Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Доречі, раніше десь можна було побачити скільки повідомлень для кожної групи?

У відповідній темі - Группы / Звания / Репутация

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

До речі. Звернув сьогодні увагу. Вибачайте якщо це обговорювалося вже раніше. Для форуму залишається мало часу. Доводиться заробляти гроші. :) Так що слідкувати за всіма обговореннями не встигаю. Але здається збулася мрія тих хто хотів знати хто його мінусував. :) Пункт репутація тепер дозволяє побачити не лише власні сплюсовані чи змінусовані повідомлення, а й аналогічні повідомлення інших користувачів. :) Я ж не помиляюсь?Ну що ж, будемо чекати "репутаційних" війн? Чи все ж таки я щось напутав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше того: зайшовши до будь якого юзера в профіль, видно як отримані бали в рєпу, так і роздані. Особливо цікаво на прикладі "найпопулярнішого". Наприклад: -12 *троллфейс*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, саме це я й мав на увазі. Вважаю що така інформація не повинна бути доступна іншим користувачам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше при видаленні власного посту треба було вказувати причину визалення - зараз - ні. Так буде завжди чи просто не вгледіли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше того: зайшовши до будь якого юзера в профіль, видно як отримані бали в рєпу, так і роздані. Особливо цікаво на прикладі "найпопулярнішого". Наприклад: -12 *троллфейс*

Та мабуть не всім видно. Або не туди дивлюсь. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше того: зайшовши до будь якого юзера в профіль, видно як отримані бали в рєпу, так і роздані. Особливо цікаво на прикладі "найпопулярнішого". Наприклад: -12 *троллфейс*

Та мабуть не всім видно. Або не туди дивлюсь. :)

Думаю, Вам ще 1200-1152=48 повідомлень треба нафлудити щоб бачити в профілі, в меню зліва пункт "Reputation". ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше того: зайшовши до будь якого юзера в профіль, видно як отримані бали в рєпу, так і роздані. Особливо цікаво на прикладі "найпопулярнішого". Наприклад: -12 *троллфейс*

Ну воно показує пости в яких юзер ставив + чи -, а от що саме там було поставлено не відомо?

Розібрався :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше при видаленні власного посту треба було вказувати причину визалення - зараз - ні. Так буде завжди чи просто не вгледіли?

Її можна було не вказувати і раніше. Я завжди залишав те поле пустим. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо можна, поверніть в профілі "середню кількість повідомлень в день", точну назву не пам'ятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробую ще раз...

І от якось так: screenqxq.jpgscreensvs.jpg

Повідомлення не з флейму і не з барахолки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, Oksana04, де ти таке знайшла?

Мля, я спалила себе?))) Але всіх намінусувавших мене (і не тільки) я вже вичислила)))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харош флудити.

Поясніть толком.

Це сьогоднішні пости.

Що тобі пояснити? Відать, для паверюзерсів це доступно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бл*ін. Я самий невезучий модератор :(

Чого всі няшечки та фішечки доступні ПаверЮзерам (навіть зміна нікнейма) а модератору ні? ппц якийсь.

Я так не іграю.....

t0rik ми шота нє знаєм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це сьогоднішні пости.

дай пруфлінки.

На.

Щойно стало ще прикольніше))) Добавився час screenmlm.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, певно торіку простіше тобі сказати універсальну фразу про зірочки, ніж якомусь там паверюзеру. ;)

Ой, чувствую, нариваюсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, а на той пост, де пише що репа є, а не показує хто поставив? Колись теж з таким стикався, але зараз не можу таких постів знайти.

georg, дякую, не знав, не був. :_07: Читай питання до Оксани вище. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...