Перейти до змісту

Святкування 7мої річниці board.lutsk.ua і його жителів 25.02.2012


kmd

Рекомендовані повідомлення

А я теж добрим стану :)

ЖдЬОмс

Може то мені шось добре сказати,похвалити,щоб MANJAK11 і мені плюсанув... :)

Це не похвала, а констатація. Щоб щось таке написати - треба людину знати особисто)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 500
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Я теж би дуже хтів подякувати всім всім всім хто там був. Було дуже класно весело. Дякую за подарунки я ненаю хто мені їх вдарив по секрету казали що один (а в мне їх бульо аж два) від кмдб а хто тоді півко запакував.во.

Всім респект і уважуха. Я радий що прийшли ті хто дуже хтів прийти. Лекс мене дуже карашо підготовив до танців.

Ліля я тебе не обідив? Шкода тіко за одне все дуже швидко промайнуло і не всі пішли доганяти в майданб напевно було забагато реклами.

Закладу і працівникам респект.

Діфотєг у мене чашка, і 100% мужицкій чмок за все.

КМД і всі причетні до організації молодці.

Вибачайте дівчата кому не приділив уваги або приділив забагато. У всьому винен ЛЕКс, але я на нього не абіжаюсь він все зробив правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте фотки всі-всі

тільки в приват учасникам, будь ласка, а не на загал. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... а хто тоді півко запакував.во.

...ну певно хтось... можна здогадатись з посту №293

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене в усіх кишенях пакетики з цукром.не можу згадати що я його п**див...стыдно,товарищи :-[

Офісний сіндром? Затарювався, бо як всігда в охвісі немає чим чаю\кави посолодити. "Тільки_що_закінчився", нема_кому_сходити", ну і тд. А так в понеділок з повним кишенями цукру до праці. Може і до наступної бордовки стане? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я засоромилася відразу на таке велике дійство потрапляти. Мабуть, на меншу бордовку таки треба вибратись. Судячи з фоток, гарно було. Вітаю усіх учасників! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз всім дякую!!!

Все було чудово! Вечір пролетів, як одна хвилина. Три рівня цього закладу (маю на увазі сходи для паління, як було сказано вище) не мішали спілкуватись.

Вибачаюсь, що не встиг зі всіма познайомитись.

А фоток дійсно малувато. Костя такий темп взяв, що за дві години розрядив акумулятор. Після цензури, потрібне продовження.

Фоток хватає. Тільки потрібно цензуру пройти. :) А з акумулятором я звичайно лопухнувся... Виправлюсь на наступну бордовку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь, що не встиг зі всіма познайомитись.

а ти є на фото?

А фоток дійсно малувато.

вибачте решта не виставляла, боюсь цензуру не пройдуть ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...боюсь цензуру не пройдуть ;)

от чесно, не знаю про яку цензуру ви говорите, все ж було пристойно, все добре пам"ятаю, чи мо я чого не бачила :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от чесно, не знаю про яку цензуру ви говорите, все ж було пристойно

Та то просто є мнітєльні (не з тієї сторони сфотали, не гарно вийшло і т.п.). Частина виставлених фото ВЖЕ потерта...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та то просто є мнітєльні. Частина виставлених фото ВЖЕ потерта...

афігєть, вести себе чи позувати не мнітєльно, а фотки, то вже мнітєльно, я би хотіла всі глянути, бо я там була. Ну згідна, можливо в когось є причини бути завуальованим.

і знаю точно є багато цікавих фоток, думаю підказувати не треба ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вважаю, що взагалі нема чого виставляти на загал фотки з бордовок. Якщо хтось хоче побачити що відбувається на бордовці -- двері відчинені для всіх.

Одне діло -- як ти поводишся в колі друзів/знайомих, інше діло -- хто може переглядати ті фотки на борді і з якими цілями їх потім використовувати. Кожен має право на приватність. Але, схоже, не кожному це зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен має право на приватність. Але, схоже, не кожному це зрозуміло.

Так отож - кожен.

Бо чомусь одні - як фотомоделі, а інші - як карта ляже (незалежно від фотогенічності кожного)...

Всім - то всім. Нікому - то нікому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, згідна з тобою, дійсно багато гостей-глядачів є зі сторони, в такому разі кидається в приват і все, нема питань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за "нікому". І взагалі -- за заборону фотоапаратів на бордовках.

Є що згадати - немає що дітям розказати?))))

Я "ЗА" запаролені посилання на альбоми. Фоток все-таки хочеться.

Я за "нікому".

Малось на увазі: або всім терти фоти, де неправильно посміхаються/сидять/лежать, або не терти нікому)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фоти труться ВСІМ, хто звертається до модераторів з проханням потерти. І справа не в "неправильно посміхаються/сидять/лежать", а в елементарному праві на приватність.

Викласти на борді це майже те ж, що надрукувати в газеті. Навіть більш "загальнодоступне". А в більшості з нас є діти, є робота в колективі і т.д., так що не всі фотки є сенс вивішувати як на бігборд в центрі міста.

Колись був випадок (не пригадую, де це було), що міліція (чи поліція) почала викладати в себе на сайті фотографії зі спід-камер, які фіксують порушення швидкісного режиму. Їх за це засудили і заставили фотографії з сайту позабирати, визнавши це втручанням в особисте життя громадян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УСЬО! Фоток не виставляємо, я вже й сама не хочу, ну вас в баню. Хай будуть гарні спогади :g01:

p.s. мене й так не знайдеш, ні в контактах, ні в однокласниках))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...