Перейти до змісту

Поясніть х-ки вудлища


EleKtrik

Рекомендовані повідомлення

Поясніть будь ласка:

Тест вудлища(вимірюється в г) - що означає і від чого залежить?

Чутливість по вершинці - ?

На що варто звертати увагу і що краще для початківця? Хочу освоїти спінінг :blush:

P.S. міг би і заГуглити, але цікава саме думка і знання форумчан ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

загугли на rybalka.lutsk.ua там і порадимо

Дякую, але спеціально звертаюсь сюди, а не до іншого ресурсу!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тест - це нижня та верхня вага приманок, які рекомендовано використовувати. Від теста залежить чутливість та дальність закиду. Будуть заважкі - можна зламати палку, будуть залегкі толком не закинеш й нічого не відчуєш.

Якщо геть початківець то купуй палку з тестом 10-30 гр й довжиною в 2.4, це золота серединка. А як навчишся то вже вибиратимеш палки під конкретні задачі та водойми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тест - це нижня та верхня вага приманок, які рекомендовано використовувати. Від теста залежить чутливість та дальність закиду. Будуть заважкі - можна зламати палку, будуть залегкі толком не закинеш й нічого не відчуєш.

Якщо геть початківець то купуй палку з тестом 10-30 гр й довжиною в 2.4, це золота серединка. А як навчишся то вже вибиратимеш палки під конкретні задачі та водойми.

А наскільки ці вудлища універсальні? Наприклад зможу я ни користуватись як донкою, чи тра щось жорсткіше?

Також цікавить яку котушку підібрати під це вудлище?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад зможу я ни користуватись як донкою, чи тра щось жорсткіше?

Якщо використовуватимеш як пікер (легкі грузики+чутлива "лєска")

Також цікавить яку котушку підібрати під це вудлище?

З переднім фрікціоном, з безкінечним винтом, з 1000-ю шпулею, а бажано з декількома шпулями.

А ще бажано мати шнурок не великого діаметру, а на іншій шпулі лєску...

п.с. качни фільми Щербакових, мені колись дуже допомогли, щоб помінімуму шишок набивати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З переднім фрікціоном, з безкінечним винтом, з 1000-ю шпулею, а бажано з декількома шпулями.

1000-а трохи замала на такий спін, вона більше підходить під ультралайт, а от 2000-а як раз те, що треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад зможу я ни користуватись як донкою, чи тра щось жорсткіше?

Якщо використовуватимеш як пікер (легкі грузики+чутлива "лєска")

Також цікавить яку котушку підібрати під це вудлище?

З переднім фрікціоном, з безкінечним винтом, з 1000-ю шпулею, а бажано з декількома шпулями.

А ще бажано мати шнурок не великого діаметру, а на іншій шпулі лєску...

п.с. качни фільми Щербакових, мені колись дуже допомогли, щоб помінімуму шишок набивати.

А шнурок навіщо ? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EleKtrik,

почнемо з того, яку рибу шановний ТС зібрався ловити і при яких умовах. А то бачу нарадили "універсалів" з троловими тестами та ще й катухою під УЛ.

Шнурок - це плетений шнур, котрий набагато міцніший ніж лєска.

це помилка, він не міцніший ніж волосінь. Інша справа такі речі, як "пам'ять", "чутливість" в більшості випадків на стороні шнуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EleKtrik,

почнемо з того, яку рибу шановний ТС зібрався ловити і при яких умовах. А то бачу нарадили "універсалів" з троловими тестами та ще й катухою під УЛ.

ТС захтілося вудку :0155: - ось він і розпитується, З риби певно окунь, щука...

Чи спінінінг і для карпових підходить? :_31:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bf72759aa8c7.jpg

та підходить, чому і ні. Тому я і питаю: тип водойми (течія, глибини), вид риби (важливо для типу вудища та приманок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевага певно буде надаватись річкам, але і ставкі з озерами небуду оминати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останнє питання - бюджет на все

Якщо чесно незнаю, бо неорієнтуюсь в цінах, певно до 100$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо є можливість відразу взяти спін і катуху топ-класу - посприяю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та мені топ клас, якоби, і непотрібний- ціна-якість ось що мене цікавить! Зараз ще на рівні теорії-начитки)

Запропонуйте, в топік, будь ласка декілька варіантів- вудлище-котушка із вказанням моделі і ціни, думаю модератори дозволять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по моєму краще саме щось універсальне для початку. ТС так і написав що хоче освоїти спінінг. Щоб не купилось, а приманки (і воби, і блешні, і резина) будуть закидуватись скрізь де в воді є хижак. А вже потім, вкуривши що і до чого, можна рухатись вище, конкретніше знаючи що і до чого з невеликим, але досвідом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо є можливість відразу взяти спін і катуху топ-класу - посприяю

А крім спіна, скажем матчеві вудки?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kingfisher MICRO JIG KMJ-762UL http://www.elite.alliance-sv.com/kingfisher-jig-spinning.html + Shimano EXAGE 1000 FA http://fish-river.co...oducts/view/701 + флюр 4Lb це варіант для МДЖ

Banax MEGA 76ULF2 http://profishing.com.ua/udilischa/spinningovie-udilischa/spinningi-banax/banax-mega/banax-mega-76ulf2.html + http://rozetka.com.u...55-2000/p84973/ + шнур Sunline Super PE http://rozetka.com.u...6580130/p86271/ - це універсал

це те через що пройшли давно до Вас, чим зможу допоможу, запитуйте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по моєму краще саме щось універсальне для початку. ТС так і написав що хоче освоїти спінінг.

ну в автошколі вас не вчать їздити на катку чи запорожці, щоб потім ви сіли на Audi чи Skoda. МДЖ на сьогодні найбільш прогресивний напрямок і я з впевненістю можу вас завірити, що будь-який початківець буде мати з МДЖ більше шансів (при певнних рівних умовах) ніж з будь-якою іншою оснасткою спінінгового напряму.

мдж -?

мікроджиг - спінінгова риболовля джигом на мікроприманки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в автошколі вас не вчать їздити на катку чи запорожці, щоб потім ви сіли на Audi чи Skoda.

Во-во, спочатку краще поїздити (навчитись, зрозуміти що таке авто і що таке рух на дорогах) на тарантасі, а потім купувати ауріс, сонату чи армаду. Ну але це ТС видніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в автошколі вас не вчать їздити на катку чи запорожці, щоб потім ви сіли на Audi чи Skoda.

Во-во, спочатку краще поїздити (навчитись, зрозуміти що таке авто і що таке рух на дорогах) на тарантасі, а потім купувати ауріс, сонату чи армаду. Ну але це ТС видніше.

Я небачу необхідності купувати відразу топові вудлища!!! Думаю для початку буде досталь чогось простішого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от 2000-а як раз те, що треба

справа смаку)) я 2000-кі для спінінгування взагалі не використовую

А то бачу нарадили "універсалів" з троловими тестами та ще й катухою під УЛ.

Ну якщо для вас тест в 10-30 це трол, то я вірю в вас, як в рибака "екстра" класу)) А про катушку взагалі промовчу, бо між лайтовою та ультралайтовою катушкою принципової різниці не буде...

мікроджиг - спінінгова риболовля джигом на мікроприманки

Мммда...Порадити початківцю мікроджиг? Тепер я розумію, ваші випади про тролові палки та УЛ катушки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...