Перейти до змісту

скарга на користувача by343


savcko

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні купував у користувача by343 телефон нокіа 6700, призустрічі він заповняв мене, що з телефоном все гаразд а в ремонті не був , і я домовився про трьох денний манібек. Але буквально через 10 хв після купівлі я помітив, що телефон розбирався різними болтами закручений, корпус зверху люфтить і є щілина, сенсор світла не працює, акселерометр дуже туго працює, клавіші звуку ледь ледь нажимаються, я одразу до нього позвонив телефон в зоні недосяжності, через десять хвилин зявився в мережі і взяв трубку сказав що він на базарі робить закупки, і щоб я підійшов до автостанції і ждав його там поки він не прийде на маршутку, мені вже надоїло тривалий час його ждати, я до нього звоню а він каже що він там де рибу продають, я кажу де саме він каже я не знаю і поморозився, після того абонент в зоні недосяжності і досі, він мене вже так дістав 1.5 години я намагався з ним зустрітись, потім вже остаточно поняв хто він такий є коли телефон назавжди вимкнув! Прошу дуже вас допомогти його знайти бо телефон купував не собі а знайомому на подарок і не хотілося би халтуру дарувати!

все що знаю про нього це те що він мені сказав що він з Дубровиці і є його номер: 0978762679

має два клони під ніками: http://board.lutsk.u...er/14898-andri/ та http://board.lutsk.u.../14742-alex777/

ось цьому доказ: http://board.lutsk.u...__fromsearch__1

можливо має ще якісь клони!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь

by343

Регистрация: 30 січ 2011

*Вкотре народ проколюється купуючи речі в "піонерів", які вискакують на борду як диверсанти. Виліз - тюхнув - в підпілля...*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по темі купував у ньоко ноклу 95 8 гебе. нарікань на телефона немаю. попробуйте йому написати тут, якрас він зараз онлайн)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

by343

Регистрация: 30 січ 2011

*Вкотре народ проколюється купуючи речі в "піонерів", які вискакують на борду як диверсанти. Виліз - тюхнув - в підпілля...*

Та я теж недавно зареєстрований але я ж принаймні з покупцями чесний і все говорю, а тут такий прокол бо понадіявся на честність і порядність продаця!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачіли ЩО ОЧІ БРАЛИ?!

Тебе хтось гнав давати гроші без перевірки телефона?!

Запомни назавжди - поки все неперевіриш камеру,зв*язок, цілісність,роботоспособність => некупляй!

він тобі показав телефона - показав.

ти гроші віддав- віддав.

товар продано. гроші віддані.

лови корову, яка полетіла у вирій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачіли ЩО ОЧІ БРАЛИ?!

Тебе хтось гнав давати гроші без перевірки телефона?!

Запомни назавжди - поки все неперевіриш камеру,зв*язок, цілісність,роботоспособність => некупляй!

він тобі показав телефона - показав.

ти гроші віддав- віддав.

товар продано. гроші віддані.

лови корову, яка полетіла у вирій

неправий 100% - в темі було сказано манібек 3 дні, пояснити що то значить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

товар продано. гроші віддані.

ты про манибек забыл...

хотя.. настораживает вот это:

Але буквально через 10 хв після купівлі я помітив, що телефон розбирався різними болтами закручений, корпус зверху люфтить і є щілина, сенсор світла не працює, акселерометр дуже туго працює,

Может у покупателя нет опыта покупок товара через форум, может просто невнимательность, но, как можно не заметить такие бросающиеся в глаза факторы, как разнобой шурупов, щели в корпусе.. и т.д.?

Желаю удачного разруливания трабла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так наполягай на манібек і все. думаю від цього відговоритись буде тяжко..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя... а стилистика и грамотность текстов - это что то...

чоткие парни, видать,пересеклись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на аватарке с какой он стороны?

певно з лівої, але на тій аватарці мало що розбереш!

Скупой платит дважды...

причом тут твої слова ?

Тут багато хто, що купує і продає б/у але ж люди більш менш чесні! А якщо я надумав купувати б/у апарат то це означає що я скупий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на аватарке с какой он стороны?

певно з лівої, але на тій аватарці мало що розбереш!

Скупой платит дважды...

причом тут твої слова ?

Бут багато хто що купує і продає б/у але ж люди більш менш чесні! А якщо я надумав купувати б/у апарат то це означає що я скупий?

Тогда что ты хочешь от него, надо было проверять на месте... теперь ты ему доказывай что ты не вскрывал? ты не подумай что я за него.... Просто надо было думать, перед тем как покупать...Он продал, та и все, даже если ты его найдешь, то что дальше? он тебя знать не знает...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на аватарке с какой он стороны?

певно з лівої, але на тій аватарці мало що розбереш!

Скупой платит дважды...

причом тут твої слова ?

Бут багато хто що купує і продає б/у але ж люди більш менш чесні! А якщо я надумав купувати б/у апарат то це означає що я скупий?

Тогда что ты хочешь от него, надо было проверять на месте... теперь ты ему доказывай что ты не вскрывал? ты не подумай что я за него.... Просто надо было думать, перед тем как покупать...Он продал, та и все, даже если ты его найдешь, то что дальше? он тебя знать не знает...

в повідомленнях він підтвердив що його розбирав а при зустрічі збрехав! І що манібек тепер уже це просто слово нічого не варте, і що прости мені його тепер і хай він надалі людям каку тулить??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На базаре и не такую каку тулять, то что пол базара перебить))) как говорится доверяй но проверяй....))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На базаре и не такую каку тулять, то что пол базара перебить))) как говорится доверяй но проверяй....))

складається враження що ти якось повязанний з продавцем, в темі чітко було вказано про манібек 3 дні, і згідно правил форуму покупець має право повернути товар, якщо той по технічним чи іншим причинам не задовільняє його вимоги. Є речі котрі за 10 хвилин не протестуєш, для цього і існує манібек, котрий ніхто не відміняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На базаре и не такую каку тулять, то что пол базара перебить))) как говорится доверяй но проверяй....))

складається враження що ти якось повязанний з продавцем, в темі чітко було вказано про манібек 3 дні, і згідно правил форуму покупець має право повернути товар, якщо той по технічним чи іншим причинам не задовільняє його вимоги. Є речі котрі за 10 хвилин не протестуєш, для цього і існує манібек, котрий ніхто не відміняв.

Що таке форум?? Все що може зробити форум це тільки забанити його...А для того , щоб покупець мав право повернути товар, для цього має бути хотя би чек...Я не знаю by343...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А продавець Он-лайн і читає всі ці потуги.Ще й підсміюється певне...

Хай читає. Може зрозуміє, що не по людськи робить. Все в світі відносно. Вернеться йому полюбому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...