Перейти до змісту

ТойХтоПройшоКрізьВогонь - у Луцьку


Woman7

Рекомендовані повідомлення

Блін а я думав у мене щось з навушниками... а то відео таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін а я думав у мене щось з навушниками... а то відео таке.

коли дивився без навушників - не помітив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші кінотеатри самі роблять так щоб ніхто не ходив. В мене от немає можливості піти на сеанс в 16 00, чи на тих самих 17 30 як і більшості.... Поставте його на 20, 21, 22 але ж не так рано... І так не тільки в нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші кінотеатри самі роблять так щоб ніхто не ходив. В мене от немає можливості піти на сеанс в 16 00, чи на тих самих 17 30 як і більшості.... Поставте його на 20, 21, 22 але ж не так рано... І так не тільки в нас.

десь чи у мордокнизі, чи на гуртом читав що трансляція відбувається у такі незручні години, бо у "трансляторів" були раніше заключені договори на "прайм-тайм". Якщо ж фільм покаже свою перспективність в фінансовому плані для кінотеатрів, то вони льогко поперезаключають контракти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я принципово вирішив, що подивлюся цей фільм саме в кінотеатрі. 30 грн. - це не та сума, про яку навіть бідний студент скаже, що дуже багато.

І я радий, що пішов в "Адреналін" і підтримав якось національний кінематограф. Час незручний, але ж була субота-неділя, хто дуже хотів (як я), той подивився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не встиг...А жаль. Де можна скачати, підкажіть будь-ласка!

Теж не встиг. І на вихідних було не до того. Так що доведеться чекати DVD. Бо якщо зараз ми підтримаємо український кінематограф, це буде першим сигналом для виробників, що якісний вітчизняний продукт не просто вартий уваги, а дасть фору забугорним. Голівуд теж не відразу куш зривав.

що значить не встиг?

фільм в прокаті, сеанси на 16.00!

Наші кінотеатри самі роблять так щоб ніхто не ходив. В мене от немає можливості піти на сеанс в 16 00, чи на тих самих 17 30 як і більшості.... Поставте його на 20, 21, 22 але ж не так рано... І так не тільки в нас.

За це декого просто до стінки треба ставити. Називається, пішли на зустріч глядачу: спочатку поставили на 16.00, а зараз взагалі 13.10. Нормальні люди в цей час на роботі. Зате prime-time переповнений усілякою лабудою, яка просто виносить мозок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби український кінематограф випускав щороку з десяток фільмів, тоді і їхній час показу був би іншим.

а так закликами "де скачати, бо не встиг" ви замість сприяння гривнею нацкіновиробнику ще в глибшу дупу його опускаєте...

не скигліть - поставтесь з розумінням.

візьміть вихідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

візьміть вихідний.

Якщо хтось приблатньонний до керівництва, чи просто сидить на роботі відбиває номер в Однокласниках до чергової з/п, то тут без проблем. Якщо я і візьму вихідний, то є ще купа роботи вдома, яка все ж таки пріоритетніша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години в тиждень - це справді не багато.Працюю раз на 4 дні і ще їх не найшов :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо і брати вихідний то вже точно не для візиту в кінотеатр!А якщо дуже хочеться підтримати вітчизняний кінематограф,то з 8 по 11 березня буде чотири вихідних,от і зробіть подарунок своїм дружинам (подругам) відвідавши кінотеатр-поєднайте корисне з приємним!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не скигліть - поставтесь з розумінням.

візьміть вихідний.

то ти типу хотів пожартувать ? але в тебе не вийшло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні і ми переглянули фільм.

В голові більше якихось підсвідомих розбуджених емоцій, ніж критичного аналізу (це в хорошому розумінні).

Захотілось відгук скласти цитатами Забужко, вище згаданою Dream'ом, надто влучно вона попала.

...за таким успіхом завжди стоїть якась насущна вітальна потреба цілої спільноти. Це як вітамін для організму, враженого цинґою...

...при всіх згаданих і незгаданих огріхах, публіка їх прощає - і глитає фільм цілком, не розжовуючи, як голодний - шмат заболоченого хліба: і сміються, і шморгають носами, і блищать у тьмі залу повними сліз очима, і аплодують на фінальних титрах...

..."Товарищ индеец, вы местный? - Тутешній...", - і по залу пробігає шелестом задоволений і, таки ж не причулося, - гордий смішок: знай наших! Саме цю "асертивність", поставу впевненого в собі господаря (на чуже не зазіхаю, а мого не руш!) із українців ціле 20-те століття навперебій і вибивали, всіма силами військової промисловости й тоталітарної пропаґанди, саме за відмову переходити на позицію й мову сильнішого - гнали в концтабори, втоптували в землю, брали на глузи, пам’ять чотирьох поколінь зберігає це тавро підсвідомої травми, - і от, мов за помахом чарівної палички, всі українські спадкові постколоніальні комплекси разом отримують з екрану цілющого медового пластиря: он він який, наш хлопець-молодець, - давай, Іване, покажи їм, сукам, "нехай, бл..., спробують!"...

За це прощають - і прощатимуть - усе, чого в фільмі може бракувати. Бо це й є масове кіно - таке, яке знімають у себе всі без винятку незалежні країни (а багатші - ще й експортують іншим!): "Біблія для бідних" інформаційної доби. Кіно, призначене не для роздряпування національних виразок - а для їх загоєння. "Український Голівуд", якщо такий, дастьбі, коли-небудь складеться, отримав свою першу ластівку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... буду чекати на DVD, ніби в кінці березня ти квітня має з'явитись. В Адреналін точно не піду, надто негативні враження від їх сервісу, коли вони затримали сеанс і довелося після опівночі повертатися пішки додому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...