Перейти до змісту

Хто вирочував печериці?


Tom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 79
  • Створено
  • Остання відповідь

Дякую за лінки. Перший бачив в пошуку. Другий - ні. Полистаю. Але хочеться і почути з перших уст "земляків"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще не починав неможу знайти міцелій

Була у п"ятницю на Варшавці, де продають міцелій (готовий субстрат з спорами), то зараз у них немає, має бути через 2 неділі, якщо знову морозити не почне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tanichka,то вилізли вже гриби у вас чи далі мішки білі... може треба вже косу гострити :0111:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tanichka,то вилізли вже гриби у вас чи далі мішки білі... може треба вже косу гострити :0111:

Та ні, не вилізли. Біліло-біліло а так і нічого не виросло, винесла на балкон, там стоїть. Хоча буду пробувати ще раз (куплю ще один субстрат). Мабуть це не така проста штука як здається, може температура була за низька, а може ще щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

занесіть в квартиру.. температура має бути близько 18 градусів - тоді полізуть... або подзвоніть до тих в кого купували і попитайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

занесіть в квартиру.. температура має бути близько 18 градусів - тоді полізуть... або подзвоніть до тих в кого купували і попитайте

в квартирі стояли більш як 2 неділі - ніфіга, признаків "поліпшення" росту не було, тому і винесла на балкон, щоб у хаті не заважало. Іноді це залежить не тільки від температури та вологості, а і від самого компосту, як було закладено міцелій унього. Нічого, думаю друга спроба вдасться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотілось би запитати хто де купував, і як це має бути? Окремо грунт, і окремо міцелій? Бо я бачив в знайомих такі пакети зразу готові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотілось би запитати хто де купував, і як це має бути? Окремо грунт, і окремо міцелій? Бо я бачив в знайомих такі пакети зразу готові.

готові пакети на Привозі. продавець Тамара. питати при вході до овочевих лотків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотілось би запитати хто де купував, і як це має бути? Окремо грунт, і окремо міцелій? Бо я бачив в знайомих такі пакети зразу готові.

Можна і так і так. Зрозуміло, що "готове" буде дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотілось би запитати хто де купував, і як це має бути? Окремо грунт, і окремо міцелій? Бо я бачив в знайомих такі пакети зразу готові.
Для вирощування гливи (вєшенки) можна купувати й міцелій (продаються зерна "заражені" грибницею), а от для вирощування печериць потрібно купувати компост (грунт) вже пророщений міцелієм, тому що самому пройти цей етап (пророщування компосту міцелієм) вдома неможливо, надто серйозний це процес... Тобто іншими словами йдете на Варшавку й шукаєте брикети "грунту" з міцелім печериць, несете додому в льох і чекаєте :)

І темнота, як пишуть вище, не обов'язкова. Для вирощування гливи (в момент створення самого плодового тіла гриба) НЕОБХІДНЕ світло, тоді як печереця може рости в повній темноті.

Я два рази "для поїсти" вирощував гливи (в мішках) і один раз печериці. Смачно й приємно :) Потім просто не знайшов грунт й закинув. Попадеться десь - знову куплю. Саме печериці, бо глива мені не дуже сподобалась... Мало в ній "грибного" - запаху в супі майже не дає, ніжка тверда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згадав що батько собі вирощує печериці, сьогодні перепитався, сказав де можна купити на варшавці і в кого, але також сказав що краще зараз не купляти, бо міцелій ніякий, каже купив і стоять 3 тижні навіть не видно грибів хоча вирощує не перший раз, да й з продавцем знайомий, то казав що як буде толковий то дасть знати, так що я поки зачекаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згадав що батько собі вирощує печериці, сьогодні перепитався, сказав де можна купити на варшавці і в кого, але також сказав що краще зараз не купляти, бо міцелій ніякий, каже купив і стоять 3 тижні навіть не видно грибів хоча вирощує не перший раз, да й з продавцем знайомий, то казав що як буде толковий то дасть знати, так що я поки зачекаю :)

дайте і нам знати про хороший субстрат з міцелієм!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не думав що ця тема може бути така актуальна

У нашому житті є ще багато цікавих речей;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Tanichka,то вилізли вже гриби у вас чи далі мішки білі... може треба вже косу гострити :0111:

Занесла на балкон, обприскуємо. Тиждень назад почали вилазити, але тільки з одного нижнього кутка, решта глухо. Смак хороший, грибочки крепкі. Ми вже думали, може не тєю стороною поставили? але ж по-моєму немає ріниці? Ну. маємо те що маємо. Спробую обов"язково ще.

post-7249-0-36834400-1333627070_thumb.jppost-7249-0-74920600-1333627100_thumb.jp

як тільки буду знати то скажу :)

Ну що там, можна купувати субстрат з міцелієм?

post-7249-0-36834400-1333627070_thumb.jp

post-7249-0-74920600-1333627100_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що там, можна купувати субстрат з міцелієм?

Ах так, батько дзвонив, казав що вже грибочки повилазили, і купляти можна, але зараз в продавців немає його, можливо ще ви знаєте де можна купити?

І ше розказував що він завжди зверху насипає 3см торфокрошки, бо без нього взагалі туго ростуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт ! Хотів також дізнатись де можна придбати міцелій, можна детальніше де саме на Варшавському ринку, чи можливо інші варіанти . Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт ! Хотів також дізнатись де можна придбати міцелій, можна детальніше де саме на Варшавському ринку, чи можливо інші варіанти . Дякую.

Привіт. На Варшавці - якщо заходити від Варшавського торгового центру на оптові ряди з овочами/фруктами, там запитаєте людей що тогрують і вони вам покажуть. Це буде білий контейнер де продають ковбаси. На Привокзальному. підійдете до бабок що тогують домашнім, вони теж вам покажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

я замовив собі готовий компост пророщений грибницею печериць. На Привокзальному, жіночка торгує в останньому від входу павільйончику насінням (ряд від залізниці). Мають привезти на наступному тижні. За брикет (розміром трохи більше ящика бананів) завдаток 10 грн. (ціну напишу, коли сам взнаю)

post-8369-0-13620800-1338112133_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За брикет (розміром трохи більше ящика бананів) завдаток 10 грн. (ціну напишу, коли сам взнаю)

місяць назад була ціна 75грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...