Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

vetalforever, хочеш скаржитися, жалітися на свавілля модераторів та власників борди - у флейм. Це вже було неодноразово пройдено.

Жень, а де ти бачив скарги? Я заслужив троля оскільки писав багато "брєдятіни" на борді. І я тут залишусь. Я гордий тим, чого досягнув в житті. Тепер мої пости стануть більш наповненими та змістовними. Хочу тільки подякувати тору за створення цієї групи. Це мене чомусь навчить. :)

Дякую не булькає....

:0131:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Тепер я теж перейшов на сторону зла! Хех, дякую!

зазвичай так пишуть ті, хто створю теми про "свавілля модераторів"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу тільки подякувати тору за створення цієї групи.

Ну, з такім подхалімажем до Торіка ще ніхто не підкочував... "Прогіб защітан", чувак!

Для довідки: Тор - бог грому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер я теж перейшов на сторону зла! Хех, дякую!

зазвичай так пишуть ті, хто створю теми про "свавілля модераторів"..

Жень, в тебе проглядуєься паранойя. Саме в цьому топіку мене "нагородили". Це приватний ресурс і я немаю жодних претензій до модераторів. Дякую що не перманетни бан, буду вчитись спілкуватись. Чесно кажучи, так навіть цікавіше. ДУмаєш набагато більше часу, перед тим як натиснути кнопку "Отправить""Ну, з такім подхалімажем до Торіка ще ніхто не підкочував... "Прогіб защітан", чувак!"Yarchik, ну не суди і не судимий будеш. У мене з Торіком нейтралітет після першого бана і тим паче після медальки троля з відзнакою майже на 100000 повідомлень. Ніяких прогібов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жень, в тебе проглядуєься паранойя. Саме в цьому топіку мене "нагородили". Це приватний ресурс і я немаю жодних претензій до модераторів. Дякую що не перманетни бан, буду вчитись спілкуватись. Чесно кажучи, так навіть цікавіше. ДУмаєш набагато більше часу, перед тим як натиснути кнопку "Отправить""Ну, з такім подхалімажем до Торіка ще ніхто не підкочував... "Прогіб защітан", чувак!"Yarchik, ну не суди і не судимий будеш. У мене з Торіком нейтралітет після першого бана і тим паче після медальки троля з відзнакою майже на 100000 повідомлень. Ніяких прогібов!

Млять, только мне одному кажется, что этот vetalforever ваще неадекватно воспринимает ни как понимание появления статуса "Троли",

ни то, что кроме Торика есть команда форума, есть другие личности, авторитет которых ну никак не ниже,

У мене з Торіком нейтралітет після першого бана і тим паче після медальки троля з відзнакою майже на 100000 повідомлень. Ніяких прогібов!

После первого бана уже думаешь. что статус "Троли" это медалька? :D

Это не медалька, это крест, который ты будешь нести всё своё перебывание на форуме, с лимитом в пять постов, а будешь вобще неадекватно их использовать, уйдешь в перманет...

фраерится он тут статусом.... иж стыдно читать....

P.S. Братцы.. извините, накипело.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жень, в тебе проглядуєься паранойя. Саме в цьому топіку мене "нагородили". Це приватний ресурс і я немаю жодних претензій до модераторів. Дякую що не перманетни бан, буду вчитись спілкуватись. Чесно кажучи, так навіть цікавіше. ДУмаєш набагато більше часу, перед тим як натиснути кнопку "Отправить""Ну, з такім подхалімажем до Торіка ще ніхто не підкочував... "Прогіб защітан", чувак!"Yarchik, ну не суди і не судимий будеш. У мене з Торіком нейтралітет після першого бана і тим паче після медальки троля з відзнакою майже на 100000 повідомлень. Ніяких прогібов!

Млять, только мне одному кажется, что этот vetalforever ваще неадекватно воспринимает ни как понимание появления статуса "Троли",

ни то, что кроме Торика есть команда форума, есть другие личности, авторитет которых ну никак не ниже,

У мене з Торіком нейтралітет після першого бана і тим паче після медальки троля з відзнакою майже на 100000 повідомлень. Ніяких прогібов!

После первого бана уже думаешь. что статус "Троли" это медалька? :D

Это не медалька, это крест, который ты будешь нести всё своё существование на єтом форуме, с лимитом в пять постов!!!!

Извините, достало !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Ой, вчора розбила тарілку - і боюся, як би це моєму майбутньому сину не нашкодило, бо я ж вагітна...

- Та не переживай ти так! Коли моя мама була мною вагітна - то розбила грамофонну платівку, і зі мною нічого не сталося... вжик! Нічого не сталося...вжик! Нічого не сталося...вжик! Нічого не сталося...вжик! Нічого не сталося...

Це на тему двох підряд постів від Гетто, який так обурюється наявністю конкурента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0011: [offtop] фраза "Славно Тролли веселятся, любо-дорого смотреть" починає реалізовуватись буквально на очах [/offtop] =)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це на тему двох підряд постів від Гетто, який так обурюється наявністю конкурента.

то в нього мобіла два рази відправляє два рази відправляє
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0011: [offtop] фраза "Славно Тролли веселятся, любо-дорого смотреть" починає реалізовуватись буквально на очах [/offtop] =)

Ех, а така ж славна була історія українського тролінгу...

500px-Repin_Cossacks.jpg

Перевелися не тільки справжні козаки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Обратный отсчет до НГ пошел...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Обратный отсчет до НГ пошел...

То що, кінця світу не буде? :(

Счетчик пофиксен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А за старим стилем? :)

Готово

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по календарю майя? :)

А ваабщє - ну не прикольно з цим "кінцем". Лиши лише =) каунтдаун до нового року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ваабщє - ну не прикольно з цим "кінцем". Лиши лише =) каунтдаун до нового року.

і він теж не потрібен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Посмеялись и хватит. Имхо оливье лучше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть, як вставляти в повідомлення спойлер.

які категорії користувачів форуму можуть ставити (-)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть, як вставляти в повідомлення спойлер.

які категорії користувачів форуму можуть ставити (-)?

1.
qqqqqq.jpg

Там вже собі вибираєте "скритий тєкст"

2.Power users-и, тобто ті, які мають >1200 постів
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...