Перейти до змісту

Люди рятуйте! Проблема з підключенням до Інтернет.


Rava4ok23

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть зясувати в чому причина..... Вирішив змінити ОС на Windows 7 - 64. На мою стару мережеву немає драйверів для цієї ОС, тож я купив нову(до речі вже 3-тю і те ж саме) і тут в мене не виходить підключитись до інтернету.... до мережі підключається а от доступу до інтернет немає.... переставив цілу купу драйверів і не допомагає...

P.S. - Свої ідеї пишіть будь ласка в приват...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який провайдер, дай більше інфи, і підтримую попереднього оратора, наприклад, для Аірбайтс треба зайти в особистий кабінет і прописати нову МАС-адресу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Датагруп "домаршні мережі"

Зателефонуй у ДГ, нехай змінять мак адрес мережевої

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може треба просто вказати в налаштуваннях, що це "Домашня мережа"...

І шо буде? Інтернет з'явиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... Вирішив змінити ОС на Windows 7 - 64. На мою стару мережеву немає драйверів для цієї ОС, ...

типу офф топ

Слідуюча тема буде ,рятуйте де найти драйвера на принтер ,сканер,звуковуху під Windows 7 - 64,

скільки операративної памяті стоїть ,що потрібна 64 бітна система.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... Вирішив змінити ОС на Windows 7 - 64. На мою стару мережеву немає драйверів для цієї ОС, ...

типу офф топ

Слідуюча тема буде ,рятуйте де найти драйвера на принтер ,сканер,звуковуху під Windows 7 - 64,

скільки операративної памяті стоїть ,що потрібна 64 бітна система. :)

4 Гб ОЗУ. А на рахунок драйверів для принтера і т.д. не парся........знайду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 Гб ОЗУ. А на рахунок драйверів для принтера і т.д. не парся........знайду.

за якихось 500 мегабайт ,що не бачить 32бітна система ,шукати собі приключений на одне місце

якось не резонно.

тим більше ,що 64 бітна система бере більше оперативної памяті,і вільної оперативки в тебе скільки було ,стільки і залишиться.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 Гб ОЗУ. А на рахунок драйверів для принтера і т.д. не парся........знайду.

за якихось 500 мегабайт ,що не бачить 32бітна система ,шукати собі приключений на одне місце

якось не резонно.

тим більше ,що 64 бітна система бере більше оперативної памяті,і вільної оперативки в тебе скільки було ,стільки і залишиться. :)

Це можливо в тебе так. А в мене 32-бітна бачить лише 2400мб і то використовує не повністю. А 64-бітна бачить всі 4гб. І того в мене на 2гб вільної памяті стало більше. :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И ты теперь используешь 64-битные приложения, чтобы они могли заюзать эту "увеличенную" память? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 Гб ОЗУ. А на рахунок драйверів для принтера і т.д. не парся........знайду.

за якихось 500 мегабайт ,що не бачить 32бітна система ,шукати собі приключений на одне місце

якось не резонно.

тим більше ,що 64 бітна система бере більше оперативної памяті,і вільної оперативки в тебе скільки було ,стільки і залишиться. :)

Це можливо в тебе так. А в мене 32-бітна бачить лише 2400мб і то використовує не повністю. А 64-бітна бачить всі 4гб. І того в мене на 2гб вільної памяті стало більше. :-)

Класна арифметика. :_07:

А не простіше поставити нормальний 32-бітний Віндовз? :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, приаттаченая утилитка позволяет сменить мак для любого интерфейса как визуально, так и из комстроки, например вот так:

MacMakeUp.exe set 01 001122334455

где 01 - адрес интерфейса

сам юзаю года два уже. не звонить же в ДГ каждый раз когда я сетевуху меняю..

macmakeup195d.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, приаттаченая утилитка позволяет сменить мак для любого интерфейса как визуально, так и из комстроки, например вот так:

MacMakeUp.exe set 01 001122334455

где 01 - адрес интерфейса

сам юзаю года два уже. не звонить же в ДГ каждый раз когда я сетевуху меняю..

А навіщо так часто мережеві карти міняти, а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може треба просто вказати в налаштуваннях, що це "Домашня мережа"...

І шо буде? Інтернет з'явиться?

Якщо після цього інтернет не з'явиться, то можна буде від сусіда відром принести. Тільки по дорозі не розплескай.... :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, приаттаченая утилитка позволяет сменить мак для любого интерфейса как визуально, так и из комстроки, например вот так:

MacMakeUp.exe set 01 001122334455

где 01 - адрес интерфейса

сам юзаю года два уже. не звонить же в ДГ каждый раз когда я сетевуху меняю..

там де адрес интерфейса то вказувать свій ір чи мас адрессу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб при заміні коипьютера або мережевої кожен раз не телефонувати до служби підримки, можна обійтись і без додаткових програм. Треба запам"ятати (зберегти в текстовому файлі, чи просто записати на папірці) робочу МАС-адресу,

Потім, якщо потрібно підключити інший компьютер, або нову мережеву, заходим в настройки мережевої карти (через диспетчер пристроїв або мережні підключення), там у "Властивостях" є кнопка "Настроїти" -> "Додатково" -> знаходимо "Network Adress" (або "Сетевой адрес") і прописуємо потрібну адресу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офтоп

Прівазка ет канечно харашо для контроля і безопасності, но в случаї з Домашками лишній гемор для неосвідчених + нагрузка на сапорт. Но каждий др..чить як хоче

Єсть інструкція по питанню на сайті ДГ, ааа :) без інета і не прочитають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И ты теперь используешь 64-битные приложения, чтобы они могли заюзать эту "увеличенную" память? ;)

НУ ДА, А НАХРЕНА ТОГДА МНЕ 4ГБ? Ну раз есть возможность, так почему не использовать весь потенциал железа?

И кароче люди я просто попросил помощи, что б поключится к нету. И не надо мне парить мозг со своей 32-й виндой!!!! И ещё раз всем спасиба за помощь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... Вирішив змінити ОС на Windows 7 - 64. На мою стару мережеву немає драйверів для цієї ОС, ...

типу офф топ

Слідуюча тема буде ,рятуйте де найти драйвера на принтер ,сканер,звуковуху під Windows 7 - 64,

скільки операративної памяті стоїть ,що потрібна 64 бітна система. :)

І доречі всі потрібні драйвера знайшов без проблем. Так що ти не вгадав!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...