удалять пока, если есть превышения. и где-нить на видном месте повесить объяву чтоб народ поисправлял. а дня через 3 оставшиеся сверх 30К прибить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вважаю що в даному випадку правильно було б поставити -1 до репутації а не попередження. Система репутації для того і створена, щоб висловлювати свою не- повагу до учасників форуму. А якщо людина зловживає дирами в правилах форуму не думаючи про інших, то я таку людину не поважаю і сміливо можу ставити -1

Якщо на дорозі, яка проходить у дворах чи біля шкіл якимось чином опиниться знак обмеження швидкості до 200 км/год (замість 20), то ти 200 і будеш їхати, "бо мона"? Не все що можна йде на користь, про це не потрібно забувати, і трохи думати своєю головою а не тільки тицяти пальцями в правила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну 200км/год і 200кб просто без швидкості - це абсурд.

тим паче - що дійсно - хто що хоче те і виклажає в межах Правил (тодішніх)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну. Стіки галасу із за якоїсь аватрки. Сіля пропонував відключать особоекономним картинки в браузерах. Як варіант я можу запропонувати ще це http://board.lutsk.ua/forums/lofiversion/index.php/

Тим паче аватарка завантажується тільки один раз, а далі показується з кеша браузера. Для користувачів ФК я так розумію цей форум безкоштовний (або майже безкоштовний), а всім іншим хто сидить через модеми і мобіли - ставте різак банерів і ріжте всі урли картинок, що починаються з http://board.lutsk.ua/forums/uploads/av ось і все. А то тільки знайдеш/намалюєш хорошу аватарку а тут на тобі - обмеження всякі. От висіли на борді банери всякі, хоть у мене анлім я їх фаєрфоксовським плугіном вирізав, оскільки око мозолили. Точно так само раджу робити всім, кому не подобаються аватарки інших користувачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ооо, заждались уже твои пять копеек, заждались. но что-то поздновато, все интересное уже прошло

решений на самом деле гораздо больше, но самое удобное, imho, ограничить размеры аватаров. когда обьем аватара больше обьема всего топика, нехорошо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ооо, заждались уже твои пять копеек, заждались. но что-то поздновато, все интересное уже прошло

:( та блін, я сьоня цілий день в переєздах, ото тіки на вечір в нет заліз. ех...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та блін, я сьоня цілий день в переєздах, ото тіки на вечір в нет заліз. ех...

и что сделал? порекомендовал выключить картинки в броузере. оччень харашо.

про кеш - а если люди на слабом коннекте еще и машины имеют не с 200-гиговыми винтами, и чистят кеш регулярно? им чего?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та блін, я сьоня цілий день в переєздах, ото тіки на вечір в нет заліз. ех...

и что сделал? порекомендовал выключить картинки в броузере. оччень харашо.

про кеш - а если люди на слабом коннекте еще и машины имеют не с 200-гиговыми винтами, и чистят кеш регулярно? им чего?

:( а шо ти так за людей переживаєш? нахрена медвежу послугу робить? хтось створив тему де написав - аватраки палять траф!

ні, ніхто таких тем не створюв вот і нефіг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:( а шо ти так за людей переживаєш? нахрена медвежу послугу робить? хтось створив тему де написав - аватраки палять траф!

ні, ніхто таких тем не створюв вот і нефіг

не сидел ты видать на модемах 14400 в инете через Визор...

никто не создал - может не было прецендента. но есть, так сказать, культура поведения в инете. хотя и внутреннюю культуру никто не отменял.

например - на Шкодера кто-то недавно наехал за "ты-кание"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотя и внутреннюю культуру никто не отменял.

:( обовязково запам'ятаю

ЗІ. юзер-бар тут один завалявся http://tuman.transinfo.com.ua/us_bar.png

не сидел ты видать на модемах 14400 в инете через Визор...
сиділи ше й на хреновіших конектах, але тоді не до форумів було (telnet, ssh)

я коли сидів на діал-апах то ніяких картинок не відключав, якщо треба було подивитись тему назразок прикольное картинко чи ще шось відкривав і йшов пити пиво. приходив і дивився.

які гроші - такий і сервіс

например - на Шкодера кто-то недавно наехал за "ты-кание"

у того 'кто-то' напевно манія величі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:90: обовязково запам'ятаю

сиділи ше й на хреновіших конектах, але тоді не до форумів було (telnet, ssh)

у того 'кто-то' напевно манія величі

обязательно!

тогда форумов-то и не было как таковых :(

мании нет, просто "уважай других и уважаем будешь"

ЗЫ: я знаю, что в тырнете "ты" - правильное обращение, не первый год тут. тут немного другой случай. и, Tum@n, это было "for example"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тогда форумов-то и не было как таковых :(

Я кажу не про ті часи, я кажу про недалеке минуле... Рік-два тому назад. Приходилось сидіти саме на таких конектах.

мании нет, просто "уважай других и уважаем будешь"

я там вніс деякі доповнення до свого поста повище...

поважати всіх неможу, можу ставитись до них певним чином позитивно чи негативно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n, возвращаясь к "спасению трафика". я например люблю сидя в гараже раскурить сигаретку и зайти на любимый форум с телефона или ноута через телефон. lo-fi версия, конечно, рулит, но там нет и половины полезных возможностей, мягко говоря, это версия для чтения, но уж никак не для участия. репутацию не воткнешь, да и с аттачами проблемка, не говоря о том, что просто непривычно :ok: отрубать все картинки - не наш метод, иногда они действительно нужны (например thumbnails аттачей). кроме того, это связано с определенными телодвижениями для каждого конкретного сайта..

кстати, я создал ТЕМУ по мобильному инету. желающие об этом поговорить - велкам :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n, возвращаясь к "спасению трафика". я например люблю сидя в гараже раскурить сигаретку и зайти на любимый форум с телефона или ноута через телефон. lo-fi версия, конечно, рулит, но там нет и половины полезных возможностей, мягко говоря, это версия для чтения, но уж никак не для участия. репутацию не воткнешь, да и с аттачами проблемка, не говоря о том, что просто непривычно :ok: отрубать все картинки - не наш метод, иногда они действительно нужны (например thumbnails аттачей). кроме того, это связано с определенными телодвижениями для каждого конкретного сайта..

Я говорив ще про один метод - метод обрізання картинок по певній масці в нашому випадку http://board.lutsk.ua/forums/uploads/av

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тогда где ты предлагаешь блокировать? в опере? или заблокировал я скажем в Firefox через AdBlock на ноуте картинки. пришел домой на быстрый инет - снова разблокировать? геморно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

туману глубокий респект! http://tuman.transinfo.com.ua/us_bar.png жж0ш! порадовал!

короче аватары порезали ,.. а как бороться с нежелательным трафиком - ето у кого как получается ... сугубо личная проблема каждого инетчика и врятли тут виноват ктото еще если ты не умееш, или не можеш, или впринципе ето невозможно настроить фильтр контента либо толковое кеширование...

давайте же помолимся други ! дабы у каждого страждущего нарисовался широкополосный инет в полноценных 100мбит и причом апсалютна бисплатна! аминь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
я например люблю сидя в гараже раскурить сигаретку и зайти на любимый форум с телефона или ноута через телефон...

Та постав ві-фі до гаража :D

зі. мені якийсь анонім (який як відомо гірше п|д0раса) знизив репу :( . як було сказано "за автар". мало того що п|д0рас, так ще й безграмотний... :mdr::(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за нововведення повністю за - уже різницю помітив у швидкості відкриття сторінок :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...