Перейти до змісту

ТойХтоПройшоКрізьВогонь - у Луцьку


Woman7

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні відбувся прем’єрний показ в Адреналіні. Фільм варто необхідно подивитися всім - і зрілим, і молодим. Своя специфіка, приколи, є нюанси, загалом, фільм вартує того, щоби його подивитися. ІМХО

Хочеться подивитися вдруге - вникнути в деталі, зафіксуватися на тому, що пройшло повз увагу при першому перегляді.

Творці фільму просять підтримати українське кіно і не запускати піратських копій в Інтернет.

Пи. Си. Синя зала, 17-30, до 22 лютого 2012 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як якість перегляду ? Бо на деякі фільми неходив, саме через це (

Як на мене, хороша.

Ось тільки реклама перед фільмом мені не сподобалась - якісь жахівки, крики, чудовиська. (

У фільмі звучить п’ять мов: українська, російська, татарська, англійська та мова індіанців.

Подано українські титри. Збережено автентику мов, і все зрозуміло.

Направду, ДУЖЕ раджу. Я мала певну уяву про фільм, читала рецензії. Фільм краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За камріп по ниркам

Пробачте? Це Ви мені? Я Вас не зрозуміла. Поясніть. Бажано - українською.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Творці фільму просять підтримати українське кіно і не запускати піратських копій в Інтернет.

все одно хтось виложить - москалі із заздрощів :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коельйо виклав книжки на пайретбей, земфіра викупила права на свої пісні і виклала їх в інеті, акваріум вже 100500 років як нові альбоми роздає через "кругІ", а іллєнко з продюсерами вирішили піти "по старінкє". І я радий що поки в них те получаєцця. І одна з причин що це виходить так - це те, що люди бояться даними їм копіями поділитись, бо вивезуть десь за троєщину чи ще далі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Лукяновку вивезуть, там і Сізо + пустирь, рядом церква і мечеть :) Всьо в одном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі, що коли буде офіційний DVD то це одна справа, інша, коли якісь упирі знімають на камеру і викладують в нет. Тим паче наш фільм же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я був на передпрем'єрному показі в адреналіні 14 числа.

щоправда, тоді показали фільм без титрів, що викликало у деяких глядачів непорозуміння.

фільми Іллєнка завжди специфічні. але цей найбільш "смотрібєльний" з його доробку для пересічного глядача.

моя оцінка на 8 з 10.

оскільки фільм прокатний, мені забракло хеппі-енду, і він по сценарній лінії цілком логічно би його завершив, замість тієї хатки-мазанки.

багато символічних кадрів. часом забагато. даний прийом використовується для а) скорочення в часі фільму, б) при малобюджетній картині.

скорше за все тут другий варіант, але все одно рекомендую до перегляду.

підтримай національного кіновиробника!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробачте? Це Ви мені? Я Вас не зрозуміла. Поясніть. Бажано - українською.

Сматрю на мір через щолочкі мозговой коробочкі, а коробочка пуста, я блондінка не спроста.

Пане VeryFate! Прошу Вас Ваші оціночні судження залишати при собі, не ображаючи своєю зверхністю нефахівців у галузі піратства та тих, кому незрозумілий специфічний сленг.

Я мав на увазі, що коли буде офіційний DVD то це одна справа, інша, коли якісь упирі знімають на камеру і викладують в нет. Тим паче наш фільм же.

Дякую, зрозуміла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кінцо-то варте уваги ^_^

інколи, привда, здається що забагато "шизи", але потім стає все на свої місця. та й кінець, як на мене, відкритий.

хоча деякі діалоги просто порвали))

8 з 10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Відкритий лист режисера фільму "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" Михайла Іллєнка!

"Дорогі глядачі!

Сьогодні блукаючи Холодним яром, я дізнався, що мій фільм "Тойхтопройшовкрізьвогонь" вже в інтернеті. Для багатьох з вас це зручно, для фільму - фатальноі остаточно знищує шанс на відтворення процесу вироництва, яке без повернення грошей через прокат неможливе! За п'ять років роботи над фільмом нас зупиняли декілька разів. Кожного разу наша група виіувала проблеми самостійно, цього разу ми не обійдемося без вашої допомоги - самі не зупинимо фільм в мережі! Для мене особисто в цій ситуації є додаткові дві складові: вам пропонується качати і дивитися напівфабрикат, незавершену технічно версію, як не має нічого спільного з фільмом.

І на останнє - прошу вас не дивитися іне поширювати фільм в мережі.

З повагою,

режисер фільму "ТойХтоПройшовКрізьВогонь"

Михайло Іллєнко."

фб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм супер!) на одному диханні!

Інтригує аж до самісінького кінця.

що порадувало

1) вдалий музичний супровід

2) багато жартів у фільмі

3) головна актриса - очей не відведеш)

4) українська мова в оригіналі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не встиг...А жаль. Де можна скачати, підкажіть будь-ласка!

що значить не встиг?

фільм в прокаті, сеанси на 16.00!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що поганого в тому щоб скачати? постійно новинки качаю, якщо дійсно хороше кіно то однозначно буду передивсятись тобто перекачувати, і позитивний відклик залишу.

Купувати/дивитись в адрєналіні немає дєнєг, на інтернет є а на кіно нема, невже це рівноцінно що вкрасти у вас щось скажем дороге?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні відбувся прем’єрний показ в Адреналіні. Фільм варто необхідно подивитися всім - і зрілим, і молодим. Своя специфіка, приколи, є нюанси, загалом, фільм вартує того, щоби його подивитися. ІМХО

Хочеться подивитися вдруге - вникнути в деталі, зафіксуватися на тому, що пройшло повз увагу при першому перегляді.

Творці фільму просять підтримати українське кіно і не запускати піратських копій в Інтернет.

Пи. Си. Синя зала, 17-30, до 22 лютого 2012 року.

Не встиг...А жаль. Де можна скачати, підкажіть будь-ласка!

що значить не встиг?

фільм в прокаті, сеанси на 16.00!

Сьогодні ніби вже 29..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...