Перейти до змісту

Хто вирочував печериці?


Tom

Рекомендовані повідомлення

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 79
  • Створено
  • Остання відповідь

... мені не повезло (певно, "накаркали" деякі ;) )... грибниця виявилась зараженою триходермою...

Хоча я взагалі, можна сказати, нічого не робив для вирощування цього разу (для глив я прикладав більше зусиль і уваги :))... Тобто не слідкував за температурою, ні за вологою, і т.д. Купив мішки з грибницею, кинув їх на веранді, а коли трохи забілилися перетягнув їх в підвал і присипав універсальним грунтом з "Епіцентру" (Івано-Франківським, здається)... Хоча вже тоді, коли зрізав поліетилен, побачив, що в одному кутку зелена пліснява. Правда, зрізав трохи того позеленівшого компосту і викинув. Цього виявилось недостатньо... тепер шукаю, чи можна полікувати...

а хтось пробував вирощувати на продаж? реально на цьому заробити?

цікавинка http://gribnoybiz.ru/content/view/286/42/
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Привіт. Хочу спробувати вирощувати шампіньйони, де в Луцьку їх можна придбати. На Варшавці чомусь неможу знайти, насіневі магазини кажуть що не продають такого. Можливо в кого навіть є номер телефону продавця даних грибів, щоб уточнити їх наявність .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись пробували вирощувати - даремна трата грошей і часу. Якщо не передумаєте, то заглятьте ще в "Дар".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт. Хочу спробувати вирощувати шампіньйони, де в Луцьку їх можна придбати.

де брали компост?

а ти не полінуйся і прочитай всю гілку, може й знайдеш ;)

пост #49
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...