Перейти до змісту

Поясніть х-ки вудлища


EleKtrik

Рекомендовані повідомлення

EleKtrik, візьміть ось це http://www.flagman.k...or-spinningoviy за такі гроші ідеальний варіант для початківця. Тільки докупіть шнура 0.12-0.13 на другу шпулю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь
а от 2000-а як раз те, що треба

справа смаку)) я 2000-кі для спінінгування взагалі не використовую

А то бачу нарадили "універсалів" з троловими тестами та ще й катухою під УЛ.

Ну якщо для вас тест в 10-30 це трол, то я вірю в вас, як в рибака "екстра" класу)) А про катушку взагалі промовчу, бо між лайтовою та ультралайтовою катушкою принципової різниці не буде...

мікроджиг - спінінгова риболовля джигом на мікроприманки

Мммда...Порадити початківцю мікроджиг? Тепер я розумію, ваші випади про тролові палки та УЛ катушки...

чомусь пропало бажання Вам щось доводити, нажаль. Хоча при нагоді легко докажу на практиці помилковість Ваших думок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча при нагоді легко докажу на практиці помилковість Ваших думок

А я не сумніваюсь, що практично ви вмієте й з вами цікаво позмагатись. Правда не сумніваюсь))

Але поради новачкам дивують, хіба хочете людині відбити бажання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я раджу те, чому вмію навчити. Якщо в людини не виходить на практиці - завжди готовий допомогти. І шкода мені грошей ТС який візьме якогось флагмана з тестом 10-30 і ексію тисячку. Нагадує сідло на корові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який візьме якогось флагмана

Ясно. Ну радьте далі новачкам мітчели та абугарсії))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

crowhunter, не набагато простіші речі радили. А сенс? Якщо людина настільки початківець, що питає що таке тест? Даю гарантію, що він палку за сезон зламає, а може не одну. То чим 200 гривневий флагман (братфіш чи інший брендований ноунейм) не вихід? Ви особисто який перший спін мали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я навіть не уявляю, як на рибалці зламати спінінг, хіба вдарити об дерево чи поганяти корів. Коли я почав ловити спінігом, нажаль вибору, окрім китайських телескопів та совєтскіх рапір не було, і катуха дельфін була вершиною інженернох думки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я почав ловити спінігом, нажаль вибору, окрім китайських телескопів та совєтскіх рапір не було, і катуха дельфін була вершиною інженернох думки

І що, жодної рибки не ловили? Нічого не навчились? :_04:

Ловить же ж не спініннг, ловить рибак)) Спочатку треба просто зрозуміти "механіку", а вже потім можна вдосконалювати інструментарій. Саме тому не розумію поради на рахунок мікроджигу, надлегких вудилиш та "фірми" за серйозні гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ які 10-30гр тесту, та ще й на дешевому спіні? Це хіба що важкі блешні по Стиру тягати, а про джиг можна взагалі забути. Поганий спін може взагалі відбити бажання ловити даним способом.

Сам зараз ловлю на Konger Equs Rapier 225 з тестом 2-12, вистачає на всі випадки, правда для джигу чутливості ІМХО малувато трошки

Хоча ІМХО мікроджиг це тоже трошки крайності, ІМХО до нього спочатку треба дорости , хоча спору нема річ уловиста. А от УЛ це саме то ще треба і снасть легка і більш менш універсальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам зараз ловлю на Konger Equs Rapier 225 з тестом 2-12, вистачає на всі випадки

Дивні у вас всі випадки)) Я мовчу про те, що купа воблерів з тестом за 12 грам, мовчу про коливалки... Якщо ми забудемо про мікроджиг й згадаємо про звичайний джиг то вага в 15-20 грам використовується дуже часто.

Поганий спін може взагалі відбити бажання ловити даним способом

Ніхто не каже за поганий, мова про те, що рано новачку хапати в руки дорогі, фірмові палки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю 2 палки з різним тестом, тому ловлю без проблем на приманки з різною вагою від 2 гр і більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

searcher, все правильно. У мене зараз чотири спіна з різними тестами та довжиною, всі фірмові, якісні. Правда я їх купував після того, як сезон відбігав з китайським ноунеймом, набив шишок, набув певного досвіду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також два спінінга, крім рапіри, ще є відносно недорогий братфішінг з тестом 5-25 але після покупки рапіри їм ловив лише раз, він і важчий значно і чутливість не та.

А по приманках зараз рідко вішаю щось важче 8г. На малі приманки мені цікавіше ловить, та і часто результативніше виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, шановні дописувачі, але я вас непросив "спінінгами мірятись", а просив конкретної поради; а ви тут мені 1000, 2000, УЛ... нерозумію я тих термінів!!!

P.S. Просто, якщо вживаєте якесь скорочення чи сленгові слова, то розтлумачуйте будь ласка. Те що починати я буду з простого вудлища- думаю всім вже зрозуміло!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УЛ- ультра лайт - це тип спінігового вудилища по кастингу, зазвичай з верхнім тестом 8-12г.

1000, 2000, 3000 ... це розмір шпулі котушки за специфікацією, здається, shimano, 1000 це самий менший (хоча є і менші, але маркування там вже може бути інше) ну і відповідно чим більший розмір шпулі - тим більша котушка, хоча часто котушка зі шпулею 1000 і 2000 мають однаковий розмір і характеристики.

п.с. взагалі рекомендую сходить в риболовний магазин і потримати в руках спініги різних категорій і відчути як вони лежать в руках і чим відрізняються, бо рекомендувати можна багато...

п.п.с. ще варто звернути увагу на підбір котушки, вона повинна підходити по вазі до спініга і бути збалансованою з ним, якщо котушка буде залегка чи заважка, то рука буде швидше втомлюватись при ловлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УЛ- ультра лайт - це тип спінігового вудилища по кастингу, зазвичай з верхнім тестом 8-12г.

Тобто довжина вудлища некритична, лише тест? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довжина вудилища тоже грає роль, але не таку значну як тест і стрій. ІМХО найбільш універсальна довжина це 2,4м. Якщо ловити будете переважна з човна то краще брати щось коротше, якщо з берега то довше. З строєм вудилища більш складніша ситуація, оскільки від нього залежить і заброс і гра приманки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EleKtrik, візьміть ось це http://www.flagman.k...or-spinningoviy за такі гроші ідеальний варіант для початківця. Тільки докупіть шнура 0.12-0.13 на другу шпулю.

Наразі зупинився на цьому варіанті. Колись зустрічав такий параметр- як жорсткість вудлища, начебто при жорсткішому його стрію- можна більш влучніше і далі закидати важкі наживи?

Якщо ловити будете переважна з човна то краще брати щось коротше, якщо з берега то довше.

Скорше- лише берег!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей набір то гроші на вітер, по перше там в котушці тільки три підшипника, що підказує що під роликом лісковкладувача підшипника немає, або ж на вісі ручки він всього один, що є дуже погано, оскільки при інтенсивній ловлі котушка вб'ється за сезон, та і шнур на таку не поставиш. І є підозра що матеріал спінга далеко не карбон, що є тоже не айс, хоча скловолокно чи композит і значно складніше зламати при недбалому користуванні.

Жорсткість це мабуть мається на увазі стрій спініга, тоді навпаки чим більш м'якший стрій тим далі заброс, але менш точний.

Скорше- лише берег!

Тоді треба вибирати між 2,4 і 2,7, другий краще підійде для Стиру і ставків.

Менше є смисл брати лише якщо ловити будете на малих річках і зарослих берегах, де з довгим спіном не розвернутись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей набір то гроші на вітер, по перше там в котушці тільки три підшипника, що підказує що під роликом лісковкладувача підшипника немає, або ж на вісі ручки він всього один, що є дуже погано, оскільки при інтенсивній ловлі котушка вб'ється за сезон

Тоді порадьте катушку (бажано декілька варіантів), ця тема для того і створювалась!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну класика це ryobi ecusima але вона має один відомий баг із підшипником ролика лісковкладувача і останнім часом чув що часто зустрічаються підробки.

Більш цікавіші моделі ryobi excia і zauber але стоять значно дорожче. Із більш дорожчих моделей непогана річ shimano exage (в самого така, є деякі глюки але не критичні). Розмір катушки потрібно вибирати виходячи з спінігу і підбирати по вазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

катушка http://kluet.com.ua/goods.php?id=20552

спін http://kluet.com.ua/goods.php?id=16501

шнур http://www.poplavok.in.ua/index.html?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=1625&category_id=105

Цього точно тобі вистачить.

Шнурок та спін були в Кльово дешевше чим в силках, які я тобі дав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...